Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

(více)

Recenze (292)

sud 

všechny recenze uživatele

Tenhle film snad ani neměl vzniknout a pokuď ano, měl se jinak jmenovat. V případě takovéhoto přepisu mého oblíbeného románu jsem nemilosrdný. Jediné co z toho ční je charisma Charlie Sheena a Kiefera Sutherlanda a finální píseň od Briana Adamse. A tu si zase poslechnu rád. Vždycky když tento paskvil vysílají koukám pouze na konečné titulky. Jinak zfilmování mušketýrů s nevýraznými hrdiny, trapným kardinálem, mihnoucí se Constance a nadbytečným zrzavým blbem mě ničím neláká. ()

Merkin 

všechny recenze uživatele

Jeden za všechny a všichni mě!!!! Snímek sice nemá nic společného s románovou předlohou a pravda ani s historií si neláme hlavu, ale když jsem byla malá, oblíbila jsem si ho pro jeho humornou stránku, slušné herecké obsazení a solidní akci. Melancholie převážila nad řekněme uváženějším a spravedlivějším hodnocením, navíc úlisný kardinál mě rozesmává dodnes. Tak tedy, proč ne? ()

Reklama

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Jo, kouká se na to pěkně, zvlášť díky přitažlivému hereckému obsazení. Nedá se říct, že by to byla ztráta času (mužští představitelé vtipnými dialogy jenom perlí - většinou), ale je to nádherný příklad, co dokáže americká produkce udělat z klasické literatury ve snaze přiblížit ji svým Brendonům a Brendám. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Americká verze mušketýrů pro blbečky. Jinak to fakt nevidím. Tak zprzněný původní námět už jsem dlouho, ale opravdu dlouho neviděl. Tohle nemělo vůbec co dělat s Alexandrem Dumas. Vrcholem americké trapárny je sebevražda milady de Winter, kterou není schopen Athos potrestat a finální scéna vrcholného souboje d´Artagnana s Rochefortem, kdy podle originálu dávno mrtvá Constance poda d´Artagnanovi meč. Na pohádku to bylo dost drsné (mrtvých víc jak v akčňáku se Stallonem a Schwarzikem dohromady), na historický film moc uvalené a na klasiku naprosto nevhodné. Film tak akorát pro otrlé americké publikum. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

Alexander Dumas se musí otáčet v hrobě. Ptáte se proč? Protože zasvětil svůj život literatuře, sepsal krásné romány, které patří k tomu nejlepšímu a nejznámějšímu co v histotrii literatury vznikly. A pak si jen tak přijde několik amerických nazdárků a jeho dílo mu v zájmu zábavy totálně zkurví. Ať už je to Monte Christo s Jamesem Caviezelem, Muž se železnou maskou s DiCapriem a nebo právě tato verze Tří mušketýrů. Příběh střihnutý pro nenáročné (rozuměj Americké) publikum je sice docela zábavný, ale to čeho se dopustili tvůrci na předloze je neodpustitelné ()

Galerie (34)

Zajímavosti (9)

  • Roli Porthose (Oliver Platt) měl původně hrát Charlie Sheen. Nakonec si zahrál Aramise. (viperblade)
  • Na výrobe filmu sa taktiež podieľal (ako kaskadér) aj slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík. (jules7)

Reklama

Reklama