Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

PDcz

Par dlouhych let jsem tu nic nenapsal. Tak to uz nepla. Nebylo to spatny, ale... ona mi tam uplne strasne moc vadila hlavni role. A to jak scenaristicky, tak obsazenim. To neslo.. ne.. fakt ne.. prosim.. uz ne. Sem si upe vybavil CatWoman s Halle Berry. Se teda omlouvam za pismenka a treba zase nekdy neco napisu. ()

figliar

Nebol to až taký prepadák, ako sa spočiatku zdalo. Námet je ako tak originálny, aj keď určitá podobnosť s Avatarom sa nedá poprieť. Vizuál filmu bol skvelý, a nebiť príšernej voľby do hlavnej úlohy, mohlo to dopadnúť podstatne lepšie. Jennifer Lopez je nie len zlá herečka, ale je aj o 2 dekády staršia ako Atlas, ktorú stvárnila. Jennifer Lawrence by bola pre mňa prvá, a o 2 triedy lepšia voľba. Ale na to, že to mal na starosti Netflix, film sa určite pozrieť dal. ()

White-Man

Mohlo to být dobré, kdyby opět scénaristé nepoužívali nelogické události a situace jen v rámci větší dramatičnosti. Na začátku není pro nepřátelskou AI problém zmasakrovat 10 plně synchronizovaných robotů, ale jednoho nejsou schopni zaboha zvládnout, ba ani poškodit. Následně robot padá ze svahu a mlátí sebou o vše možné, ale pak vstane a není na něm ani škrábanec, jako WTF. Nevěřím, že materiály budoucnosti budou takhle super odolné. A takových nesmyslů je film plný. Samozřejmě mám určitou toleranci k nelogickým věcem ve filmech, ale tady toho bylo na mě příliš! ()

blackJag

"JSME JEDNODUŠE VAŠÍ LEPŠÍ VERZÍ." Jako bývalý pařan různých her mi to přišlo vyloženě v pohodě. Žádné velké umění, žánrovka, CGI v rámci televizní obrazovky OK, dokonce i ta Lopezová nepůsobí rušivě, naopak, překvapilo mě, jak se do toho herecky opírá (ano, v několika momentech byla hysterická, ale vzhledem k zápletce to dávalo smysl). 60% ()

zberatel

Ja milujem tieto akčné sci-fi béčka. Teda v prípade že sú v správnom pomere namiešané a tento u mňa je. Dabing to možno asi zlepšil, keďže JLo nepatrí do prvej ligy, ale na to som si pri sledovaní jejich filmov už zvykol 😁. Dialógy neťahali vobec za uši, klasické klišé a čo je hlavné, bavilo ma sledovať ako sa postupne búra jej bariéra voči Smithovi 🙂. ()

• Film byl inspirován sérií videoher „Titanfall“. (Vitox)
  • Rekvizita Harlanova (Simu Liu) procesoru je ve skutečnosti stará elektronická cigareta připojena modelářským konektorem dean-T. (UncleMorty)
  • QR kód na „psích známkách“ Atlas Shepherd obsahuje číslo 12761760 (kód je vidět a lze načíst v čase 01:47:41). (jDanek)