Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvůrci:

Shawn Ryan

Předloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (více)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Audreybe

První díl ještě jde, ale pak už to jde z kopce. Občas scény hraničí s neúmyslnou parodií, až se člověk musí smát. Strašně špatně napsané dialogy a slabší herecké výkony nepomáhají. Připomíná to patriotické seriály tohohle typu kolem roku 2000 bez reflexe, bez realističnosti, ale s velkou dávkou patosu. ()

CHYREN

Hodně dobré. Nemohli jsme přestat, dokud neskončila celá řada. Jeden den úplně v tahu. Ale stálo to za to. Tenhle typ seriálu by měli zakázat, nebo to lidi zničí. 😂 ()

Rudolf.Benes

S pokorou sobě vlastní musím říct že,dokoukal jsem to. Po Homelandu a Dvacetčtyřce,které ovšem mají tu obrovskou výhodou v obsazení,se to dalo ...kupodivu skouknout. O napětí tu není nouze,hlava-pata by taky šla. Nějaké ohrané klišé v podobě životnosti nejlepšího kámoše,nebo náhodných veledůležitých postav, není nic neobvyklého. Výběr hlavních hrdinů,no tak tady si si nikdo hlavu moc nelámal,asi radila FBI. Kdo mě ale překvapil a bavila mě byla (nebo spíš je ) ta ruská nájemná zabíjačka co vypadá jak Rami Malek v sukni.O ní asi ještě uslyšíme.To se ovšem nedá říct o českém dabingu. Chytřejší z Vás si dají dohromady dle osobnosti naší top dabingové scény,kdo že to je vlastně ten správný chajzl.Proto doporučuji čučet v původním znění, vyloučí to tak fakt že,cca po druhým dílu budete mít jasno . Jinak bych z toho zase takovou pecku nedělal 60/100 ()

Dusty56

Takový béčkový Bodyguard. Příběh začíná ve vlaku, je to o konspiraci ve vládě a hlavní hrdina si zase hraje na bodyguarda a i ty jejich postavy působí dost podobně (tichý, stručný, neporazitelný). 60% ()

skrob

Takový svižný akční agentský seriál, který díkybohu není úplně předvídatelný a blbý. Nečekal jsem od toho moc, protože Netflix, ale nakonec z toho bylo příjemné překvapení. ()

MartinNewman

Není možná. V roce 2023 se objeví seriál, kde se kurvuje, pičuje, sračkuje, není tam žádný gender zmrd, netlačí se tam levičácké fantasmagorie, agent hlavní hrdina začne šukat holku a ne agenta. Teda čumím. Navíc to má slušnou akci, solidní děj, dobrý námět a celkově je to sympatické. Ano, má to trochu béčkový háv a ústřední dvojice zrovna není top herecká třída, ale na druhou stranu tam mezi nimi chemie je a  funguje. Ona mu sympaticky párkrát zachrání krk, když tu sejme týpka klackem, tu zase nůž do stehna a to se počítá. Na solidních 4 to rozhodně má. ()

dlouheBidlo

Slátanina. Vemte všechny béčkové, céčkové a déčkové akční filmy za posledních 30 let. Narvěte je do mixéru, pomixujte, přidejte hromadu zbytečného času, krapet nudy, podivné nevýrané multikulti ksichty a máte Nočního agenta. Stupidní stokrát klišovitá zápletka. Jaká je tedy přidaná hodnota? Hrdina je větší debil, než normálně, zachraňovaná komtesa je větší píča než normálně, zloduši jsou kokoti jako obvykle, a samozřejmě prezidentKA USA. Bez toho by to nešlo. Na vyplnění deštivého večera přípustné, ale zcela bez hodnoty. ()

milbelQ

4 z 5 - štvrtá hviezda za - NESKUTOČNÉ - žiadna buzna, lesba, trans, toto bolo DOVOLENÉ natočiť ??????? Dej filmu v podstate nič nové neponúkol. Pozrel som v sobotu celé, boli tam hlucho / slepne miesta ale nenudil som sa. Herecké výkony, no čo už sú to zrejme BEČKARI - CEČKARI ale zrejme zahrali čo sa očakávalo.  Hereckým výkonom všetkých prevyšovala a cele potiahla Hong Chau. Veľmi ma potešilo - žiadne zbytočné Kung fu - Krav magy súboje bez kvapky krvi a všetci zdraví - živí a sračkoidné, nudné zdĺhavé auto naháňačky. ()

GIANNIS

Moc jsem tomuhle seriálu nevěřil,když vyšel.Ale pak jsem si přečetl nějaká hodnocení a ted jsem ho dokoukal.A musím říct,že mě maximálně překvapil.Napětí od začátku do konce.Hlavní dvojice sympatická.Docela svižně to utíká a pořád se tam něco děje.Jelikož jsem fanda 24 hodin,tak si mě tenhle seriál získal.Za mě plná palba. ()

Dobry_clovek

Přetrpěl jsem první díl a věděl, že druhý si už nepustím. Je to tak nesmyslné, přehnané a hlavně nelogické, že se člověk vlastně většinu času jen usmívá, místo toho aby byl v napětí. Všichni agenti se tam tváří nesmírně drsně a tajně, ale přitom při každé příležitosti hned každému na potkání prozradí kde pracují, jak ta místnost vypadá, kde bydlí a jaké mají příbuzné. Napadenému tajnému agentovi se všude válí důkazy o jeho práci a jeho karty ke vstupu do Bílého domu, zatímco druzí agenti FBI mají vyhlášený poplach, ale žádného z nich nenapadne hlídat dům právě napadeného agenta, takže vždycky všude dorazí pozdě... No, prostě strašný. Vrcholem této komedie jsou strejda a tetička, ze kterých se během jedné sekundy stanou vražední zabijáci s pistolí, své neteři prozradí tajná hesla od FBI a s drsným výrazem ve tváři se vrhnou do boje s nepřítelem, který končí ( jak jinak ) tetiččinou karate šavlovačkou. Fakt strašný. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (více)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (více)