JohnCoffe

Nemůžu si pomoct ale první díl je pro mě o kousíček lepší.Ale jinak je dvojka velkým mezníkem v dějinách akčních a sci-fi filmů ()

gidziga

Lepšie ako jednotka, najmä vďaka vizuálnym efektom a scenáru, ktorý je jednoznačne lepší. Veľmi dobrý bol malý Furlong, aj Hamilton bola lepšia ako v prvej časti. Kultový film, ktorý naozaj stojí za to! Neviem mu vytknúť chybičku! Možno by bolo lepšie, keby mal Arnold na sebe tie okuliare stále, nebolo by vidieť aký je to neherec. ()

Toumyk

Cameron je Cameron. Arnoldova nejlepší role. Nejlepší z Terminátorů - akce, akce, akce. FIlm vypilovaný skoro i do těch nejmenších detailů, což je na dobu, ve které byl natočen velmi impozantní. Režisérská verze nám také nabízí mnoho poměrně pěkný scén, které v některých místech doplňují příběh. Např. scéna kde učí Furlong Terminátora jak se smát...tam mě i docela pobavila. ()

kacir

Nedokazem ani opisat v akej p..i som bol ked som to videl prvy raz...a teraz po 18 rokoch je to stale bombasticky film...Nespocetne kvantum filmov sa mu do teraz nemoze rovnat..Tento film, je pan Film. ()

Weissik

Delší, vtipnější a nápaditější. Klasika, která udala směr žánru akční sci-fi a přinesla spoustu nového. Budiž Stanu Winstonovi země lehká, byl to génius. ()

Honziik17

Nejlepší Arnoldův film a podle mě i nejlepší film vůbec. Skvělý příběh, skvělé obsazení, skvělé efekty, skvělá hudba, prostě skvělý film. Jako malý jsem Schwarzeneggera měl nejradši a tehdy jsem tenhle díl měl raši, protože v něm byl Arnold hodný :-) , což mi bylo sympatičtější oproti jedničky. Díky Jamesu Cameronovi za tenhle film, který přinesl Arnoldovi "nesmrtelnost". ()

MrBurns

terminatora sem vždycky nějak opomíjel ale kdyz vysel v levných dvd ak sem neodolal. Byl jesem dost překvapený čelal sem fádní akci, ale místo toho jsem zjistil, zě T2 je zatraceně dobrej film. ()

Aywes

Každý zná Terminátora a každý z nás ví, že je to jedno z nejlepších sci-fi, které kdy bylo stvořeno. ()

route60

Pro mě osobně o malinko slabší pokračováni Terminátora, škoda že James Cameron neměl odvahu aby Arnold Schwarzenegger hrál toho zlého a ne hodného robůtka starajíciho se o dítě, ale i tak je to jedno z nejlepších akčních Sci-Fi film všech dob. ()

Kazisvet III.

Strhující děj, který nenechá vydechnout. Osobně si myslím, že je toto jedno z nejvíce povedených sci-fi, které byly kdy natočeny. Z hlediska hereckých výkonů exceluje především Arnold a Robert Patrick. Na svou dobu úžasné efekty, pěkné masky. "Jsem Terminátor, likviduji". ()

BAADRAAM

Druhý díl je daleko více rodinější a vtipnější. Napětí však o něco menší než v jedničce. Rozdíl je zde daný především dobou. Vizuálně je dvojka lepší, celkově opravdu nevím. ()

djbarrel

Terminátor 2 byl asi nejlepší terminátor jakého jsem viděl. Jeden z mála filmů kde jednička dokáže být lepší než dvojka. Film svižně utíká, pořád se něco děje a Arnie v roli hodného cyborga je fakt dobrej. 94 % ()

megajalec

Jednotka sa mi páčila. Dvojka takisto, ale len svojimi trikmi a prevedením. Scenár, keď porovnám s jednotkou je krokom späť. Triková časť, efekty, áno, to beriem, tie sú na vysokej úrovni a viem si predstaviť, s akou otvorenou pusou museli ľudia pozerať zhruba pred 20 rokmi. Celkový dojem je tak na 70%, videl som SE, možno druhé pozretie zdvihne aj moje hodnotenie ()

elanista1

Jednotka sa mi pacila viac, to musim povedat, ale dvojka je zas viac akcnejsia, dynamickejsia, revolucnejsia. Co sa tyka pribehu a zapletky, tak oproti jednotke velky rozdiel nie je, ale to je uplne jedno, ked si Arnold sadne za harleya v kozenej bunde, na vsetko zabudnem. A scena s nakladakom je jedna poezia. ()

m.a.s.

Nejlepší film z Arnoldem Schwarzeneggerem, který jsem viděl. Ale nesmím zapomenout na režiséra Jamesona Camerona, bez kterého by to určitě nebylo ono. Málo které pokračování dokáže překročit stín prvního dílu. U Terminátora 2 se to ovšem podařilo. Určitě patří mezi jedny z nejlepších sci-fi akčních filmů. Přelomový film co se týká trikové oblasti. A hlavně film, který ani po dvaceti letech nezestárl, což je na akční sci-fi to nejlepší měřítko kvality. Je snad třeba k tomuto filmu ještě něco dodat? Prostě jeden z mích filmů z top 10. ()

waltosin

James Cameron otevřel bránu Sci-Fi, která ze mě vyrazila dech. Arni ve skvělé formě(lepší než v jedničce), dokonalý protivník T-1000. Koktejl akce a spádů které jsem přímo hltal a vynikající konec, co to osolil. Jednoznačně za pět a jinak to ani nejde. :) ()

spacemaster

Když Arnold v jedničce říká Já se vrátím! myslí tím, že jde požádat Chucka Norrise o radu. Radu zřejmě dostal a vrátil se, silnější než kdy předtím, aby dostal nakládačku, zachránil svět a vrátil každou ránu co dostal dvojnásob. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu