Žraloci v Paříži

V Paříži se v řece objeví obří žralok a může z toho být nevídaný masakr. Zasáhnout proto musí jedna vědkyně, která se přitom snaží vyrovnat s nedávnou tragédií. (Netflix)

warrenur

Vizualne podarena uvodna podvodna scena a i ustredna prerastena rybacinka. Francuzska policia a plavba na Seine spolu s hudbou mi davala nadej, ze sa bude jednat o podareny europsky kusok. Zial po par minutach uz sklzne do "ochranarskej" blbiny a pribudu i viditelne digitalne triky. Pobavil apokalypticky zaver s popretim par fyzikalnych zakonov. Skoda. Chabe B-cko a tak slubne to vyzeralo. 40% ()

Rathalos

Reziser Xavier Gens je urcite znama firma,zopar jeho kuskov z minulosti stoji zato vidiet,aj preto ma potesilo,ze prave on natocil tento animal horor a prekvapuje ma to slabsie hodnotenie,lebo uprimne ruku na srdce,pri pohlade na to,ake hrozne sra*ky sa tocia v dnesnej dobe na zralociu temu je toto este nadpriemerna zalezitost,scena v katakombach a zaverecnych zhruba 20 minut je fakt super,ma to aj slabsie chvile,to zase nemozem klamat,ale mne sa to pacilo a hroznu radost mi urobilo,ked ta ku*va starostka Pariza skoncila tak,ako skoncila...:⁠-⁠) ()

Hapretor

Za ukouslá chodidla v kanálu, super depka konec, sem tam vtip, vtipnou PR starostku, ... přidávám * navíc ... super zabavilo ... blbé, fakt blbé, ale prostě oddechově napínavé a zábavné ... ()

BOURQUE

Nevýrazný soft horor s podpriemerným výsledkom. Jeden z ďalších filmov, pre ktorý Netflix by nemal spraviť veľkú reklamu. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

sadlokan

Zmutovanej shark,na und?Ale jak utajili masakr mladých ochránců"Les Telátkes"kerý si dávali selfie i s vlastní ukousnutou nohou? ()

helraiser

Člověk očekává pořádný žraločí masakr, ale místo toho dostane tuhle spíše eko blbinku s Digi žralokama. V podstatě lehce podprůměrná podívaná, která diváka ubezpečí o tom, že eko aktivisti jsou vážně vylízaný paka. Třetí hvězdu dávám především díky konci a žraločí aktivistický žranici. Jinak se jedná o klasickou podívanou na jedno večerní zkouknutí, na kterou druhý den zapomenete. Tak snad příště. ()

Daiker

Příběh nesmysl a už úvodní scéna s rychlým ponorem by hlavní hrdinka nepřežila. Potěšil masakr hloupé aktivistky z generace Z. Záchrana oceánů je důležitá, ale nesmí se toho chytnou idioti. Finále bylo přehnané, ale bavil jsem se... ()

Johny M.

Trochu nablblý, ale sympaticky akční CGI půlení a čtvrcení lidí, resp. bandy vyžírků z neziskovky, (ne)typickejch frantíků, eko-bláznů a jako třešnička ještě pár bláznivejch sportovců a politiků; tudíž žádná velká škoda, naopak fajn zábava :) 2,5* ()

Likan7

Závěr sice vyloženě potěší, na druhou stranu doufám, že nevznikne nějaký postapo pokračování. Žraloci v Paříži se možná v ukázkách tvářil jako solidní béčkový horor, ale ve skutečnosti je pocitově šíleně dlouhý. První polovinu se prakticky nic nestane a na to, proč jsme si to všichni pustili, si musíme počkat až na závěrečných 10, 15 minut. A ani to není nic zapamatovatelného. ()

Aleix

Já se bavil. Když to člověk nebere tak vážně. Zajímavé, jak poslední léta si vysvětlení nejrůznějších anomálií v přírodě je přisuzovano znečištění a oteplování... pěkně udělaný a nečekaně drsný. ()

Shaddy1

Tak jako já vám opravdu nevím. Filozofických a rádoby chytrých rozborů je tady přehršel, ale sakra, lidi, tohle se nemůže hodnotit podle toho, jak moc reálné to je. Samo-oplodňující se žralok v Séně není reálný - teda pokud je, tak zatím Ilumináti dobře mlží. Když k tomu člověk přistupuje s nadhledem, dostane zábavnou podívanou. SPOILER: scéna v podvodní kryptě s mixážním pultem a miliónem útočících žraloků....aaaa nebo velké finále, kdy se promění triatlon v krvavou lázeň? Tohle je něco, co v holyvůdské produkci nikdy neuvidíte. Za mě sice prvoplánová, ale překvapivě zábavná jednohubka. ()

RAFT

Co by jste čekali na že, by se stal nějaký zázrak . Žeby, režisér hitmana natočil někdy, něco lepšího , pochybuji. Ztráta času. 40% ()

Sinusiridum

Je to uplná píčovina, ALE dost jsem se u toho nasmála a jednou lekla, takže to neni úplně marná záležitost. Na srandu a pobavení fajn. ()

BFG2000

Žraloci pro děti. Napětí = 0; gore scény = 0; realističnost = 0; scénář = 0; herecké výkony = 1. Skoro odpad. Neztrácejte tím čas. ()

ANTYCHRYST

Jsem netušil..ze jsou katalomby v Paříži i zaplavene :) žraločí scénka tam byla hodně dobrá.. žraloci vypadají dobře..nenáročná oddechovka na kterou se dá v pohodě koukat 60% ()

Najt

Efekty nic moc, příběh ujde, ale čelisti se nekonají. Prach obyčejný thriller a pár dobrých scén. ()