Pod mostem

• USA Under the Bridge
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2024, 6 h 16 min (Minutáž: 35–60 min)

Reena Virk (Vritika Gupta), čtrnáctiletá dívka, odešla za přáteli na večírek a domů se už nevrátila. Z brutální vraždy bylo obviněno sedm dospívajících dívek a jeden chlapec. (tribican)

viperDavid

Rozhodně souhlasím, že seriál mohl být tak o dva díly kratší, ale předloha i když dobrá, tak byla změkčená. Já pochopitelně nechci kritizovat dnes už mrtvou autorku, ale možná by bylo vhodné říct, že všchni odsouzení jsou zvířata, který si vůbec nic nedělají z lidského života. Trocha slz s pokaní jim patrně v důsledku pomohlo, ale na věci to nic nemění. Ale abych nebyl pouze zlej, tak musím uznat hlavě roli mladičké a krásné Chloe Guidry a to i přes to, že na konci byla více méně v zapomnění ()

3 AM Code

Slušná detektivka podle skutečné události. Dobrý výkony mladých herců. Mohlo to bejt o 1-2 díly kratší, ale nenudilo. ()

lineker

To co začalo jako velmi dobrá krimi beroucí si na mušku jaké svině dokáží být dnešní teenageři sklouzne na pár dílů k celkem plochému dramatu s odkazy, které maji jen minimalni vliv na to, aby posouvali příběh někam bliž k divákovi. Následně naštěstí příjde dramatická pasáž soudního procesu, kde se potvrzuje mé tvrzení z úvodu. ()