Režie:
Gaby SittováÚčinkují:
Tomáš Magnusek (moderátor), Jan Přeučil, Jaroslava Obermaierová, Ladislav Ondřej, Ivanka Devátá, Lilian Malkina, Zdeněk Godla, Miroslav Šimůnek, Jakub Moulis, Natálie Grossová (více)Účinkují
Jan Kuželka
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Ladislav Frej st.
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Signum laudis (1980)
Martin Maxa
Československo
Nejlepší filmy:
Tři mušketýři (2005) (divadelní záznam)
Kleopatra (2003) (divadelní záznam)
Utrpení svatého Šebestiána (1984) (TV film)
Anife Ismet Hassan-Vyskočilová
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Boží pole s. r. o. (2006) (TV film)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (divadelní záznam)
Karolína Holubová
Nejlepší filmy:
Gympl (2007)
Skřítek (2005)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Matěj Paprčiak
Československo
Nejlepší filmy:
Kolo času (2021) (seriál)
Jakub Steklý
Československo
Nejlepší filmy:
Václav Svoboda
Československo
Nejlepší filmy:
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Stanislav Hložek
Československo
Nejlepší filmy:
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (koncert)
Plaváček (1986) (TV film)
Matyáš Hložek
Nejlepší filmy:
Když prší slzy (2022)
Martin Dejdar
Československo
Nejlepší filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelní záznam)
David Novotný
Československo
Nejlepší filmy:
Bastardi (2010)
Bastardi 2 (2011)
Školní výlet (2012)
Michaela Dolinová
Československo
Nejlepší filmy:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Zahrada dětí (1982) (TV film)
Uzavřený okruh (1989)
Božidara Turzonovová
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Romulus Veľký (1992) (TV film)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Pam Rabbit
Česko
Zlata Adamovská
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)