Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

mikki089

Je to decentní. Žádná extra sláva, ale člověk se u toho i zasměje. Dost často mě vyrušovala ta paruka, co Ana měla...nechápu, proč jí nenechali její vlasy; udělali by lépe (a vyšlo by je to levněji). Spoiler - skvělá camea od Mackieho a Stana, povedený odkaz na Marvel. ()

johnsnow

Príjemné prekvapenie, veľa recenzii totiž opisovalo ten film ako Pilcherovku a Red Notice verzia 2.0, takže obavy tam boli. A síce to prvé sa hlavne v prvých cca 20 minútach naplnilo, tak oproti Notice má toto lepšiu akciu, lepšie CGI (nájdu sa aj hnusnejšie scény ale v porovnaní s Notice je ich málo a i tak nevyzerajú až tak zle). Akčné scény sú síce spôsobom, že každá ďalšia je slabšia než tá predchádzajúca (Pakistanská pasáž je dokonalá), len to chcelo R-ko. Dvojica a Brody sú super a ešte musím pochváliť aj camea v Pakistane, (to Reynoldsove je úplne od piči) takže ja som spokojný a rozhodne to neradím k skvostom ale spokojnosť tu je. ()

Cermicek

Tak tohle je jedno z největších zklamání...i když..vlastně co jsem čekal..🤔. Ono i když člověk tuší, že to bude nejspíš naprostá sračka, tak to tý Aničce přeje a v koutku duše doufá, že by třeba mohlo.... mno tak bohužel nemohlo!!! Takhle scénáristicky pohřbít film už jsem hodně dlouho neviděl!! (A to těch konkurentů v tomhle směru bylo požehnaně!). Chris absolutně prkennej a člověk mu tuhle roli nevěří ani sekundu. Anička tenhle průser bohužel taky sama nezachrání..😥.Takže jedna hvězda kvůli těm jejím kukadlům a to jsem se ještě musel hodně přemlouvat. PS: moc jsem nepochopil Cameo RR - to jako skutečně potřeboval?🤔Vždyť máš novou hračku Wraxham, tak proč Ryane proč?? 😨 ()

curfew77

Stejné pocity jako u traileru: dejte mi s touhle dvojicí normální romcom, kde jim ta chemie prvních dvacet minut pohodově funguje, a tu nevtipnou špionskou parodii s přístupností PG11 (sex pod prostěradlem? to jako vážně?!?) si strčte do prdele. 50 %, ale jen díky tomu, že oba herečtí koproducenti (a Brody s nima) dělají co můžou. Scénář katastrofální, a Rocketman byl ve Fletcherově kariéře evidentně výjimka. ()

Dejvecd

Chris Evans môže byť docela sympatický herec, tento film mohol obsahovať jednu celkom dobrú scénku. Avšak inak sa jedná o nudnú a hlúpu blbosť s otrasne vyzerajúcim finále, kedy hlavné postavy/herci medzi sebou nemajú absolútne žiadnu chémiu. Ana de Armas mohla hrať trochu decentne v pár filmoch, avšak celkovo a špeciálne táto rola (silnej ženskej hrdinky) jej absolútne nejde a fakt som rád, že som toto zdĺhavé utrpenie dopozeral bez ujmy na duševnom zdraví, pretože tento film sa snaží byť niečo medzi romantickou-akciou, avšak nezaujímavá romantická linka a ešte nezaujímavejšia akcia (čerešničkou na torte je odporný výbeh schodov niekde na začiatku filmu) moc nepomáhajú ani jednému z žánrov. 2/10 ()

ESNYR

Těžko uvěřit že 2 tak sympatičtí herci si navzájem nesedí. Chris a jeho polenovitý jeliman je jen ztěží uvěřitelný a Ana má zase problém ztvárnit drsnou drsňačku z drsňákova, což je zvláštní po tom co už ukázala jinde a šlo jí to. Celé je to nezáživné a nudné a občas i trapné. A to že se tam hezké děvče bude procházet v "topíku" bez podprsenky, nedělá film dobrým. Během filmu mě několikrát napadlo jak by to asi mohlo fungovat kdyby ty role byly prohozené a muž klasicky zachraňoval ženu ale uvědomil jsem si že by to ani tak nefungovalo. Jako jo, je doba kdy potřebujeme ve filmech silné drsné ženy a hloupé tupé muže, takže dávat třeba i tohle za vinu těm hercům nejde. Chris a Ana by si měly oba lépe hlídat projekty kam lezou, protože těch pár věcí které teď vznikly jsou dost podprůměrné, což by mohlo znamenat že se nad nimi zavře voda. A to by byla škoda, protože narozdíl od mnoha jiných, oni hrát oba umí. Nějakou tu hvězdu si to zaslouží. Má to tu snahu v pár záblescích jak pobavit humorem tak zaujmout akcí. ()

GeminiK

Že je to parodie a ne akční film mi došlo ve chvíli, kdy podruhé zaznělo “měli byste si někam zalézt”. Je to blbina, ale jako oddychovka pro nenáročné a prázdné hlavy to ujde. ()

jokino

Pripadalo mi to, ako sa už po xy-tý krát dívať na paródiu paródie. Koľko bolo / je takýchto filmov a im podobných ? A stále sa to proste iba opakuje dookola. Presladený Evans (nič proti hercovi) a ženská "tajná agentka", ktorej to vôbec nesadlo. Pokus o vtip - bol, o akciu - tiež, o romantiku - rovnako, ale bolo to až príliš presladené, prázdne, moc CGI a "útlučká" agentka (i keď sexi), ale no tak, nula bodov.. Nehovoriac o "stretnutí sa časti Avengers", v úplne odlišnom filme. Film na 1 nedeľné poobedné pozretie a z môjho pohľadu, upadne do zabudnutia.. ()

xxmurphyxx

Musím uznať, že je to obdivuhodné akým tempom a odhodlaním Netflix preráža dno scenáristickej impotencie každou ďalšou snímkou a jednoduché masy im to stále žerú a hodnotia vysokým nadpriemerom. Tento výkvet s ,,originálnym'' námetom o tajnej agentke mi prvú pol hodinu spôsobil skoro cukrovku, druhú som mal pocit, že som sopliak zaseknutý nechtiac s rodičmi v manželskej poradni a koniec bol už absolútny vrchol lazy writingu. Ana de Armas je síce zlatíčko, ale na úlohu CIA agentky sa hodí asi ako Jason Statham do reklamy na kondicionér a chémia medzi ňou a Evansom je niekde medzi nulou a minimom. Akčných scén tu je zopár a aj keď sa snažia byť strašne cool a vykrádať Wicka, či herný Uncharted, pôsobia maximálne biedne a bez nápadu a nezachránia to ani licencované tracky, ktoré tam pôsobia maximálne samo účelovo. Zlatý klinec mejdanu, Adrian Brody. Neviem koho to bol nápad ťahať hento nosaté herecké poleno zo záhrobia, ale každopádne by mal dostať padáka. ()

Kinofil

|| PG-13 || Apple TV+ || Rozpočet: N/A || Přestávám rozuměť tomu, jak se na papíře ambiciózní filmy jako Red Notice, The Gray Man a nyní Ghosted dokážou s takovými rozpočty a známými tvářemi proměnit v přehlídku neschopnosti, neumětelství a odfláknutí. Na Ghosted není téměř nic, co by se dalo pochválit. Jo možná tak krátká stopáž do 2h i s titulky. Všechno ostatní, čím měl být film zajímavý, je tak ošklivě zpracováné, že celý film připomíná čínský nebo klidně rumunský pokus o hollywoodský blockbuster 21. století. To, že zápletka není nijak originální, jen si tu herci vymění pozice, je to nejmenší. To, že Evansovi nelze po marvelovkách věřit jaéhokoliv neschopného ňoumu, co neudrží zbraň v ruce je už větší problém. Naopak Aně tu vůbec nejde pozice nějaké svůdné agentky CIA, která se zbraní zacházet umí, zároveň ale působí sexy, aby přitahovala Evanse. Jejich vzájemná chemie tu absolutně nefunguje, čímž si film vůbec nezaslouží titulek "romantický". Stejně tak ale ani "akční", jelikož tu by musel mít na starosti někdo jiný než počítač a neskutečně ošklivý greenscreen vyrenderovaný snad na starých iPhonech. Aby to nebylo málo, každou akční scénu doprovází nevhodně zvolený popový song na odlehčení, až jsem se obával, že si ze mě Dexter Fletcher dělá legraci. Jo a ty jakože vtipná camea, to už byla neskutečná zoufalost, kdy si tito herci doslova přišli pro slušný šek za 1h strávenou na place. Apple se sice může chlubit sledovaností Ghosted, jak chce, ale pravdou je, že se do týdne na film zapomene (stejně jako u Netflixu) a znovu si to dobrovolně nikdo nikdy nepustí. A proč jsem se na to díval i já? No přece kvůli té Aně. Jiný důvod tu nikdy nebyl. 45%. ()

Isag1

Priemerný film obsahujúci naloženejšiu akciu, humor a lásku. Zachraňuje to krásna a sympatická Ana De Armas. Nemôžem povedať, že sa mi film nepáčil, práveže naopak, na pohodový nudný večer to stačí. ()

White-Man

No... vlastně už si z filmu ani moc nepamatuji. Pět minut po konci vše vyšumělo. Ve filmu nebyla žádná pamětihodná scéna. To už mi Red Notice (2021) přišel lepší a už i ten byl slabota. Chris byl fajn a do role mi celkem sedl, ale Ana de Armas byla úplně mimo. Pro tuhle roli se nehodila a absolutně z ní nebylo cítit, že by mohla být CIA agentka. Maximálně tak ňaká stážistka. Koukalo se na ní sice dobře ale agentku jsem ji nežral. ()

PanJelen

Další recyklovatelný materiál se známými herci, sebrat a vyhodit a za rok třeba znova. Zápletka je naprostý brak a akční scény bych nejraději přeskočil. Hlavní dvojice naprosto bez chemie. Je to jen o tom, jak dobře má zastřižený vous Chris Evans a jakou večerní róbu si Anička vzala na sebe. Nic zásadnějšího jsem tam nenašel. ()

Machaut odpad!

To bylo tak asexuální a dementní, že více k tomu snad napsat ani nejde. Nevím, co to je poslední dobou za móda dělat z žen takové super bondy a s chlapů takové ukňourané ňoumy. Hrozné. ()

veverysiak

Bez debaty, že je to akčná  blbôstka, kde sú dvaja hlavní klaďasi obdarení nesmrteľnosťou, akurát sú to Ana a Chris, a to je hneď hviezda hore, tempo je slušné, zápletka zapletená, aktéri prvotriedni ale voľáki unavení, trocha humoru, síce nie na roztrhanie, ale oživí, najviac podarený je štek Ryana, zaradí sa to do šóry podobných menej výrazných strieľačiek, takže 65%. ()

Kushina

Tak tenhle film mě fakt překvapil. V dnešní době, když se řekne "akční komedie", tak si každý představí natvrdlého Sandlera s tím jeho 1000x ohraným humorem a tím to hasne. Upřímně? Nasrat na Sandlerovky. Tohle je ten styl akční komedie, co mě bere. Film, kde se hlavní postavy nechovají jako naprostí kokoti a jednají naprosto racionálně. K tomu super akce, nadprůměrný příběh a skvělý film v tomto žánru je na světě. 70% ()

bonovox

Prvý prešľap talentovaného režiséra. Vidno, že film je robený pre streamovaciu TV, výrazne s toho cítiť rutínnu prácu a navyše chemia medzi Amy a Chrisom vôbec nefunguje. 40% ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (více)