Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

VladoCZ

Nesoudím ostatní hodnotící, každý to vidí po svém. Ovlivněn pár články, nic moc jsem od toho nečekal, ale jako fanoušek sci-fi jsem to stejně chtěl/musel vidět. A víte co? Mě to bavilo. První třetinu jsem si sice lehce zoufal, ale zbytek to bohatě vynahradil. Ta interakce s AI, co se učí dle uživatele, táhlo to celý film. Vlastně celý film táhnul Smith. A já mu fandil. Jak nemusím přehršle patosu a klišé....tady jsem mu z nějakého důvodu....věřil :-) ()

JiriVenera

Skvělá akční sci-fi oddechovka s poutavým příběhem. SMITH úplně super, připomněl mi BTho z Titan Fall 2, design robotů byl jistě inspirací. Víc takových filmů! ()

sun.eagle

Laciná vykrádačka Vetřelců, Avatara a Terminátora bez nápadu, celé je to strašně debilní a zoufale nezajímavé, že člověka štve že tomu obětoval 120 minut života. I ta vizuální stránka je chvílema povedená, ale chvílema jako bych se díval na hru na playstationu. Prostě typická produkce Netflixu. ()

Marrakech86

V jednu chvíli jsem měl pocit, že z těch blikátek  a megaefektů budu mít snad epilepsii, pak to trochu mělo příběh, ale ten konec a finální bitva s padouchem se taky moc nepovedla. Lehký průměr ba podprůměr. ()

Aceboris

Lopézku nemusím pretože to je asi tá najnesympatickejšia herečka vôbec. Jej preafektované hranie je povestné. Našťastie tu to zachránila napodiv umelá inteligencia Smith. Ten by som povedal zvýšil kvalitu filmu minimálne o jednu hviezdičku. Takže čo nám ponúkli, niečo ako Terminátor, kde ľudstvo má smolu pretože AI prevezme kontrolu nad všetkým. Niečo podobné ako sme mohli postrehnúť už vo filme Ja Robot, a niečo ako Titanfall. Autor to celé zmiešal dokopy a ponúkol film Atlas. Nemôžem povedať, že by ma to nezaujalo , pár scén bolo naozaj slušne vizuálne spravených, ale čo tým chcel autor filmu povedať. Že AI je nebezpečná, ale iná AI je v poriadku a priateľská? Alebo, že toto nás môže čakať keď budeme ďalej pokračovať vo vývoji AI? Avšak keď sa nebudete nad dejom nejak extra zamýšľať tak si to môžete v celku aj užiť. Určite tento film nepatrí k tým na ktoré sa oplatí ísť do kina, ale ako stream postačuje. Za mňa 5/10 ()

perteus

K tomuhle filmu jsem přistupoval s tím, že se bude jednat o totální blbost. A není to totální blbost. Kupodivu se jedná o velmi zábavný akční film, který se pokouší i tak trochu moralizovat. Ano AI je všudypřítomná v naší době a proto si musíme začít zvykat na filmy, které si budou klást základní otázku... nemůže nás AI zahubit? Je zde tedy ohrané téma, které už stanovil Cameron ve svém Terminátorovi. AI nabyde vědomí a zjistí, že jsme zlý druh a rozhodne se nás tak vyhladit, aby zachránilo ostatní. Film nicméně ukazuje i další rovinu. A to cestu k poznání, že ne vše je špatné a nedůvěra k technologiím a AI může vést pak k naší porážce.  Ten film je jednohubka, který, když nad tím nebudete přemýšlet, vás nudit nebude. ()

John_Clark

Pěkně zpracované, zajímavé téma, ale veškeré ambice, které to mohlo mít, zabil hysterický výkon JLo, škoda toho, takhle je to sotva průměr. ()

Luibara

Průměrná akční sci-fi, která se zabývá v současné době dost aktuálním problémem umělé inteligence a jejího fungování ve vztahu k lidem. Na představitelce hlavní role J.Lo mám rád především její zadek, ale zde k tomu přidala i celkem solidní nadstavbu. Film má pěkný vizuál, efekty povedené, jen děj se občas zadrhne o nějakou tu nelogickou šponu. Ale má vlastně smysl hledat nelogičnosti u sci-fi a fantasy filmů? Jako nenáročný background do obýváku, kuchyně či ložnice to poslouží velice dobře. Průměrné tři hvězdy. ()

Bilkiz

Generické akčné scény, ktoré vyzerajú viac ako z počítačovej hry než z hraného filmu, scenár akoby ho napísal ChatGPT a Jlo v hlavnej úlohe. Treba niečo viac dodať? Je veľmi smutné, že na takéto projekty míňajú štúdia 100 miliónov. Dúfam, že si aspoň Mark Strong dobre zarobil a najbližšie ho uvidíme v niečom dobrom. (2/10) ()

enodis

Bylo tak špatný, že mi stálo za to, se přihlásit a napsat recenzi. Scénář a dialogy pod úrovní dětských animáků. Předvídatelné podobně. Nelogické přešlapy ve scénáři. Nevím, jak to dopadlo, protože v posledních 20 minutách jsem třikrát usnul (3 různé večery). Další pokus už tomu prostě nedám. Jedna hvězdička za snahu a druhá JLo za její vizážistku. ()

Drizzt

Nebylo to úplně nejhorší. Jsem vděčný za každý pokus o scifi, který není superhrdinskou sračkou. Na druhou stranu film je typickou ukázou moderního "scifi". My opravdoví scifi fandové chceme scifi, kde dominantní roli hraje věda, ne emocionální melodrama o traumatizované hrdince, která ztratila důvěru v lidi i AI, a poté ji ji jiná AI pomůže ji obnovit, a kde ta věda hraje až páté housle. ()

drobekOfMB

čusek lidi ) jedina věc mě trápí . a to jak sakra ziskala schopnost dychat na toxicke planete.kdyz priletli tak zaznelo ze je tam toxicka atmosfera. a pak si tam pobiha bez stroje/obleku ()

Dodge-I

To mám za to, že jsem se chtěl podívat na nějaký nový sci-fi film - OMG... Pak mi došlo, že od herečky s tolika malinami nemůžu čekat žádný zázrak, a ani sebelepší scénář by tento kus nevylepšil. Jedinou hvězdu má Smith - není to málo?! ()