Diskuze

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Je skoda ze Cameron neporiesil skor tu rozsirenu verziu. Plus mohol este nejake sceny prihodit.

GilEstel

GilEstel (hodnocení, recenze)

Většina, co na to půjde, už asi hodnotila. Max. tomu sem tam někdo přidá hvězdu. Ale vzhledem k počtu hodnocení nečekám, že se to celkové hodnocení pohne.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

V kinach bude klasicka kinoverzia. Otazne je skor ci bude aj 2d. Dufam ze hej.

moviefan69

moviefan69 (hodnocení, recenze)

Předpremiéra bude v Karlových Varech na festivalu jen to asi bude hned vyprodaný..no a pak to začne v září..jen doufam, že to multiplexy budou hrát..

GilEstel

GilEstel (hodnocení, recenze)

movieband

Já viděl oba první terminátory taky na VHS z půjčoven. No a byl to zážitek. A dostal jsem se k tomu ve škole ve 3. třídě. Děti, co nešly na plavání, chtěly od paní učitelky pustit místo Sněhurky Terminátora. No a ve scéně, kdy si dloube očičko pí učitelka přerušila projekci. Nicméně já sem od tohoto prvního seznámení zůstal fandou dodnes. :-)

movieband (hodnocení, recenze)

Tak když bych měl jít na doslovnost, tak to byla spíš Vzpoura strojů ve videopůjčovnách, co zasáhla dětství, ale dvojka to bylo něco. Když člověk viděl v TV programu, že to bude, v Abéčku fotky z filmu (závěr mezi tavícím se železem, nebo T-800 na motorce jak vyjíždí z podjezdu při výbuchu tahače) nebo ve videopůjčovně, hned vedle prvního dílu, tak to dětství taky podtrhlo.

na příspěvěk reagoval GilEstel

Uživatel movieband smazal svůj příspěvek.

movieband (hodnocení, recenze)

Přesně za 3 měsíce. Tohle bude zážitek. Pokud se to podaří, tak dva filmy z mého dětství uvidím na velkém plátně. Září Terminátor a v prosinci Návrat krále v O2 aréně.

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

7.9. jasné kino! A pokud to český distributor vzdá... TAK AŤ SI MĚ NEPŘEJE!!!!!

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Předpokládám že vesměs multikina by mohla mít zájem o znovuuvedení.

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Dal bych všechno to vidět u nás v kině, sice to bude 3D což znamená že cestou domů se pobliju jak Amina, ale vidět bývalého guvernéra s kulometem co má místo kostí ocel se nevidí každý den.

Zážitek možná jen srovnatelný s moji premiérou v deseti letech, kdy jsem to viděl na polské stanici a staré televizi s 55 cm uhlopříčkou .

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Viem na tom som bol.... ale keď si všimneš koľko obnovených premiér je tu a koľko v čechach tak sme pekne pozadu.

PREYxxxMAC

PREYxxxMAC (hodnocení, recenze)

Aj ked to bude len kinoverzia ,to mi nevadí,roky som bol naňu zviknutý.Ale ten obraz bez čiernych pruhov a potom 4K vydanie.to bude pecka.obraz bude neskutočný ako keby sa natočil minulý rok

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu