Účinkují:
René Kekely (moderátor), Josef Maršálek, Michaela Kuklová, Tereza Bebarová, Alex Mynářová, Petra Hapková, Anna Julie Slováčková, Klára Samková, Jiří Kajínek, Lucie Bílá, Marie Tomsová (více)Obsahy(1)
Rozhovory Face to Face, ve kterých moderátor René Kekely zpovídá zajímavé hosty. Tváří v tvář o všech těžkostech, ale i radostech života. (Stream.cz)
Účinkují
Sandra Pogodová
Československo
Nejlepší filmy:
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Nejasná zpráva o konci světa (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)
Pavel Nový
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
S tebou mě baví svět (1982)
Veronika Žilková
Československo
Nejlepší filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (seriál)
Deskový statek (2008) (divadelní záznam)
Veronika Khek Kubařová
Československo
Nejlepší filmy:
Elegance molekuly (2024) (divadelní záznam)
Vzkříšení (2018) (divadelní záznam)
Každý má svou pravdu (2023) (divadelní záznam)
Saša Rašilov nejml.
Československo
Nejlepší filmy:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (TV film)
Naši furianti (2006) (divadelní záznam)
Ondřej Kepka
Československo
Nejlepší filmy:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (seriál)
Tetinka (1977) (TV film)
Agáta Hanychová
Československo
Nejlepší filmy:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)
Druhý dech (1988) (seriál)
Martina Vrbová
Československo
Zdeněk Zelenka
Československo
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Čas sluhů (1989)
Julek (1979)
Ljuba Krbová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Patrik Děrgel
Československo
Nejlepší filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Očitý svědek (2021)
Korunní princ (2015) (TV film)
Taťjana Medvecká
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (divadelní záznam)
Saskia Burešová
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Kudy kam? (1956)
Velká filmová loupež (1986)
Felix Slováček
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Síť na bludičku (1983) (TV film)
Tomáš Klus
Československo
Nejlepší filmy:
Kazimír a Karolína (2010) (divadelní záznam)
Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)
Hop nebo trop (2004) (seriál)
Lilian Malkina
Estonsko
Nejlepší filmy:
Kolja (1996)
Občanský průkaz (2010)
Step (1977)
Josef Dvořák
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Alexander Hemala
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Jaroslav Satoranský
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Mnoho povyku pro nic (1972) (divadelní záznam)
Filip Blažek
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Lakomec (2003) (TV film)
Manželka Ronalda Sheldona (2001) (TV film)