Reklama

Reklama

Bosch: Odkaz

(seriál)
  • USA Bosch: Legacy
USA, (2022–2023), 15 h 5 min (Minutáž: 37–54 min)

Předloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Stephen A. Chang, Denise G. Sanchez, David Moses, Scott Klace, Phil Morris, Danielle Larracuente, Max Martini (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Harry Bosch končí v oddělení vražd a stává se soukromým detektivem, takže přichází o dřívější pravomoci. Advokátka Honey „Money“ Chandlerová, která přežije pokus o vraždu, ztrácí důvěru v soudní systém. Maddie Boschová objevuje, jaké možnosti a výzvy přináší práce začínající strážnice v ulicích Los Angeles. (Prime Video)

Recenze (16)

alchac 

všechny recenze uživatele

Jako zatím stále za plný počet, nicméně z toho závěrečného poviselce málem kleslo i mně! Teda hodnocení. Snad tedy šlo pouze o drobné nedopatření, které se opakuje nejvýše jednou za patnáct sérií, protože teď abych se snad začal modlit, aby mě nespral šlak dřív, než přijde nášup! A jinak též nevím, zda bylo zcela nezbytné pojmout osmou sérii jako nový seroš, neb např. jeden já neustále vyhlížel pokračování toho původního. Čímž končím výčet námitek, neb ve všech ostatních ohledech to bylo opět úpa boší. ()

CaladanChmur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sláva, kvalita zůstala. Jestli je to průměrná série a nebo ne...na to sral pes, vážení, protože i tento průměr zcela spolehlivě a bez problémů smázne 95% všeho z tohoto žánru. Jediné co mi teď vadilo byl ten konec, který okatě předurčuje další sérii.  Ale nedejte se zmást tímhle komentem...tahle série je ukončená jako celek v pohodě. 90% ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

2.seria: Ako celok, hodnotim druhu seriu o polhviezdie vyssie. Dovod? Druha seria je opat mimoriadne zaujimava a komplexna. Jednak v hlavnej linii s "corrupt" cops a previazanostou so sudnymi pripadmi Honey Chandler a osobnymi zivotmi ustrednych predstavitelov, i komplexnejsou psychologiou v pripade Boschovej dcery. Prakticky pri kazdej epizode je radost byt divakom a spokulovat kam to vedie. Mimoriadne zabavne. Pevne verim, ze sa dockame dalsej serie. Bosch je ojedinelo kvalitny krimi-serial, ktory drzi pokope, je vo vaznom duchu a nezlahcuje ho bezne treapne klise, ci ine okukane skratky. Odporucam. 85% Za cele tie roky je tento serial jednou z mala mojich "srdcoviek" a pre ostatnych fanusikov zanru, stavka na istotu. ()

hroubek 

všechny recenze uživatele

S01 + S02 - Tohle mi popravdě dost chybělo. Bosch se pro mě stal velmi kvalitním seriál, který jsem si moc užil a všech sedm řad považuji za velmi, ale opravdu velmi kvalitní detektivní seriál, jenž šlape moc dobře. Jako většina z nás jsem se trochu bál, jak bude vypadat pokračování. O to více mě těší, že mohu napsat, že se Bosch: Odkaz povedl a je to dobrá a napínavá podívaná. Je malinko znát, že se příběh soustředí na tři linky, takže někdy je tempo pomalejší a rozvolněnější. Některé případy nejsou, tak záživné jak jsem čekal, ale tím neříkám, že nechybí infarktové momenty, scény nebo rovnou celé díly, kdy napjatě čekáte, co bude dál. Titulní trojice Titus Welliver - Mimi Rogers - Madison Lintz to táhne krásně nahoru, a skvěle je doplňuje ultimátní sympaťák Stephen A. Chang. Samozřejmě se dostaví i někdo z původního seriálu, a každá tahle scéna je výborná a mé fanouškovské srdíčko je z ní nadšené. Bosch: Odkaz po dvou řadách krásně funguje a já se těším na další. 8/10 ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// V zásadě taková průměrná série Bosche. Je dobře, že ta kvalita po přechodu k Legacy nijak neklesla, protože toho jsem se po oznámení bál nejvíc, nakonec to ale bylo boschovitější, než bych čekal. Nové postavy jsou fajn, došlo i na pár hezkých a nečekaných cameí, a byť jsou tentokrát zápletky míň vyhrocené/slabší, trojice Titus Welliver, Mimi Rogers a Madison Lintz to mocně táhne kupředu. A povedla se i nová znělka, což je taky důležitý, protože u Bosche jsem nikdy znělku nepřeskočil a spin-off tohle pravidlo drží. Jediný velký mínus za mě je ten nechutný cliffhanger na konci, který si tvůrci mohli odpustit. Jinak 7/10 a těšing na další sérii. ()

Galerie (90)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama