leon_id

James Cameron s velmi kvalitnim tymem trikaru a maskeru vytvoril jedno z nejlepsich akcnich pokracovani, ktere neprekonaji ani dalsi dva dily dohromady. Od prvniho terminatora je poznat velky pokrok v technice, Arnoldove herectvi a vizualni orgie navic umocnuje vyborna hudba. Na tohle umelecke dilo se da koukat neustale dokola, pitvat se v kazdem propracovanem detailu a s uzasem zavidet, jak se da s gracii vydelat pul miliardy dolaru :) ()

iXtr3m3

Terminátor 2 je míľnik svetovej kinematografie. Je to film, ktorý má aj dnes vizuálnu stránku tak kvalitnú, že znesie porovnanie s akýmkoľvek novým blockbusterom a naviac je plný scén, pri ktorých mi vždy sánka padne aj dnes po viacerých desiatkach jeho zhliadnutí. Samozrejme je to aj Arnoldova životná úloha, ktorú už nikdy, ak sa ešte k filmu aj vráti, neprekoná. Pri vytváraní tohto snímku vznikla revolučná technika, ktorá pomohla aj pri spracovaní prvého Jurského parku, čo samo o sebe hovorí za veľa. P.S. Opätovné zhliadnutie po rokoch na veľkom plátne Cinemaxu, to bol znovu zážitok. ()

bari68

Jeden z mála filmov, kde dvojka je ešte o niečo lepšia ako predchádzajúci diel.Terminátorovi sa podarilo úspešne nadviazať na jednotku vďaka sympatickej ,kladnej úlohe Arnieho , podareného debutu Edwarda Furlonga , zaujímavej myšlienke a Jamesovi Cameronovi za výbornú réžiu a zaradenia Terminátora do filmov zvané :kultové. ()

Testament

Ohodnotit T2 jinak, než plným počtem, nemá smysl. Parádní záběry, vše sedí jak má, nemá smysl dále poipisovat tento snímek. Vidět a zemřít. ()

jondoe

Malokedy sa stane ze druhe pokracovanie prekona prvu cast. James Cameron uz vo druhych Votrelcoch dokazal, ze vie prekonat prve diely a druhym Terminatorom to iba potvrdil. Kym si Arnold v prvom diele skusil zapornu postavu( ktora mu mimochodom tiez dobre sedela ), tak v tomto filme si zas zahral tu kladnu a vysledok bol znovu perfetny. Terminator 2 je proste akcna sci-fi bomba, ktora sa hned po svojom uvedeni do kin stala kultovkou. Pomohli jej k tomu skvele revolucne triky, ktore dokazu vyrazit dych aj po sedemnastych rokoch. James Cameron je proste skvely revolucny reziser, ktory sa vzdy vrati z niecim novym a dokaze divaka vzdy vyborne pobavit a svojim filmarskym stylom vzdy priputat k sedacke. ()

Cracker

Nemôžeš len tak zabíjať ľudí! Prečo, nie? Som Terminátor - Ľutujem že som si to nepozrel už dávnejšie. Efekty mohli byť o niečo lepšie v porovnaní s Votrelcom ktorý bol natočený skôr. Arnoldovi to ako Terminátorovi veľmi pristane a to vravím aj keď ho moc nemám rád. Asi prehodnotím svoj názor o najlepšom sci-fi filme :P ()

bruceman7

Po dlouhém pětiminutovém rozhodování je to skutečně můj nejoblíbenější film všech dob. Nejen kvůli žánru a příběhu atd, ale už kvůli tomu, že jsem pyšným vlastníkem extended DVD, kvůli kterýmu jsem tehdá vyběhl před šestou hodinou ranní a navíc v neděli, to aby mě ho v trafice nevykoupili. ()

Dr. Wolfenstein

Cameron může klidně natočit deset Avatarů, ale svoji noční můru asi nikdy netrumfne. Rovněž jeden z filmů, který mě provází už dlouhá léta a další dlouhá léta mě provázet bude. Tenhle příběh má prostě neuvěřitelnou sílu. ()

see_sawandrew

NO FATE! Většina akčních filmů mě absolutně nebaví. Už jsem byl párkrát na vážkách a myslel si, že prostě nemám rád tenhle žánr. Pak si vždycky vzpomenu na Terminátora 2 a uvědomím si, že kdyby filmaři dokázali do akčních filmů vložit emoce, osudovost, kulervoucnost a mytologii s takovou grácií jako Cameron, byl by akční žánr možná můj nejoblíbenější. 95% ()

klúčik

Terminátor I , je mojím obľúbeným filmom. Tak som sa tešil na dvojku. Prišla a nesklamala. Dá sa stále na čo dívať. Je tu väčšia akcia, ale niečo mi tam tak trošku chýbalo....90%. ()

Mistickzz

Je vidieť oproti jednotke, že T2 už ďaleko nemá malý rozpočet a že Cameron sa niekam posunul. Arnie dostal viac priestoru, ale úprimne, toto by zahral aj môj pes. Oproti jednotke je to podstatne dlhšie a podľa môjho názoru aj nudnejšie ale osobnejšie. Je to taký rozporuplný filmpri ktorom som sa aj nudil, aj zasmial a aj tam bola akcia. A oproti jednotke mi v tomto diely Linda Hamilton už nebola tak sympatická, naopak výborný debut Edwarda Furlonga, 84% ()

Nemik96

T2 byl a vždy bude absolutní pecka,zrovna mi dorazil BLURAY tak jsem si se slzou v oku zavspomínal na staré dobré časy. Hned jsem samozřejmě zhlédl všechny bonusy k filmu a musím říct že Cameron je prostě bůh, investoval do filmu 100 milionů i přes to, že měl minimální zkušenosti s animací postav tvořenou přes počítač a ono mu to vyšlo na jedničku. Například Peter Jackson přiznal že T2 byl průlom své doby bez kterého by nikdy nenatočil Pána prstenů. ()

-Dawe-

Asi bych začal tím, že toto je nejlepší akční sci-fi, které kdy vzniklo. Tento film je na tak veliké trikové úrovni, že i v dnešní době vypadá výborně. Furlong má zde vynikající roli a musím uznat, že hraje skvěle. Také bych pochválil humor, bez kterého by to nebylo ono. Druhý díl úplně bez problému předčil díl první a to ve všech směrech. Cameron umí, to se musí uznat. 100%. ()

harapag

Judgment day zcela jistě převyšuje svého předchůdce. James Cameron předvedl technologii nového milénia, kdy jsem měl téměř dvě a půl hodiny doslova hubu dokořán. Ještě, že je Linda Hamilton natolik asexuální, abych si ke konci nepřál, aby to dali s T-800 dohromady. ()

Kuny27

"i´m back" se vší parádou se jdu vystřílet, znovu si připomenout staré známé no a nakonec porazit dalšího nepřítele z budoucnosti, který je vlastně to samé, co jsem byl kdysi já. - Aneb terminátor jede :) ()

Sygi

Já osobně filmy s roboty rád nemám. Nejvíc mi totiž vadí to polidšťování, jak se tvůrci snaží, aby člověk toho robota litoval, aby si myslel, že ho něco bolí, nebo tak. Přitom je to pouze stroj, bez citu. Tady je to ale prostě jiné. Tady mi jde spíš o ten příběh, který se rozvinul už v prvním Terminátorovi, jde mi o to, že to prostě lidstvo přehnalo s umělou inteligencí a ta začala převládat po světě a začala být chytřejší než lidstvo samo. A co použít proti nepříteli než samotného nepřítele. Tady je totiž parádně ukázáno, že Terminátor je prostě stroj, že v budoucnosti je nepřítel lidí, ale tady je přeprogramován, a je mu jedno, že chrání lidi. To je pro mě ukázka, že je to prostě stroj. A to se mi na tom líbí. Jinak má film úžasný příběh, Arnolda jsem si zamiloval právě kvůli této roli (Myslím, že s Barbarem je to jedna z nejlepších), spousta akce a výborné triky, na které si potrpím. Prostě pro mě je to srdcovka, kterou miluji již od dětství. Patří do Top 5. ()

korndaddy

Škoda, že se rozhodli no nově, že T2ku znovu předabujou. Věřte nebo ne, já to nemohl s tímto dabingem dokoukat..Pěkně děkuji. ()

DonQ

Pokud se řekne akční scifi, nemůže naskočit nic jiného než Terminátor. Jeden z mála příkladů, kdy dvojka překonává jedničku. Člověk až žasne na ty triky v roce 1991! Úchvatná akce, film bez hluchého místa. Pěkně z akce do akce, tak to má být. Hlavní herecká čtyřka je pekelně dobře zvolena. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu