Elitní zabiják upírů Reeve (Ekin Cheng) bojuje proti brutálnímu světu vampírů, kterému vládne jeho úhlavní nepřítel, Vévoda. Ten se snaží dopadnout prince upířího národa, aby pomocí jeho krve uvrhnul Zemi do nové doby temna. Reeve s pomocí Jackie Chana musí Vévodu zastavit, než bude příliš pozdě. (Magic Box)

KdG

Je to tak trochu ujetý film, mix žánrů ale celkem vkusně udělaný. Některé scény stojí fakt za to. Jako oddechovka doporučuji. ()

Shanen29

No co to zase přišlo z Hong Kongu?.Jsem překvapený tou hrubou bezcitnou slátaninou o upírech.i když vizuální stránka v některých případech je celkem dobrá,nemění to nic nad odfláknutým a rychle zřejmě napsaným scénáři. ()

Brano

1* dávam za Jackieho Chana, i keď dokopy bol na scéne iba zopár minút, tak tie scény boli asi najpozerateľnejšie z celého filmu. Tento žánrový mix, alebo ako to nazvať autorom vôbec nevyšiel. Nebolo to komické, strašidelné, romantické, ale bolo to veľmi nudné a stupídne. Chovanie postáv aj zbytočne hodnotiť, hlavne tú škriekajúcu ženskú. Hodnotím len ako ďalší dementný ázijský film. Proste filmy z tejto krajiny mi nikdy neboli srdcu blízke. Nepochopím ako niečo takéto môže niekoho zaujať. ()

JosefTomas

Skvěle vymyšlený souboj s upíry. Akční scény jsou místy až moc přes čáru. Jenže tam se člověk alespoň baví. Někdy se filmu nedaří držet tempo. Je to jen takový film na oddechnutí, ale existují daleko lepší filmy. PS: Nechápu roli Chana, ano, sice se tam trochu pere, ale přeci jen je tam úplně zbytečně. ()

brasek odpad!

Takýto žánrový mix je naozaj otrasný... akčné scény prehnané aj na ázijskú kinematografiu, romantika ako jačanie ženských je nenormálne, upíri v komédii ešte nikdy nič dobré nepriniesli. ()

Chris_Mike

Dávám 2 hvězdy, protože jsem se této naprosté debilitě občas šíleně smál. Nevím jestli to bylo prvoplánové nebo to byla fakt taková hovadina. ()

Neel

Špatný to nebylo, ale nejlepší na tom byl Jackie Chan, který se ve filmu bohužel mihl jen na pár minut jen asi ve dvou scénách. Jackieho svatba byla skutečně velice veselá. Co se týká zbytku filmu, můžu říct jen to, že jsem od něj očekávala trochu víc. Chvílemi bylo těžké překousnout ty roztomilé šikmooké slečny a když už je to film s upírskou tematikou, čekala bych víc akčních scén s propracovanou choreografií, ale bohužel jsem se nedočkala. Kdyby šoupli do hlavní role Jackieho, byla by to mnohem lepší podívaná. Alespoň co se bojových scén týče.... Hvězdička navíc je za titulní píseň, zpěv spáchal sám Jackie. ()

Gomez222

Keď paródia na upírov, tak v štýle kung-fu. Príjemná oddychovka, ktorá občas prekvapila parodickým nápadom a lá lietajúca baganč :) ()

Veruska.Kuru

Miluju to ❤️❤️❤️... Zápletka naprosto boží, tohodle upíra jsem naprosto milovala. A krotitele fandila sem hlavní postavě ❤️miluju ()

Elvis Jagger odpad!

Neviem ako sa sem J.Chan dostal, pretrpel som časť tohto pohyblivého záberu na pár tupých ľudí. Pozitívum je, že tento film určite nemal rozpočet, takže sa ušetrili peniaze. Neviem síce kde, ale to je jedno. ()

Milda4444

Nevím, jako komedie nic moc, jako film o upírech taky nic moc. Souboje ujdou, ale celkově mě to nějak nenadchlo..... tři hvězdy za malou roli Jackieho ....jinak nesmysl, který stačí vidět jednou... ()

macekjoe

Klasickým průměr - komedie s jasně rozdělenými postavami na hrdiny a padouchy, plus sporné postavy, které se chtějí napravit. Světlým a zábavným prvkem byl Jackie Chan a jeho akrobacie s pouliční lampou a sanitkou a temným, ale o nic méně zábavným prvkem byl Anthony Wong a jeho repliky, jež se nedaly přejít bez uchechtnutí. Mírný šok jsem dostala ve 23 minutě, kdy se zčistajasna objevil plakát na zdi nad televizí s ČESKÝM nápisem BYLI JSME A BUDEM. Jaká je souvislost mezi Hong Kongem a českým vlasteneckým plakátem? To mi docela uniká. ()