Když je mladá američanka poslána do Říma, aby začala sloužit církvi, narazí na temnotu, která ji přiměje zpochybnit vlastní víru a odhalí děsivé spiknutí, které doufá, že přivede zrození inkarnovaného zla. (Falcon)

helraiser

Nečekal jsem to, ale vážně se to povedlo, i když to vysvětlení proč, je pro mě dost úsměvné, ale na druhou stranu originální, to se musí nechat. Má to slušnou atmosféru, pomalý způsob vyprávění a pár opravdu slušných scén. Spokojenost v každém případě a velké překvapení. ()

Likan7

Oblibu série Omen stále nechápu. Jednička byla sice solidní, ale rozhodně bych ho nepovažoval za nějaký přelomový film. Bohužel všechno, co dál vzniklo, bylo ještě horší. Vrcholem byl pak seriálový pokus. První znamení má logický problém v tom, že se odehrává ještě před prvním filmem. Má tak jasně dané koleje, po kterých musí jet a nemůže uhnout, byť by možná chtěl. Hororové scény nejsou špatné, všechno ostatní stojí za starou belu. Dělalo mi problém neusnout. ()

oldy

Za mě jsou 2H moc. Ma to pomale tempo a přišlo mi to spíš na 4hodiny :D Vypada to na pokračovaní... 4/10 ()

ŠpetaMarek

Sorry jako, ale i ta blbina se Sidney mela desetkrat lepsi atmosferu, autenticnost a urcitou originalitu a dravost. Nejhorsi je, ze bych po tomhle ani tu Sydney nedoporucoval videt, pac je tam dost stycnych bodu, jakoby tu nekdo opisoval a udelal hur (scenar k Immaculate koloval po studiich od roku 2014) a videt to hned za sebou by nedelalo dobrotu Naroubovani na puvodni film tonu dalo tresnicku v podobe totalniho vysmechu. Odpad tomu nedavam za par slizkych scen a za pekny holky. ()

Fungore

Nečekaně příjemné překvapení. Snímek správně buduje atmosféru, dokáže překvapit creepy výjevy, které nejsou příliš okoukané. Masky jsou velmi povedené a herecké obsazení též neokoukané a zdařile fungující. Snímek úspěšně dokáže upoutat pozornost jak vizuálem, tak i temným hudebním doprovodem a v neposlední řadě samotným dějem. 3/4 filmu jsem chtěl dát plný počet, až tak dobré mi to přišlo, ovšem závěr filmu byl pro mě předvídatelný a zbytečně moc "hollywoodský" - ocenil bych, kdyby se závěr filmu držel více při zemi a naopak více překvapil promyšlenějším a děsivějším vyústěním. Závěr u mě tedy srazil hodnocení na 4 hvězdy, každopádně se jedná o jeden z nejlepších náboženských hororů a jako prequel k již dlouho zavedené značce slouží úctyhodně dobře. ()

Brmbolec

Príjemné prekvapenie. Čakal som, že to bude blbosť, ale aj napriek tomu, že sa nejedná o nič originálne, malo to veľmi slušnú atmosféru... ()

Sefik

Nelze srovnávat tuto slabotu bez náznaku jakéhokoliv nápadu s legendárním Omenem z roku 1976, jenž navíc fascinoval i neskutečně ladícím soundtrackem Jerryho Goldsmithe. ()

J.Mayen

Přeqapivě příjemný prequel. Když opominu to,že scénář musely napsat zhrzený feministky, tak co se atmosférý týče, tak minimálně u mě fungovala tak jak má. Dokonce jsem zde jednou zažil i infarktovou situaci (to mi nedělejte už mi neni 18 a riziko selhání z leknutí je čím dál pravděpodobnější). Za mě povedený prequel. ()

filmy_horor

Miluji originální film, miluji tento prequel. Při scéně s upálením jsem skoro nedýchal, něco tak děsivého a intenzivního dlouho nedostanu z hlavy. Film není vhodný pro slabší povahy. 9/10 ()

FrAnn_Kie

No tak tohle bylo tak uzívaný a chvílema i směšný, že jsem zvažoval odchod z kina 🥲 neuvěřitelný zklamání... Navíc trailer lákal na zcela jiný film. ()

brasek odpad!

Totálna kravina! Páni scenáristi nešli ani náhodou okolo kláštora, absolútne nezmyselné veci tu podsúvajú. Kde je atmosféra a kde je napätie? Nikde! Podobné príbehy sme videli už viackrát v iných filmoch, tu nehorázne zneužili filmovú ságu "Omen" a podsúvajú okopírované veci! Druhá cirkev a ovládnutie diabla, aby zničil svet tak akurát... rozum sa mi zastavuje, že kto toto vymyslel, Antikrista žehná kardinál modlitbou "V mene otca, syna a ducha...", Margaret nakoniec prežije a tak, ale čo jej kostra v hrobe vo filem The Omen z roku 1976??? Nebudem vulgárny. ()

taibrek

Žeby som toto nazval v tomto momente horor asi nie. Skôr by som to nazval ako úvod do nasledujúcej časti, ktorá už možno bude horor.  S nápadom na niečo nové sa veru netrápili. Dáme tam mníšku, ktorá porodí antikrista. TADÁÁÁ  S touto jedinou myšlienkou celý film pracuje 2 hodiny. ()

Tomko87

Ale ako som milo prekvapený. Nie len že to nerobí hanbu originálu ( Ahoj Green a tvoji Halowweni a Exorcista) ale ukazuje, že aj ako prequel môže prekvapiť. ()

KofiAnnan

Omen do Hoven! Já i moje žena bychom rychleji porodily vepřovou kotletu než by hlavní jeptiškosatanka stihla říct kardinál. Klasická okulto nuda. I Věřte-Nevěřte je strašidelnější. ()