minima

Na začátku sem si skoro myslela, že uvidím 2 a půl hodiny trvající honičku. Ovšem to byla honička s takovou grácií a důvtipem, že nemůžu jinak než za 5. Lepší než jednička, což se často nestává. ()

PAVLIS

70% Bez ohledu na nostalgii nebo triky, první polovina je hlavně z hlediska napínavosti akce snem všech milovníků akčních filmů. I díky vynikajícímu hudebnímu podkresu. Neuvěřitelné, jak vše šlape i po tolika letech. Pak ale přijde druhá polovina... Vše se začne točit kolem nesmyslného časového paradoxu, akce je rozvleklejší (je to viděnou verzí SE?) a z Arnieho se postupně stává "policajt ze školky". Škoda, mělo to jinak našlápnuto na plný počet. ()

mirkath1

Super až na to, že se obnovovala uniforma stále dokola i s robotem, což je kravina, měl tam pobíhat nahatý a bylo by to uvěřtelnější a pro mě zajímavější :) ()

jprmusic

Z historického pohledu je T2 jistě přelomový film a jak říká Peter Jackson: bez T2 by nebyl Pán prstenů. S odstupem času už to sice není taková pecka jako za mého mládí (Sarah se občas chová dost stupidně - viz. scéna pronásledování vrtulníkem) a scény navíc v režisérském sestřihu mi občas vadí (třeba ta z blázince s Johnovým otcem), ale pořád to je pecka a peckou už vždycky zůstane - Asta la Vista Baby. ()

Benzinka

Jednoznačně nejlepší akční sci-fi všech dob. Tento kult nemůže být poražen a ani nikdy nebude. Součet všech kladů by trval napsat hodně dlouho. Tady věřím, že, tak jak to mám zakouslé v paměti (to milionté přehrávání na VHS a přetáčení po obraze :) ), to mi nikdo vzít nemůže. Kultovní film, nejlepší sci-fi a skok Jamese Camerona do zlaté síně slávy odkud ho už nikdy nikdo nedostane. 100% ()

J*A*M*B*O

Najprv som sa tým nechcel chváliť, ale k tomuto filmu som sa dostal cez môjho otca, ktorý je absolútny maniak na Terminátorky. Neviem, ale najprv som si myslel, že to bude blbosť (kedže môj otec nemá najlepší vkus na filmy), ale klobúk dole pred Terminátorom 2. Arnold v nej bol ešte mladý a dosiahol tu vrchol svojej kariéry. Skvelý zážitok a najlepší klasicn´ký film aký som videl . Dávam 10/10 bodov ()

anyonecek

Určitě nejlepší ze série terminátorů. Krásná akční pecka, ve které se Arnold blejsk víc než dost. Efekty zde byly oproti 1. dílu naprosto perfektní a nebyla ani známka nějakých zaváhání. K tomu všemu se přidala lehce mysteriózní hudba a skvělý nekompromisní a nezabitný (tedy skoro) terminátor záporák. ()

warhammer

Z mého pohledu patří druhé pokračování Terminátora, stroje na zabíjení stvořeného společností Cyberdyne Systems mezi nejlepší a kultovní akční sci-fi filmy všech dob. V tomto filmu jsem ocenil změnu, která staví film ještě do zajímavější pozice. Souboj dvou strojů vyslaných zpět v čase počítačovým systémem Skynet, který byl původně globální digitální obrannou sítí. Skynet si během svého aktivního období působení ale uvědomil sám sebe a od toho se odvíjí celá pointa filmu. Jeho operátoři zpanikařili v momentě , kdy si uvědomili rozsah schopností Skynetu a jejich rozhodnutím bylo pokusit se ho vypnout. Skynet považoval ale tento krok za útok a rozhodl se zničit potencionální hrozbu. Čili lidstvo. Skynet tedy odpálil jaderné střely na Rusko. Věděl, že ruský protiůder vyřadí jeho nepřátele v USA. Stalo se tak, ale lidstvo nevymřelo úplně. Přeživší měli mezi sebou člověka... Johna Connora, který byl schopen vést válku proti strojům. Skynet ho stále musel považovat za hrozbu a tak se rozhodl vyslat jednoho svého terminátora už podruhé zpět v čase aby zabil Johna v době , když byl ještě dítě. Protistrana, ale měla k mání také jednoho přeprogramovaného terminátora T-800, kterého okamžitě vyslala zpět aby smrti Johna zabránil. Film disponuje na dobu , kdy byl natočen vynikajícími efekty. Herecké výkony jsou z mého pohledu na hodně vysoké úrobni. Hudbu a celkové ozvučení považuji za téměř geniální. Tento film jsem viděl již několikrát a musím říct, že jsem se u něj nikdy ani na moment nenudil. ()

helrohir

Nadčasové filmové dielo. James Cameron stvoril kultovú postavu, ktorá síce vznikla sedem rokov pred týmto filmom, ale až tu ju doviedol k dokonalosti. Perfekcionistická réžia, prelomové vizuálne efekty a v neposlednom rade vynikajúce herecké výkony všetkých hlavných postáv vytvorili z tohto filmu nielen najlepší akčný film v histórii, ale zároveň aj jeden z najlepších filmov vôbec. No a ja si myslím, že nejaké tie Oscary by si tento film rozhodne zaslúžil, a to nie len v technických kategóriách. 95%. ()

Akvarista

Naprosto zásadní a nesmrtelný film, chtěl bych se vrátit do svých velmi mladých let a vidět to poprvé znovu, musel jsem tehdy čumět jak puk... ()

Brano

Veľmi solídne pokračovanie, ktoré určite výbornej prvej časti hanbu nerobí. Jednotka je pre mňa neprekonateľná a musím nesúhlasiť s názormi, že dvojka sa jej vyrovnala ba dokonca ju prevýšila. Prvý Terminátor bol temnejší a surovejší. Už to nemá takú atmosféru, Arnold ako záporná postava sa mi viac páčila. Ale musím uznať, že ide o veľmi dobre pokračovanie, ktoré má svoje kvality. Nový robot T-1000 v podaní Roberta Patricka je jeden z najdokonalejších sci-fi záporákov. Opäť technický na veľmi vysokej úrovni, výborná hudba, dej, akčné scény a samozrejme bezchybné herecké výkony Arnolda, ktorý posúva tento film na vyššiu úroveň. Ten sa pre tento film snáď narodil. /80%/ ()

bohhous22

Určitě neokoukatelný akční počin.Jednotka drsná,dvojka o spousty kroků vepředu.Triky boží,spousta vtípků,spousta vynikající akce,spousta husí kůže!!!.... předávka brejlí a brokovnice mi nakope bránici fakt pokaždý ()

Guran

Terminátor přivezl do světa něco nového. Dvojka není špatná, ale posledně když jsem na to koukal, neměl jsem už z toho takový pocit, jako kdysi. Snímek je spíše konverzačka, než akce, nicméně to nevadí. James Cameron dokazuje, že je jeden z nejlepších režisérů všech dob. ()

intro

Film filmů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu