Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu. (oficiální text distributora)

Mouzon

Kakraholte, to bylo dobré. Velmi nelogické, velmi zábavné, s rozumnou stopáží, tradičním Stevenovým patosem, několika povedenými fórky a hláškami. Hodně nadupaný je také antagonista (coby charakter, nikoliv finální produkt), který se ale většinu času chová jako naprosté hovado, takže závěrečný zápas nepřináší to, co by mohl - důstojný střet dvou rovnocenných protivníků. Bonusem ale je, že se zde Steven potýká se zástupci velmi nebezpečného zločineckého odvětví, takže je divák nakonec vlastně potěšen, když tito dostanou pěkných pár nakopáno. Bohužel se zde Steven potýká také se scenáristovou vlčí mhou, a tu už se mu tak snadno nakopat nedaří. Kdyby to bylo celé více vyhrocené, asi by to mému seagalovskému vkusu vyhovovalo více. ()

Jožin

Ja osobne mám Seagala celkom rád. teraz to s ním ide dolu vodou ale možno sa ešte pozbiera. Tento je podľa mňa jeden z jeho najhorších vôbec sa mi to nepáčilo, chýbalo tam jeho klasické aikydo,a vykrúcanie rúk !!! ()

Deywid odpad!

Tak toto bol ten najnudnejší a zároveň najdebilnejší film, čo som kedy videl....a Seagalovi by nazaškodila nejaká ta diéta... ()

Badel

tak 30%. Slyšet Seagala, jak říká "Dženkujem bardzo" a vidět šifru vytvořenou z chlebíčků......to se vyplatí. No ale vážně mi to přijde jako jeden z lepších těch špatnejch Seagalovejch filmů. ()

Bozvav

Slaboduchý a otřepaný scénář (ten má kde jaký super přeceňovaný Blockbuster), nemastná neslaná hudba, dialogy fádní, nicméně ne úplně pitomé. Výsledkem je vcelku přijatelná Seagalova taškařice, která sice poněkud naivně, ale alespoň přece upozorňuje na aktuální problémy. Holčička milounká, byť nic nepředvedla. herecky lepší céčko, akc dosti a ocela slušná, bitky dobré. Za mne velmi průměrná záležitost, která je tu dle mého podhodnocena prostě z principu. Rozhodně jsem viděla horší filmy s podobným tématem. ()

hEROic

tohle uz vazne neni ani k smichu, obtloustlej dedous Steven by to mel konecne zabalit... tohle nikam nevede a to uz hodne dlouho... kybl nudy... 20% ()

animario odpad!

Steven w Polsce? Nie,dziękuję. Nuda,hnůj. Stevena "těžkohozabít" Seagala potká asi podobně smutný osud jako Nucka Chorrise. Čekám už jen, kdy se objeví v Ordinaci.. ()

helloween93

Bohužel se o poslední misi nejednalo a Steven diváky psychicky deptá pořád svými nejnovějšími počiny. V tomto filmu byla snad zajímavá pouze ta přestřelka na chodbě. ()

Evander

Typická moderní seagalovka, která se dá vcelku bez potíží zhlédnout, ale těm o dekádu nebo dvě starším nesahá ani po kotníky. 48% ()

MickeyStuma

Seagalovka bez bázně a hany neopomíjející ani ekologii. Steven Seagal tu, nepřekvapujíc coby bývalý tajný agent, žije coby zálesák v přírodě a zachraňuje zvířata. Zároveň si dopisuje s mladou nezletilou dívkou toho času v pěstounském programu někde v Polsku, která o něm nejen že nic neví, ale ani neví jak vypadá. Taky zajímavá skutečnost. Inu, možnost sociálních sítí na internetu ještě nebyla. Každopádně jí jednoho krásného dne unesou a jak se na správnou seagalovku sluší a patří, to neměli dělat. Nic proti ničemu. Námět není nezajímavý, avšak scénář vypadá, jako kdyby tomu někdo ukradl několik listů. Co se týče akčních scén, tak sice jsou krátké, ale ne nepatřičné a závěrečný souboj je takový jak má být. Jen by mohl být o něco delší. Hlavní problém zní jednoslovně. Seagal. I přes přijatelné tempo, které není ani rychlé ani pomalé, tu vystupuje jako buldozer. V drasticky zkratkovitém střihu se dere ve vývoji děje neustále kupředu v neskutečně kratičkých scénkách, ve kterých nemá s ničím sebemenší problém. Ale jo, občas ho někdo napadne, a dokonce tu máme i možnost vidět, jak nějakou tu ránu občas i dostane, ale pokud divák zrovna mrkne, nemá z onoho konfliktu takřka vůbec nic. Šablona děje je tedy asijském stylu, což není ani překvapení, když na režijní stoličce seděl Po-Chih Leong. Svým způsobem se jedná o zábavný akční snímek v nízkorozpočtovém kabátě, avšak celkově vyznívá jako z nouze ctnost. ()

Fifipek

Stívne, dokázal si to a dám ti jednu hvězdičku, protože je to přeci jenom o stupeň lepší než ty minulý s***y cos natočil!Samozřejmě, že je to otřesnej brak, ale s trochou nadhledu se to dá vydržet! Když pominu to, že ošetřuješ ptáčky, píšeš si s nezletilou holkou z Polska, zřejmě to má za následek tvá předchozí služba v nějaké organizaci, která se tě dost zvláštním způsobem snaží opět získat zpátky, tak mi tu zbývá ta jedna pozitivní věc, proč ti tu hvězdičku dávám! Ty si totiž milej Stívne děláš už legraci sám ze sebe a to oceňuji! Jak si totiž jinak vysvětlit tvé komické pohyby, gesta, mimiku a vůbec veškeré tvé "hraní", které jsem dříve měli všichni za strašně "cool", ale s přibývajícím věkem a kily působí maximálně komicky až trapně! Možná by to chtělo příště točit filmy pro Greenpeace a nebo začít se sebou něco dělat, pač příště tě od odpadu nezachrání ani posvěcená voda z Buddhistického chrámu! ()

Torgal odpad!

Steven klesol na samé dno. Tento film je neuveriteľne blbý, plný logických dier a deus ex machina. Záporák je o ničom a jeho motivácie sú tiež riadne pochybné. Na finálny duel je absolútne smutný pohľad. 1/10 ()

duffi

Seagalova poslední mise to asi ještě nebude a už nějaký čas je to spíše plýtvání filmovým materiálem. Přepadení v pacifiku jsem viděl snad víc než třináctkrát, ale na poslední filmy se ani nedá dokoukat :-( ()