Epizody(20)
-
Der Klotz (S14E01)
-
Shopping (S14E02)
-
Dornröschen (S14E03)
-
Schuldenschnitt (S14E04)
-
Verzweiflung (S14E05)
-
Mundtot (S14E06)
-
Der Schmetterling (S14E07)
-
Klassenclown (S14E08)
-
Messezeiten (S14E09)
-
Letzter Wille (S14E10)
-
Der Zobel (S14E11)
-
Lucy (S14E12)
-
Irre (S14E13)
-
Rossis Fall (S14E14)
-
Der alte Freund (S14E15)
-
Das gläserne Opfer (S14E16)
-
Die Müllbrüder (S14E17)
-
Letzte Wahrheit (S14E18)
-
Abgestürzt (S14E19)
-
Kontrollverlust (S14E20)
Hrají
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Martin Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sina Martens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Helena Hentschel
Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michael Rotschopf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Nilamq Farooq
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Signál (2024) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Marijam Agischewa
Čína
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Vanessa Radman
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Luise Heyer
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Janina Rudenska
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Luk Pfaff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Maša Tokareva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Konstelace (2024) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Johannes Allmayer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)