Hrají
Jockel Tschiersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Barbara Wussow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Wolfgang A. Mozart (1991) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Christian Kahrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katharina Palm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Holger Handtke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Rudolf Kowalski
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Thomas Lawinky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Radost Bokel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tajemství Sahary (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hotel snů (2004) (seriál)
Matthias Freihof
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Thomas Huber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mehmet Kurtuluş
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Za stínem noci (2020) (seriál)
Ochránce (2018) (seriál)
Götz Otto
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pilíře Země (2010) (seriál)
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Frank Röth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Heinrich Schmieder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Christian Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Almut Eggert
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Roman Knižka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)