Reklama

Reklama

Zatímco černošský detektiv James Carter skončil u dopravní policie, jeho parťák Li je členem ochranky čínského velvyslance Hana. Ten se chystá zveřejnit tajemství šéfů Triád, nejobávanější čínské zločinecké organizace, ale když chce prozradit, kde je tajemný Šaj Šen, je postřelen najatým zabijákem Kendžim. Carter a Li slíbí velvyslancově dceři Su Jung, že ho vypátrají. Vydají se pro obálku, kterou jí předal otec pro případ, že by se mu něco stalo. Krátce před nimi se jí však zmocní několik ozbrojených mužů. Také z nemocnice je odvolána Hanova ochranka a vzápětí se objeví gang, který chce velvyslance zabít. V poslední chvíli zasáhnou Carter a Li a jednoho zabijáka zajmou. Dozvědí se od něj adresu v Paříži, kde má být Šaj Šen. Okamžitě se tam vypraví. Dvojice zjistí, že Šaj Šen je seznam třinácti nejvýše postavených bossů Triád a informace o něm má zpěvačka Genevieve, kterou během vystoupení zachrání na poslední chvíli před střelci v hledišti. Vzápětí jim zavolá Kendži. Chce Genevieve výměnou za Su Jung, kterou drží jako rukojmí ve vyhlídkové restauraci na Eiffelovce. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (305)

Falko 

všechny recenze uživatele

Prve dve casti som videl uz dost davno a velmi sa mi pacili. Najviac som sa nasmial podobne ako aj v Piatom Elemente na Chrisovi Tuckerovi a ten nakoniec zachranil aj cely film, kedze scenar bol primitivny a Jackie Chan uz jednoducho starne. Ja som sa siel do kina pobavit a odreagovat sa a bavil som sa dobre, takze 80%, aj ked urcite su predchadzajuce filmy lepsie. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Už se Vám někdy stalo, že nemáte po shlédnutí nějakého filmu co napsat? Ano? Ne? Tak se mrkněte na Rush Hour 3. Hodně pokusů o humor a vtipný choreo soubojů, užvaněnej Tucker, kterýmu to (sorry) vždycky nevychází. Snad jen když se toto vše povede skloubit, ale to není tak často. Už ani nevím, o čem to bylo.... ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tady platí známé pořekadlo. Do třetice všeho dobrého a zlého. Další dílo už bych nemusela ustát. Nicméně, vtípky a špičkování mezi hlavními představiteli jsou stejně zábavné jako u předešlých dvou pokračování. Chemie mezi Chanem a Tuckerem pořád funguje. Max von Sydow mohl dostat mnohem více prostoru. ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Komedie podle vzorce: dvě vyčpělé hvězdy, pár akčních scén, zbytek vata - a oni na to ty lidi stejně přijdou. Třetí Křižovatka je neuvěřitelně zbytečný film, částečně vlivem (ne)režie Bretta Ratnera a stupidní zápletky. Jackie Chan po letech stále neumí anglicky (jak je dobře vidět na nepovedených záběrech u titulků) a jeho akční scény zavání počítačovou výpomocí (nebo dublérem?!?). Těch pár vtipných scén díky Tuckerovi funguje, ale jinak... ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Paradoxně se do půldruhé hodinky vešly tři filmy. Jeden je vynikající – ten, kterému vládne pohyb, akrobacie a bojový balet se spoustou originálních nápadů, zábavných point a exotických zbraní, které běžný divák neumí ani pojmenovat. Druhý film je naopak líně hluchý – ten, který se týká vyšeptalé historky a vesměs výplňkových dialogů. Výjimku tvoří dvě vděčnější situace: s jeptiškou, která bez hnutí brvy tlumočí francouzsko-anglický hovor plný sprostých slov, z ohledu k ní však omezených jen na zkratky, a s francouzských taxikářem, jenž se z odpůrce Ameriky změní v milovníka honiček na hollywoodský způsob. Třetí film hraničí spíše s reklamou. V podstatě jde o turistickou pohlednici Paříže, neboť tvůrci si vytipovali klíčová místa cizineckého ruchu a zasadili do nich jednotlivé potyčky. Takže zběsilá jízda se odehrává na Elysejských polích, rozverná přestřelka v gangsterském duchu mezi tanečnicemi na scéně Folies Berger a finále pochopitelně ve výšinách Eiffelovky. ()

Galerie (120)

Zajímavosti (22)

  • Film nemal v roku 2007 premiéru v Číne, pretože už bola naplnená miestna kvóta na počet importovaných snímok. (Peter-1307)
  • Natáčení stálo Jackieho Chana (Lee) prasklou hrudní kost a modřiny na holeni. Stalo se mu to při natáčení scény, v níž za sebe přehazuje skleněný stolek. (SG-1)
  • Roman Polański (Ravi) byl velikým příznivcem prvních dvou filmů a když se dozvěděl, že se třetí díl bude točit v Paříži, požádal Bretta Ratnera o malou cameo roli. Toto byla jeho první role v americkém filmu po 15 letech, kdy hrál v Back in the U.S.S.R. (1992), který se točil v americko-japonské koprodukci. Zároveň to byla jeho druhá role v americkém filmu po 33 letech, kdy hrál ve filmu Čínská čtvrť (1974). (SG-1)

Související novinky

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Nicolas Cage je duch...

Nicolas Cage je duch...

28.06.2008

...herce, kterým kdysi býval, říkáte si. Ano, to taky. Ale naše souvislost směřuje k polit-thrilleru The Ghost Romana Polanského. Tomu to nedávno nevyšlo s historickým velkofilmem Pompeii (to víte, v… (více)

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

Eddie Murphy je neuvěřitelně mrňavý

23.04.2008

Kdo si chce na něj šlápnout? Moment, ne všichni najednou! ;-) Studio Universal už nějakou dobu plánuje komediálně laděný remake klasiky z roku 1957 The Incredible Shrinking Man. Původní verze s… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Reklama

Reklama