V blízké budoucnosti jsou roboti pověřeni podřadnými úkoly a prací, ale mají zakázáno vypadat přesně jako lidé, neboť panuje obava z toho, že by je mohli nahradit. Charles je sukničkář, který tajně používá přesnou repliku robota, aby se miloval se ženami, zatímco sám hraje videohry. Jednoho dne potká na kluzišti Elaine a zamiluje se do ní. Využije svého robota C2, aby se jí dvořil. Netuší, že Elaine má svou vlastní repliku robota E2, pomocí níž se dvoří bohatým mužům a sklízí úspěchy. Naneštěstí se roboti obou podvodníků setkají, zakoukají se do sebe a utečou na mexickou hranici, aby žili svobodným životem. Elaine a Charles musí spojit síly a zastavit je dřív, než jejich tajemství vyjde najevo. (HBO Max)

JeffScylla

Očekával jsem hodně velkej US shit navíc oba hlavní herce moc nemusím, ale docela mile mne to překvapilo. Nestojí to totiž na miliardovým rozpočtu ale nápadu a ten nebyl špatný. Konec klasicky dost patetický ale vzhledem k celku se to dá snést. ()

Heywood

Tak to bylo více než milé překvapení a závěr mě dostal, to bylo fakt vtipné. Komornost filmu nic neubrala, protože to mělo nápad a SW byla doslova k sežrání. V těch bílých punčocháčích? Lehce jsem pubertálně zíral.. Řada vtípků mě fakt dostala, ale celkové optimistické ladění filmu potěšilo více, než jsem původně čekal. Pár hezkých lokací udělalo kulisu k příběhu, který ukáže, že když ta láska přijde, tak je tu a je to vždycky nádherné. S nadsázkou 70%, protože mít po shlédnutí filmu dobrou náladu mi za to stojí. ()

diax3

No... takhle: jakožto někdo, kdo má rád Cimrmana, můžu říct, že humor zde přítomný nesahá tomu, který uznávám, ani po kotníky. Ale na druhou stranu: jakožto někdo, kdo četl R.U.R. opakovaně, můžu říct, že ta zápletka je boží (a líbil se mi i závěr, přestože by o něm leckdo klidně mohl tvrdit, že byl jen jedním velkým klišé... a měl by vlastně pravdu). Herci si za mě docela sedli. A hlásat, že to bylo špatně zahrané, by byla lež. Bohužel ale nelze hlásat ani to, že to bylo zahrané skvěle. Anebo že to mělo peckovej scénář - byl prostě průměrnej, i když potenciál to mělo rozhodně větší. Přesto, že jsem několikrát během sledování odešla od obrazovky a promarněné úseky mi pak absolutně nechyběly, si ten nápad v jádru nějak vysloužil 3 hvězdy (asi ne celé, ale 2 by byly málo). Doporučila bych ke shlédnutí všem, co jim naskočí husina, jen když si přečtou název filmu. ()

Gilmak

Docela sranda, dva kloni se do sebe zamilují a pak se vzbouří :D, docela dobré sledovat, jak se z toho realní lidí mohou dostat, když ztratí identitu :D 62% ()

John5

Z tohto námetu sa dala natočiť omnoho lepšia sci-fi komédia. Dejová zápletka nebolá zla, ale chcelo  by to viac toho sci-fi a hlavne humoru. ()