Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

mira007

30 minut sportovní film, hodina pornokariéry a pak rychlé pětiminutové umírání, jestli musím něco vyzdvihnout u debutu Natálie Císařovskké, tak je to na prvním místě atraktivní volba tématu (o žádném jiném českém filmu se tolik nepsalo rok dopředu) a odvahu Natálie Germani přijmout roli tohoto typu. Ikdyž to není dokonalý a působí to jako didakticky odvyprávěný životopis, není to vůbec špatný film, solidně natočený, zahraný  i dobře obsazený. Co se týká erotiky tak krom jedné hodně odvážné scény s manželem  Germani mám pocit, že průměrná polská herečka se odhaluje kapku víc, ale i tak klobouk dolů na české poměry, ale ta reál hardcore scéna byla úplně trapně zbytečná. Co se týká zobrazení pornoprůmyslu tak jsou asi přesvědčivější filmy (Rozkoš (2021), Supersex (2024)), tohle byla spíš reklama na něj i s těmi opravdovými účinkujícími. Filmu dvou Natálek možná chybělo víc emocí a jako životopis to je spíš glorifikací jedný nešťastný pornoherečky, ale přesto v současné české tvorbě relativně vyjimečné dílo, které nenaplnilo svůj potenciál, ale dobře se na to koukalo. ()

Jaroslaf

Chudák holka / žena to neměla jednoduchý.  Navíc jsem stále srovnával dokonalé křivky Natalie Germani s její hollywoodskou kolegyní Jennifer Lawrence a našinec Natálie mi z pomyslného duelu vycházela líp.  Líbila se mi role mámy,  nelíbila se mi za všech okolností nevýrazná a nezajímavá Denisa Barešová, která mi spíš kazila už Jana Palacha. Hudba Aid Kida mohla být výraznější a méně kytarová ale dala se. Suma sumárum hodnotný český snímek  který si 58 procent nezaslouží. ()

kamil.i

Na tuzemské pomery zdriedkavá, no našťastie kvalitne natočená štúdia tela a telesnosti na pomedzí individuálnej sloboty a vplyvu vonkajších tlakov a faktorov. Prekvapuje, že takejto intímnej témy sa zhostila debutujúca režisérka, navyše v tak detailnom prevedení. Je tu výraznejšie zaostrenie na psychologické vplyvy úzkeho okruhu ľudí ústrednej postavy, takmer by sa dalo povedať, že miestami sledujeme rodinnú drámu. Škoda, že filmárka sa venuje reflexii doby prelomu deväťdesiatych a nultých rokov iba minimálne, takmer výlučne po formálnej stránke dizajnu kulís, kostýmov, či masiek a účesov. Viac zamrzí, že niektoré dramatické scény sa mohli dotiahnuť a vyhrotiť, zároveň čo iné mali byť zostrihané dynamickejším spôsobom. To isté platí o priestore pre jednotlivé vedľajšie postavy. Spomenuté nedostatky sú ale vcelku marginálne. Jej telo je ozaj ambiciózny film a intenzívny intímny príspevok na tému vnímania ľudského tela v rozličných odtieňoch zásadných životných momentov. ()

Massaro74

Škoda každého života, který končí takto brzy. Andrea Absolonová (poté Lea De Mae) měla našláplo ke skvělé kariéře ve dvou různých "sportech", ale zdraví bylo proti... ()

petikacka

Z filmu mi není naprosto jasné proč se najednou z vrcholové skákačky do vody stane pornstar? Jasně, že po úrazu už nemůže skákat, ale hned do porna?! A navíc ta její matka jí to schvalovala jenom proto, že byla úspěšná? No za mě je to příliš plytké a možná nedůstojné k člověku o kterém natočíte film. Za mě zklamaných 65% ()

Jiu

Nečakal som nič, nič som aj dostal. Začína to pomaly až nudne, človek čaká, že sa to rozbehne. Nerozbehne. Čakajú vás dlhé zábery na prázdny výraz Natalie Germani, bez mimiky, bez emócie, pôsobí to dojmom WTF. Jej Andrea je málovravná, chladná, netušíte čo sa jej honí hlavou, nedá sa s ňou sympatizovať. Zistil som o nej akurát, že má otrasný hudobný vkus. Vidíte mamu, ktorá zúfalo chce úspešnú dcéru, ale film jej nedá žiadny priestor. Tak isto otcovi a sestre, ktorých vzťah k Andree by si určite zaslúžil viac ako tých 5 minút čo dostane. Je tam pár sekúnd hardcore porna, čo tam vtesnali zrejme na uspokojenie publika, čo prišlo iba na to. Je to zúfalo zbytočné a prvoplánové, tak ako aj nakonoec vyznie aj celý film. Dobová štylizácia bola tiež zlá a to že sa to odohráva koncom 90tych zistíte len vďaka titulkom. Naozaj nie je veľmi čo chváliť, jednu hviezdičku dám za neokukaný námet. ()

Fifer

Film je to celkem dobrý, jako mnozí přede mnou se divím, že o Andree režisérka nenatočila spíše dokument. Má to své chyby. Jinak režisérka z toho udělala reklamu na kapely Sunshine and Michael's Uncle. No, proč ne, ale trčí to z toho a moc mi to tam nesedí. ()

tyna97

Spousta němých dlouhých záběrů a spousta chvil, kdy se sprchuje nebo kouří. Nuda. A ty megahity na začátku?! ()

Mortal3000

Budu opakovat to co tu píše většina: Fakt dobrý příběh, ale tvůrci to totálně zazdili - nejzajímavější scény vůbec nenatočili, nebo přeskočili. ()

Bozvav

Velmi smutný snímek o zmařených nadějích a snech nadějné skokanky do vody. Navzdory silnému tématu, film jen tak klouže po povrchu, emoce jsou ploché. Tvůrci chtěli šokovat skrze prostředí, což se bohužel díky pornu bez nahoty, moc nepovedlo. Stejně tak sonda do různých prostředí, ať už se jednalo o svět profesionálního sportu, nebo o záběry z porno natáčení, je velmi plytká. Něco jako když člověk otevře dveře do nějaké místnosti, kde se něco děje, jen nakoukne a hned dveře zavře. Což je za mne zcela promrhaný potenciál. psychologie a prokreslení jednotlivých postav je takřka nulové a i ve stínu závažné diagnózy, se všichni tváří furt stejně otráveně. Přesto všechno se nedá říci, že jde o vyloženě špatný film. Jednak proto, že vychází ze skutečných událostí a jednak proto, že krásně ukazuje, že svět profesionálního sportu je možná svým způsoben více prodejný, nevděčný a nejistý, než svět porno průmyslu. Natalia Germani je krásná ženská. Za mne 50%. ()

Olík

Tělo Natalie Germani (mimochodem poklona za její odvahu) není žádnou Jennou Jameson, ale ani ušmudlanou šlápotou z Karlova náměstí. Když vezmeme v potaz, že šlo o celovečerní debut, tak z toho vyšla docela slušná Little Caprice. ()

Hapretor

Natalia Germani je opravdu pohledná a atraktivní žena. Však její tělo - moje oči - má nuda - můj ztracený čas ... přehmat ... nesedlo. ()

domirovec

Víc péčko než muselo být.. Její tělo není špatný počin, ba naopak, vizuálně je to přívětivý snímek, na který jsem se těšil. Bohužel zde však naprosto chybí jakýkoliv náhled do psychiky postav. Ono to všechno působí tak zbytečně rychle. Jenom šup šup, ať už jsme na p-place. Ale to není zrovna správný přístup k filmu, který by mnohem lépe fungoval, kdyby byl jednak scénáristicky, ale i režisérsky pojatý jako životopisný snímek o ženě, která ten život rozhodně jednoduchý neměla. Tady to z ní ale moc chudinku nedělá, člověk totiž naopak žasne nad tím, jak je vůbec schopná si to ve své hlavě tak rychle srovnat a jít do tak kontroverzního průmyslu. No nevim nevim. A to už ani nemluvím o typických ehm-ehm scénách, které mají Češi tak moc v oblibě a nedokážou bez nich ve filmech žít, zatímco právě tyto scény zde čeští filmaři dotáhli do naprostého vrcholu. Jinými slovy - nemuselo být ukázáno tolik, kolik ukázáno bylo. Pohoršen samozřejmě nejsem, péčko jsem už v životě vidět musel (:-]), ale tohle se dalo natočit trochu.. řekněme méně unáhleně a spíš tam více zakomponovat psychologii postav. Takhle je to docela mrtvolný. 2/5 ()

Rockerman

Na to, jak intenzívní život měla Andrea od roku 1996 až do její smrti roku 2004 se mi to zdálo hodně povrchní.  Škoda, že ten nepochopitelný zvrat v jejím životě nebyl lépe zpracovaný, takže třetí hvězdu dávám za Natálii, i když ta tam neměla skoro co hrát (ale to nikdo). ()

mrHoracio

Prekvapiva ceska novinka na konci roku 2023 a jeden z TOP ceske 10 za tento rok. Vedle filmu Bod zlomu, Usvit nebo Bratri se povedeny a silny debut Natalie Cisarovske muze v klidu zaradit. Vrcholovy sport, osudove zraneni a svet pornoprumyslu. Suverenne a stylove natocene, rychle ubihajici a zabavny pribeh bez mezer o zene, ktera padne na dno a rozhodne se stat se znovu spickou, i kdyz v diametralne odlisnem oboru. Drsny svet sportu vs. Nablyskany a jeste drsnejsi svet filmu pro dospele. Vse podtrzene vybornym hereckym castem. Vic takovych ceskych filmu! ()

John80

Biograficky film o športovkyni-skokanke Andrei Absolonovej, ktorá pri jednej zo svojich súťaži si poškodí chrbticu a zázrakom neskončí na vozíku, len už nebude moct trénovať a súťažiť, tak spozna typka ,ktorý ju začne fotiť až to skončí pri natáčaní porna... Hlavná protagonistka filmu ,ktorá mala vážnu chorobu sa nedožila ani 30-tky  Film je obsadení dablermi a obsahuje 1 necenzurovanu scénu pri natáčaní porna ,čo si tvorcovia mohli vystrihnúť keďže sa jedná o celovečerný film  3* len kvôli skutočnému príbehu ()

hrumsrt

Tak je to na plakátu voda nebo ne?..  Celovečerní filmový debut Natálie Císařovské je počin, na který by se tady netroufli ani ti nejváženější, kteří si mohou točit filmy i o hemeroidech a projde jim to. Její tělo vypráví životní příběh Andrey Absolonové, vrcholné skokanky do vody, která vlivem jednoho neštěstí musí překopat svůj rýsující se úspěšný život do neprosto běžných kolejí. Copak může někdo, kdo se od mala věnoval sportu a celý život dělal všechno proto, aby uspěl, neznajíc nic jiného ze dne na den změnit svoje životní osnovy... Tihle lidé jsou vychovávání v touze po tom být nejlepší, překonávat sebe sama a mířit výš a výš. Není možné je usadit do normální práce a čekat, že svůj zápal přeorientují do rutiny. Její tělo je příběh o holce, která chtěla být nejlepší!.. Co to je porno? Je to filmový žánr? Bezva, zeptejte se Camerona, Scorseseho a Ondříčka. Je to pro svoji fyzičnost sport? Fajn, zeptejte se Jágra, Čecha anebo Špotákové.. Přístup k tomuhle fenoménu se nezměnil, pořád jde o tabu, s jejíž subkulturou nechce mít nikdo "normální" nic společného. Její tělo se nesnaží pornoprůmysl moralizovat, to nezvládl ani Larry Flint, proč by to měla udělat Císařovská.. Jen se snaží odvyprávět krátkou a tragickou životní pouť Andrey Absolonové a ukázat co nejvíc z její motivace přístupu a vidění.. Opravdové, dráždivé, ale velmi záměrně několikrát propojuje prvky jak sportovní tak ty erotické, které velmi šikovně vlastně zdvojuje napříč odvětvími.. Na konzervativní Česko totální ústřel, který odradí všechny voayery svým postupným budováním příběhu, a jak se snaží soustředit především na vztahy postav. Ale i samotné fikční pornografické prostřihy, jsou skoro opravdové i díky účasti skutečných českých hvězd filmů pro dospělé.. Natália Germani předvádí životní výkon, ve kterém svoje tělo postavila za hned několik hran a výkonu obětuje všechno, a kde už to nejde, tam pomůže doublérka Alexis Crystal, která je takovou šedou eminencí celé reklamní kampaně.. Tohle si s nikým moc nepustíte, konzervativnost vám nedovolí to s dalšími zvlášť probírat, až nakonec ani jako divák nebudete chápat, proč jste to chtěli vidět.. Ale tvůrci to věděli, a vy tajně taky... 65% ()

Stíba

Z velice zajímavého životního příběhu šlo určitě na kameře vymáčknout mnohem víc, film ale stojí především na těch nejjednodušších premisách a nejde nijak do hloubky. Natalia Germani do té role sedla perfektně ale to pro dobrý film nestačí. Celkem promarněná šance. (Kino Čerčany - 10.2.2024) ()

rublik05

Všeobecně nejsem moc příznivcem dramat, snímek Její tělo však dle reklam a traileru vypadal na naše poměry až překvapivě kvalitně, takže jsem si říkal, že když už nic, tak se alespoň dozvím něco zajímavého, co a jak tenkrát na tom přelomu milénia probíhalo a proč Andrea Absolonová dopadla tak, jak dopadla. O Andree Absolonové se však divák bohužel nic nového nedozví, strašně se klouže po povrchu, nedozvíme se nic zásadního, co by se nedalo najít na internetu, což je strašná škoda, film by tak byl určitě mnohem poutavější a zajímavější, kdyby se třeba trochu rozebíralo i to, jak tehdejší průmysl fungoval nebo nějaké zákulisní detaily. Takhle jsem měl jen pocit, že sleduji slepenec několika životních událostí bez nějaké přidané hodnoty, nemluvě o tom, že se tvůrcům absolutně nepovedlo navodit jakékoliv emoce. Technicky je film na velmi dobré úrovni, obsah mě však vůbec nepřesvědčil. Škoda. 4/10. ()