Včelař

• USA The Beekeeper (více)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

Clark_Kent

Nikdy neserte včelaře, jinak se budete potýkat s velkými problémy. Statham si drží stále vysokou formu a je to cejtit na každým záběru. Jen škoda, že tohle rozbředlý csfd, složený z ubrečenejch usmrkanců. Takovýhle adrenalinový snímky, prostě nedokáže ocenit. Ale to není jen Beekeeper, je řeč i mnoho jiných filmech. ()

Mamlas

Na úvod chvilka ponaučení pro mentálně prostší jedince, kterak raději neodevzdat své peníze šmejdům na Internetu. Pak se pozvolna rozjíždí standardní, prostá Statthamovka s kupami mrtvých a zmrzačených záporáků. Protože, jak víme, Statthama nejde trefit a už vůbec ho nejde přeprat, byly jejich možnosti od začátku špatné, což se průběžně potvrzovalo pořád dokola. No, aspoň to bylo obvykle svižné a chybělo tam takové to odpudivé prostojové žvatlání s néjakýma dětma, manželkama, matkama, tchýněma a jiné hyperkorektní inkrementy, kterých jsou současné filmy bohužel často plné. ➡️ 61% ()

Kebabkony

Pohodičková béčková jízda, která funguje jenom díky Jasonu Stathamovi a je tu taky vidět hodně velká inspirace John Wick světem. Ale kurva ten konec byl strašnej shit. 4/10 ()

stephano

Boze to je kokotina. Ayer chtěl svyho John Wicka. Chtěl, ale nemá ho, natočil klasickou Stanhamovku ale s naprosto stupidním scénářem. Rekl bych ze Ayerovi od Training day a Harsh times uz nikdy nic dobryho nenatoci. ()

Pitryx

Jednoduché a hodně naivní, ale přitom zábavné. Čas při sledování utekl jak voda. Moc se tu nefilozofuje, ale mydlí se to tu jedna báseň. Dějově také primitivní, ale vůbec to nevadí. Já mám tyhle oddechovky vcelku rád. Škoda, že to neokořenili trochou gore, ale zase chápu, že je to i pro ty mladší.    70 %  ()

knihovna

Neserte strýčka Jasoně, nebo vám dá před držku. Asi takto by se dalo ve stručnosti popsat poselství tohoto filmu. Jo a taky tam dost chválí včely. Já nevím jak vy ostatní, ale já se bavil za ⭐⭐⭐ plus jedna za Jasoně. ()

JackBurda

Fajn klasickej akčňák se sympatickým Stathamem. Akce je fajn, jen je tu Jason až moc neporazitelnej. Ale aspoň se na to hezky kouká a je tu pár hezkých brutalitek. A finální bitka se mi moc líbila. ()

mark9th

Much better than expected. Trying to pose as an action drama at some moment where the drama parts are not so good and feel odd. As far as action goes- almost flawless and very enjoyable. Nice fighting choreography with good old Statham's english humour. Bit of reminder of his Transporter glory. In that way, I like it a lot. Plot is not so bad as you may think or others will tell you. Even with a good portion of exaggeration, the core is still believable, hitting a modern audience. Scamming is becoming a huge problem and business in some countries, therefore they need some proper kicking and revenge. Dumb? Maybe. But surprisingly works. And I'd like to see a sequel. 7.5/10 ()

Danny723

Hrozné béčko. Nejlepší herecký výkon předvedl Jason, ale dá se vůbec mluvit o herectví, když 99% bylo prostě jen mlácení ostatních? ()

xzajox

Zasa jedna fajná Stetham vs. the world jednohubka. Niet veľmi čo dodať, to čo človek čaká, to dostane. Hlavný hrdina je včelárom, takže všade je medová rétorika, ale inak je to zasa len "kuriér" v žlto-čiernom a bodá bez ľútosti ako trúd na ceste za kráľovnou. Človek sa týmito superľudskými hrdinami síce ľahko presýti, no u poctivej robotnice, akou je Stetham, to všetko kĺže dolu krkom ako medom namazané. Jasné že je tu často žihadlo prestrelené riadne cez hlavu, ale pre mňa to bola sladká zábava do čaju o piatej. Po pravde to, ako potrápil tých scammerov mi robilo až príliš veľkú radosť. Plástovú sviečku by som za nich nezapálil. Nedá sa mi bzuknúť za to menej ako 75% - 4* ()

cerdax2

Dalsi film typu - nes*r se do Jasone :). Nekdo to nepochopil a tak se na vas vali hodinka a trictvrte akcni podivane, ktera ma drobne mouchy. 70% ()

kacir

Akože až príliš veľmi prehnané, niekto sa túžil priblížiť Wickovi, hmm smola, takže radšej netreba rozmýšľať nad ničím iným, iba nad tým, že čo tam robila tá s drsným ksichtom veľkoritná ohavná, strašne hrozná, alebo hrozne strašná černoška. Fuuj tajbl, keď ich už tlačia do všetkých filmov, tak nech to aspoň kus pretriedia, veď na jej ksicht sa nedalo pozerať a kurevsky ma srala. ()

CZRohlik

Já bych nečekal, že u takhle akcí nabušenýho filmu se budu až tak extrémně nudit. Jako sorry, ale to byl extrém. Jediná vizuálně a "atmosférou" zajímavá akce byla minutová pasáž bez hudby v uličce s nějakým mexikáncem. Zbytek byl prostoduchá a taaak strašně zdlouhavá a nezajímavá akce. Prostě jen sledujeme směšně nezranitelnýho Stathama jak si jen tak rozjebává celej SWAT team holýma rukama. Kdyby se tomu dalo aspoň smát, ale já fakt prostě jen umíral. Příběh by napsalo i 5 letý dítě a o napětí ve filmu se ani nebavím (Za což asi může to, že se Statham poprvé zranil až v posledních 10 minutách filmu). Jediná zajímavá část filmu je samotná Beekeepers organizace, o které se dozvíme hovno a nějak víc se ani neřeší. Prostě nudnej John Wick na steroidech... 2/10 :)))) ()

Facerr

Nová verze Mechanika, nebo možná i Johna Wicka. Ti co mají rádi Stathama kvůli filmům, ve kterých je prostě Stathamem, budou spokojení. Princ Jasoň směle láme kosti, jak bývá jeho zvykem a zvládá přitom i vynalézavé pasti. Tuhle jízdu jsem si fakt užil. ()

Pokysek

Za mě dobrý, Jason Statham doručil přesně to co jsem očekával a chtěl. Jednoduchou akční řežbu, kde se ho nemůže dotknout ani dvacet chlapů zaráz. Člověk u filmu nemusí moc přemýšlet, takže ideální jednohubka a příběh o vysloužilém super agentovi je prostě ohraná klasika. V tomto příběhu s nádechem včeliček, což mě docela pobavilo. ()

xxmurphyxx

Vďaka Bohu aspoň za tú hlavnú rolu pre Stathama, takto tu bol aspoň jeden beloch v kladnej úlohe, keď už ich všetky ostatné rozdali negrom a bielym tu zas ostali len kokoti, vrahovia, neschopáci, výpalníci, ojebaváci, svetovládci a kdejakí pobudovia. Okrem exkluzívneho obsadenia, ktorému kraľuje charizmatický Statham a vyžratá a vyslovene nesympatická emancipovaná opica v napasovaných rifliach v tesnom závese tu máme už len jednu štýlovú bitku s hendikepovaným týpkom na konci a to je asi tak všetko. Zvyšok je len sto krát videná vata, kde si logika vzala dovolenku. Pozerať na Stathama lámať väzy asi tak skoro neomrzí, ale chcelo by to nespoliehať sa len na jeho fluidum a zamakať aj na zvyšku, lebo už týchto generických kokotín začína byť moc. ()

wowylgu313

Jason Statham už tu dlouho nebyl, tenhle "masér" všemožných gangů, vrahů, násilníků a profesionálních bojovníků. No je to tu. Očekávání a celková předehra v obsahů a různých úryvků před zahájením celého filmu bylo na vrcholu. Těšil jsem se! (Upřímně :D jsem čekal jak Jason bude myslí ovládat roj včel a společně ovládnou svět. Bohužel celá ta kulisa medu a bzučení je doslova jen právě ta kulisa. Prostě jednoduše místo kravaty a drahého obleku je to jakýsi skrytý tajný ultra agent pan včelař. Beze změny nastává x bojových scének kdy celou scénu ovládá bravurně jako už to tak bylo tisíckrát. Okoukaný to je ale stále to baví. Bohužel příběh je klišé a v závěru vlastně úplně o ničem. Prostě true Jasonovka. A to já docela i mužů kord po delší době. 60-65% ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt