Reklama

Reklama

Jimmy Kimmel Live!

(pořad)
Talk-show / Komedie / Hudební
USA, 2003, 60 min

Tvůrci:

Lynn Broussard

Účinkují:

Jimmy Kimmel, Adam Carolla, Janeane Garofalo, Jamie Kennedy, Snoop Dogg, Tom Stern, Sarah Wynter, Corey Feldman, Michael Emerson, Dominic Monaghan (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Jimmy Kimmel Live je noční talk show, která do každého dílu zve známé celebrity a baviče. Vystupuje zde živě také mnoho zmáných hudebních skupin. Od běžné talk show se liší různými vtipnými a parodujícími scénkami k filmům a celebritám. Jimmy je známý také tím, že si do show zve členy své rodiny a dokáže si hravě udělat srandu z kohokoliv včetně sebe. Úroveň této show potvrzuje, že od začátku roku 2003, po odvysílání 500 epizod (2008), neztrácí na americkém kontinentě na oblibě. (Eviator)

(více)

Recenze (73)

karlik4801 

všechny recenze uživatele

Show Jimmyho Kimmela je podobná ostatním, viz česká Show Jana Krause. Jimmy má ale svůj vlastní humor, kterým se ostatním zemím vyrovnává. Jimmyho show je známá po celém světě a to ne kvůli tomu, že si zve ty největší hvězdy světa, ale kvůli tomu co vymýšlí. Snad každý na světě zná aféru s Mattem Damonem. Dále různá parody videa nebo fiktivní trailery. Ten člověk má smysl pro humor, obrací ho pro ostatní a ještě za to bere peníze. ()

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Show Jimmyho Kimmela jsem bohužel zatím neměl tu možnost vidět celou. Pokaždé se podívám jen, když si do studia pozve nějakou zajímavou hvězdu, či celebritu o kterou se zajímám, nebo jí mám rád. Sice jsem se ještě nikdy pořádně nezasmál, ale rozhovory mi příjdou kvalitní a jsou moderně pojaté. Možná kdybych se podíval na části z roku 2003 dal bych plný počet hvězd. 92% ()

Welington 

všechny recenze uživatele

Rozhovory, které zde probíhají s celebritami, jsou prakticky rozděleny ve dví: na zábavné a méně zábavné. Přece jen si tento pořad získal mou oblibu a Jimmy je nápaditý chlapík, který se nebojí v žádném případě projevit a je, i když se opravdu snaží, což mu nedělá problém, ohromně zábavný. Celý pořad není kdovíjakým vrcholem, ani snad klenotem, ale funguje dobře a přece, stejně pořád je na co koukat a přece pořád baví. ()

dinsdale 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě záleží na pozvaných hostech, ale Jimmyho mám nejradši, protože je srdcovým fanouškem Lost a umí sehnat hromadu celebrit do těch svých humorných scének. Za všechny The Handsome Men Club, trailer na Movie: The Movie a The Making of Movie: The Movie, Aloha to Lost, díl, kdy Matt Damon převzal kontrolu. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (14)

  • Anglický hudobník Morrissey odhovoril svoju účasť v šou dňa 26.2.2013, keď sa dozvedel, že sú pozvaní aj členovia relácie Duck Dynasty. „Nebudem vystupovať po boku vrahov zvierat," povedal. (whack)
  • Vtípek s omluvou Mattu Damonovi vznikl jako nevinný žert pro výkonného producenta show. Kimmel se s Damonem do té doby osobně neznal a jeho jméno vybral náhodně. (Brousitch)
  • V počátcích talk show se často stávalo, že nebyla dohodnuta účast žádného hosta. Jimmy Kimmel proto osobně volal některým z přátel, aby do pořadu přišli. (Brousitch)

Související novinky

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

07.11.2022

Podoba oscarového ceremoniálu se po několika velmi hrbolatých ročnících vrací aspoň trochu k normálu, nebo se to tak v tuto chvíli alespoň zdá. Po čtyřech letech, kdy se předávání světově… (více)

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (více)

Reklama

Reklama