Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

Arigato

Film vypadá skvěle. Navíc si hraje se spoustou detailů a pro plný zážitek tak nějak spoléhá na divákovy smysly. Škoda jen, že v takové míře nepracuje i s dramatickou/reflektivní rovinou. Vedle biografie film mimo jiné poukazuje hlavně na to, jak nevhodný sport na profesionální úrovni dokáže být, nemluvě o kariérní jednostrannosti. Normálně bych s hodnocením nebyl takto štědrý, ale za originalitu a hlavně za ten nevšední závan svěžesti do kin plných utahaných českých filmů, který tento nečekaně bezprostřední režijní debut Císařovské přinesl, hodnotím čtyřmi. ()

megan017

Tak dlouho jsem neviděla dobrý námět s tak špatným provedením. Jde asi o to, že ohledně A.Absolonové je dostupný jen materiál, kde se o ní samé jako o osobě moc nedozvíme. Co chybí je hlubší náhled do nitra, co nechybí je hlubší náhled do rodidel, na tohle ten film asi sází. Hlavní postava většinu času jen mlčí, odsekává, tváří se otráveně, nemá absolutně žádný charaktér. Mě se nechce moc soudit, ale herečka v hlavní roli je špatná a do toho je to třicátnice, viditelně třicátnice, co hraje dvacátnici a je to hrozně poznat. Není nic zlého na tom mít nějaký věk, ale když vybírám herečku do role 20 leté plavkyně a pozdější pornohvězdy, měla bych najít někoho, kdo tím dojmem působí. Její herecký výkon můžu pochválit jedině ze stran odvážných scén, které museli být hodně trapné. Každopádně zbytek nic, může na to nejspíše i scénář. Když točité film o někom, tak by ten někdo měl být zajímavý a jeho herec by měl člověka udržet u sledování, ale herečka je prostě hrozně špatná. Kamenná, bez emocí a když se o ně snaží, působí moc hraně. Postava naprosto nepochopitelná, nerozvinutá, sterilní. Taky, když si vyberete pornohvězdu, o které se zas tolik neví, ale byla plavkyně, pak neštěstí, pak pornohvězda a pak skončila tragicky. Mohlo se ukázat mnohem víc, zahrát mnohem víc. Nevyužilo se to. Takhle od filmu odchází člověk znuděný a vypadá podobně jako Natalia Germani ve většině scén. Je to dějově nudné, herecky nezvládnuté. Ani ostatní herci nepůsobili dojmem, že by ten film nějak prožívali. ()

faraoon odpad!

Paskvílek srovnatelný s leckterým dramatem z pornhub.com. Schopná Císařovská hledí na vrchol hory, kterého nigdy nedosáhne. Ztrácí schopnost racionálně hodnotit hranice svých možností, kazí si tím průměr a tento pokus o hraný dokument končí opticky pouze jako rozcvička mezi kamerovými zkouškami. Škoda, že příběh není zformátován do krátkého hutného dokumentu. Takto je jistě výjimečný osud lecčíms obdařené dívky degradován nedůstojnými šarádami herců seriálového podprůměru. ()

Ex_Machina

Říká se, že Rick má big dick.“ To sa samozrejme vo filme dozvieme. A tiež to, ako sa dá naložiť s naším telom a najmä s našou dušou. A že je to iba naša vec. Ľudia sa môžu pozastavovať a môžu aj odsudzovať. No prečo sme sa tak rozhodli a čo nás k tomu viedlo už netušia. Slečna Absolónová naložila so svojim telom tak ako naložila a dotiahla to až na objav roka. Jej život nebola až taká tragédia ako to, akým spôsobom musela nakoniec umrieť. Film je pomerne nuda bez pridanej hodnoty a mnoho ľudí si ho pozrie hlavne preto, lebo je to natočené podľa skutočných udalostí a budú očakávať väčšie pikantnosti akých sa nakoniec dočkajú. Jedno je však isté. Napriek všetkému čím si počas svojho krátkeho života Andrea prešla, tak ukázala aká bola silná žina. ()

neo250

Pri flasi vina sa to da dopozerat, ale musite tu flasu sam vypit. Film poukazuje na priveh skokanky do vody z ktorej sa stane pornohviezda. Napriek tomu je tam prilis vela vat a prazdnych scen, ze uspavac hadov je amater. Pripravte sa na sceny ako zo skutocneho porna :) ()

ANTYCHRYST

Ze skvělé sportovkyně - pornohereckou.. doost dobrý..a teda na český poměry ..odvážně natočené..což chválím..zajímavej námět inspirovaný skutečnou skokankou.. a klobouk dolů před Nataliii..ta se toho nebála:) některé scénky..překvapili i mě:) nečekal jsem..že někdy v Cz filmu uvidím jebacku..pěkně z detailu :):) doporučuji přečíst zajímavosti o filmu..které jsou více nežli zajímavé.. 85% velké překvapení a skvělý režijní debut :) ()

MyrnaAlec

Andrea Absolonová, nejhezčí žena v pornu ever. Žádný silikony, její tělo. Dokument by byl jistě zajímavější než film, kde se jen naskládala fakta jejího 27letýho života. Natalia Germani ovšem udělala maximum. Btw to pokrytectví většiny : když to ženy dělaj zadarmo, tak to je v pořádku, ale běda, jestli za to mají prachy. To se hned všichni ozvou a maskují svou závist a misogynii starostí o morální blaho společnosti. ()

PAVLIS

Na filmový debut překvapivě dobře zvládnuté řemeslo, i když každému asi nesedne spíše artově pomalý a málomluvný přístup. Díky němu se ale dokáže film uhnízdit v hlavě až do druhého dne. A také díky výkonu a kráse Germani. A režisérce se rozhodně povedlo splnit si předsevzetí nevnucovat nám na Andreu vlastní názor. Osobně jsem ale čekal, že ke známé životní ose Andrey dostanu navíc „data“, která mi ji pomůžou lépe pochopit. A to se bohužel nestalo. Ve výsledku je to spíš „jen“ nepřekvapivý příběh jednoho trápeného těla. ()

iz67

Zvenku odvypraveny příběh, který se nepokousi dostat hlavní postavě pod kůži. Což je nakonec možná pozitivum, protože se nedočkáme klišé o rozervanem nitru hrdinky. Ale pak je to jen obyčejné vyprávění, z kterého toho moc nedostanete a kterému by kratší formát víc než prospěl. Hlavně prořez na začátku bych uvítal. Ale zase na prvotinu dobrý. ()

Mire

Zaujímavý príbeh, obstojný výkon Natalie Germani... ale predsa len mám pocit, že to celé šlo natočiť ešte lepšie a viac do hĺbky. No nevadí, na režijný debut solídna prácička. [Videné v kine Mier, Senec, 20.1.2024]. ()

bohhous22

Další rádoby artově pojatá srajda s hezkou kamerou a supr hudbou,kde nedůležitý elementy jako námět, scénář, režie  hlavní protagonisti jsou plán B.Škoda , protože námět je skutečně silnej! ()

Rayen1

Zajímavý téma, který je ale tak nějak blbě zpracovaný. Proč mi přišlo, že se všichni tvářili, že v tom filmu nechtěj bejt? ()

Binne

Takže, snímek byl prezentován jako psychologické drama o ženě, která rozhoduje o vlastním těle a o vlastní duši. Tato žena dokonce skutečně žila, přemýšlela a fungovala ve své podstatě, jako velmi dobrý člověk. Scénář nám ale žádný náhled do duši Andrei Absolonové nenabídne, důležité pasáže, které nám měli vysvětlit její motivy jsou nesmyslně přeskakovány a divákovi otázky jsou nechány bez odpovědi. Andrea začínala svůj život jako zodpovědné a svědomité děvče, který je rodiči veden k úspěchu. Má problematický vztah sama k sobě, neklade důraz na své štěstí, pouze na vlastní úspěch - to nám snímek vysvětlí velmi dobře, nenásilně a s trpělivostí. Po úrazu přichází agrese a vztek, touha být soběstačná, ovládat tělo, které mě tak zradilo (scéna na koberci či v nemocnici) - to je ve snímku také velmi dobře vysvětleno. Co mi naopak dramaticky chybělo, Andrea začala pracovat jako pokladní, byla si vědomá své krásy (což není ve filmu příliš dobře naznačeno) a práce jí neuspokojovala - chybí mi vysvětlení jejích myšlenkových pochodů v daném období, protože právě to jí zcela jistě přivedlo ke kariéře pornoherečky. Následně (ve zkratce) už natáčí porno s profesionály a oddává se večírkům. Jsou tam pasáže, na které režie klade zbytečný důraz, ale nerozumím tomu proč - jedná se například o scénu, kdy Andrea natáčela porno s další pornoherečkou a začala dávat rozkazy kameře i režii. Tento aspekt její osobnosti se ale už nikdy později neprojeví a naopak v následujících situacích působí zmateně a zranitelně. Poslední část celého snímku je velmi dojemná. Dochází ke smíření a život je už jen jednoduchý - což bohužel není nikdy dobré. Andrea věděla, že odejde příliš brzy, tak žila příliš moc. ()

marek29

Zajímavý prsa téhleté Andrey. Její tělo je rozhodně pěkný.. Místama se ten film vleče a dává dost prostoru pro přemýšlení. Nechci tu spoilovat, ale zas a znova se přesvědčuju o tom, že jediný co je jistý v životě je smrt.. A kdo si ji neuvědomuje, je naivní a pak překvapený. Life is short, enjoy it! ()

Pete

Na Její tělo se pěkně kouká, protože Germani je krásná holka, a zde v podstatě nesleze z plátna. Sice má většinu stopáže jen ztrápený výraz, ale tak velí scénář. Když nemohla být Andrea nejlepší ve skoku do vody, chtěla být prý nejlepší alespoň v pornu - tak zde vysvětlují tvůrci její motivaci, rozhodli se totiž vůbec nezkoumat její nitro, a nic se tedy nedozvíme o myšlenkách nebo pocitech hlavní postavy. Poměrně originální koncept přidává na povrchní artovosti, avšak na úkor hlubšího zážitku diváků. Hodnotím dvěma hvězdičkami, velmi silnými díky profesionální technické stránce, která je jistě na mnohem vyšší úrovni, než u jakéhokoliv filmu s Leou De Mae (kamarád říkal). ()

Oxyuranus

Asi 2. Průměr lehce bída. Odvážné v jedné scéně a jinak příběh o tom, že borka měla štěstí, že se z ní nestal kvadrouš, podělala se i tak z toho, a tak začala píchat za prachy. Supr. Její osud mě i tak ale dojal... Sombrero dolů za to, že na Netflixu byla regulérní porno scéna. Ale žádný milník, alespoň pro mě, z toho nebude, protože snímek jako takový je řemeslná nuda. ()

Coliseum

Čistá polarizace mezi přirozenou krásou, která vám bezděky spustí dolní čelist pod stanovenou mez, zamlží vidění a zostří rozhled a nalíčenou, kašírovanou a do značné míry umělou, namalovanou "krásou", která naše vidění deformuje,  stanovuje a určuje úzus. Bohužel je film ne snad povrchní výpovědí jak o vzestupu, drilu a pádu, následném posunu, reakcích, rodinných vztazích a smutném, brzkém konci, našlapuje však po tenké krustě povrchu, nemá tendenci propadnout se hlouběji (nebo možná má, ale neděje se to) a je jen malá šance na koexistenci s hlavní postavou, která je, byla, svým životem rozhodně zajímavá a pozornost si zaslouží. Kvituju, že je poměrně pregnantně postiženo nedobré prostředí vrcholového sportu a ukázka těla jako nástroje a prostředku k cíli a tím je vcelku dobře vybudovaný můstek k pochopení následujících kroků hrdinky, leč, já čekal asi syrovější přechodové fáze (nemyslím vulgárnější s akcentem na sex).  A pevně doufám, že když Andrea poslouchala Michael´s Uncle a Sunshine v té době, znala i Gnu. ()

Tominni

Trochu obtížné hodnocení. Na jedné straně velmi dobrý výkon Natálie Germani spojený s příběhem podle skutečné události. Na druhou stranu mohla jít Natálie Císařovská trochu více pod povrch všech témat, ať už to je stránka sportovní, úrazu nebo následného porna či nemoci. Někdo to šlo hodně zkratkou. Ale i tak - velmi solidní tři hvězdičky. ()