Epizody(33)
-
Istanbul Connection (1) (S09E01)
-
Istanbul Connection (2) (S09E02)
-
Emanuela (1) (S09E03)
-
Emanuela (2) (S09E04)
-
Gier (S09E05)
-
Bernie (S09E06)
-
Maskenball (S09E07)
-
Zeuge der Anklage (S09E08)
-
Callgirl (S09E09)
-
Zersprungene Seele (S09E10)
-
Der letzte Dreck (S09E11)
-
Verloren in Afrika (1) (S09E12)
-
Verloren in Afrika (2) (S09E13)
-
Damenwahl (S09E14)
-
Flucht ins Vergessen (S09E15)
-
Leichte Beute (S09E16)
-
Privatsache (S09E17)
-
Web-Spion (S09E18)
-
Ein neues Leben (S09E19)
-
Das Erbe (S09E20)
-
Herbststurm (S09E21)
-
Im Fokus (S09E22)
-
Mordsache Jugendklub (S09E23)
-
Tödliches Landleben (S09E24)
-
Masernparty (S09E25)
-
Rein-Raus-Boxer (S09E26)
-
Tödlicher Fehler (S09E27)
-
Klarer Kopf (S09E28)
-
Harte Hand (S09E29)
-
Das Netz (S09E30)
Hrají
Stefan Kaminsky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Judith von Radetzky
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Nina Petri
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jonathan Kinsler
Nejlepší seriály:
Ron & Tanja (1990) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Ibrahima Sanogo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Christoph Grunert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Butler
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Günther Kaufmann
Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Patrick Lyster
Nejlepší seriály:
Pod černou vlajkou (2014) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)
Björn Bugri
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Mira Bartuschek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Jale Arıkan
Turecko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Oona-Devi Liebich
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jonas Hien
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Cornelius Schwalm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hermann Beyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Pit Bukowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Peter Moltzen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Schrodt
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Adriana Altaras
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)