Midnite

Najlepší akčný film všetkých dôb so skvelými efektami, hercami, príbehom a hlavne bez zbytočného množstva krvi.. ()

Haymar

Klasika žánru, nadčasový film! Akční sci-fi nebylo nikdy tak ryzí jako právě u Terminatora 2. Navíc ukázkový příklad, jak dokáže pokračování dokonale převálcovat svého (i přesto výborného) předchůdce. I po těch mnoha letech T-2 vůbec nezestárl (narozdíl od svého předchůdce) a i dnes působí hodně moderně a progresivně. Třešničkou na dortu jsou častá odlehčení v podobě neustále hláškujícího arnieho (a s jeho úžasným akcentem)! Jinak ve své době se jednalo v mnoha ohledech o převratný film: nejdražší film - 100 mil $ (z toho jen arnieho honorář činil skoro 20%), poprvné bylo použito takové množství digitálních triků, i maskéři odvedli kus práce (jen líčení arnieho zabralo téměř celý pracovní den), jen za první víkend promítání v USA, se filmu vrátilo 50% celkových nákladů.... ()

Káronoš

OMFG, Cameron zdokonalil nezdokonalitelné a po úžasném Sci-Fi akčním masakru natáčí jěště úžasnější, přelomový Sci-Fi nářez s koulervoucí akcí, která neměla ve své době konkurenci (možná ani teď nemá). Arnold přešel ze svalového tupouna na novější a zábavnější level: svalového tupouna ze smyslem pro humor. Linda prošla neuvěřitelnou proměnou z barbie na "killing girl" a vše uzavřel Patrick coby tekutý plechoun z ku*evsky nebezpečnou (ne)lidskou (ne)strukturou. Snímek má dokonalý spád, skvělý příběh s dobrou lineární postupností, výborné efekty (v rámci doby), již kultovní monology, úžasnou temnou atmosféru... no prostě převratné akční dílo, které změnilo celý filmový svět a jeho "dokonalé" technické zpracování otřáslo nejednou generací teenagerů, co více chtít? Hodnocení: 10/10. ()

VonoXX

Film, který předběhl dobu. Jednoduše jeden z nejlepších akčních filmů všech dob a Arnoldův vrchol herecké kariéry. K filmu, co nemá žádnou chybu, už není asi co dodávat. [100%] ()

ThomasL

Arnold a Robert Patrick ve svých životních rolích. Tady se dá jen chválit. Perfektní akce, efekty, hudba.....co víc si v akčním žánru přát. ()

Schuldiner

Jeden z nejlepších akčních sci-fi filmů... Možná nejlepší! Od příběhu, přes provedení.. až po hudbu.. je vše v podstatě dokonalé! ()

Ještěřák

Velice dobré, se vším na správným místě, ale pro ***** by se to muselo jmenovat ALIENS. :-) Cameron je fakt machr přes triky, umí ze svých herců vymačkat adekvátní výkony a má spoustu dobrých nápadů. Prototyp dobře zvládnutého akčního filmu. ()

Prochy38

Těžko hodnotit. Jedná se o jeden z mála případů, kdy dvojka předčí první díl. Pozor, tím nechci říct, že je jednička snad špatná. Je to kultovní snímek a průlom ve světe sci-fi. Dvojka je ovšem nabitá skvělým scénařem, parádní režií a tunou akce. Arnold je výbornej, L. Hamilton fakt dobrá. Mohl bych se na to dívat pořád. 95% ()

peetriss

Jsem velkým fandou Terminátora. Den zúčtování posunul hranice filmového průmyslu zase o kus dál, masy diváků se bavily. Mnoho lidí tvrdí, že druhý díl je nejlepší ze série, mně se o malinko více líbí díl první. Na dvojce mi vadí především posun ke komerci, která zabila tu nepřekonatelnou nervy drásající atmosféru, humorné vložky, které taktéž do terminátorovské atmosféry nepatří a Edward Furlong, který mi leze krkem. Fantazie a nápaditost Jamese Camerona nezná mezí, snad každá část filmu zkultovněla, triky byly ve své době průkopnické a každému vyrážely dech. Film má spád, akce je perfektní, Arnold Schwarzenegger i Robert Patrick, hrají své stroje přesvědčivě, přesto je cítit jistá umírněnost oproti jedničce, zřejmě z důvodu zamezení získání nálepky "pouze pro dospělé", a tím snížení kasovních výsledků v kinech. Terminátor 2 je skvělým filmem a jestli bych hodnotil jedničku sty procenty, tak dvojka mi vychází tak na 95%. Smékám Jamesi Camerone. ()

Dyas

Další jedno z nejlepších sci-fi filmů, které se jen tak nevidí a dokážou vás vtáhnout do děje svým příběhem, při kterém hraje skvělá hudba a akcí, jež dokáže oslnit. Dokonalý film, který převyšuje již dokonalou jedničku. Arnold Schwarzenegger v jedné ze svých životních rolích, kde ztvárňuje terminátora typu T-800. Rozpočet $102 miliónů ][ Celosvětové tržby $519,843,345 ()

Wajsik

Málokdy se vidí, že by druhý díl překonal první a ještě takovým rozdílem jako je to v tomto případě. Ačkoliv T1 je skvělý, musí se sklonit před lepším. Podtrženo, sečteno viděl jsem asi nejlepší sci-fi. Cameron je prostě ďábel a v kombinaci s Arniem je to parádní podívaná která vám dlouho po shlédnutí nedá spát. ()

Hanes88

Pokračování Terminátora je taktéž naprosto povedené! Tentokrát se Arnold Schwarzenegger vrací jako "ten dobrý" a akce to byla parádní. Závěr se mi taky hodně líbil. Tudíž bych to viděl na takových 95%. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu