Režie:
Zelda WilliamsScénář:
Diablo CodyKamera:
Paula HuidobroHudba:
Isabella SummersHrají:
Kathryn Newton, Liza Soberano, Cole Sprouse, Carla Gugino, Joe Chrest, Henry Eikenberry, Jenna Davis, Trina LaFargue, Paola Andino, Joshua Montes (více)VOD (2)
Obsahy(1)
Milostný příběh o dospívající dívce a její lásce, která je shodou okolností mrtvola. Poté, co ho souhra děsivých okolností přivede zpět k životu, se ti dva vydají na cestu za láskou, štěstím – a několika chybějícími částmi těla. (JasonCZ)
Hrají
Kathryn Newton
USA
Nejlepší filmy:
Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)
Lady Bird (2017)
Mapa dokonalých maličkostí (2021)
Liza Soberano
USA
Nejlepší filmy:
Lisa Frankenstein (2024)
Cole Sprouse
Itálie
Nejlepší filmy:
Tři kroky od sebe (2019)
Srdce je zrádná děvka (2004)
Velký táta (1999)
Carla Gugino
USA
Nejlepší filmy:
Americký gangster (2007)
Dospívání po americku (1993)
Sin City - město hříchu (2005)
Joe Chrest
USA
Nejlepší filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Front of the Class (2008) (TV film)
Zrození šampióna (2009)
Henry Eikenberry
Nejlepší filmy:
Lisa Frankenstein (2024)
Jenna Davis
Nejlepší filmy:
M3GAN (2022)
Lisa Frankenstein (2024)
Trina LaFargue
Nejlepší filmy:
Tři kroky od sebe (2019)
Už se nebojím (2013)
Dokonalé rande (2019)
Paola Andino
Portoriko
Nejlepší filmy:
Za tabulí (2011) (TV film)
Lisa Frankenstein (2024)
Joshua Montes
Nejlepší filmy:
Bonnie & Clyde (2013) (seriál)
Lisa Frankenstein (2024)
Fantastická čtyřka (2015)
Charlie Talbert
USA
Nejlepší filmy:
Kde zpívají raci (2022)
Královna kvízů (2023)
Umění musí bolet (2006)
Sylvia Grace Crim
Nejlepší filmy:
Hnüs (2019)
Blue Bayou (2021)
Lov (2020)
Ritchie Montgomery
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Quarry (2016) (seriál)
Jennifer Pierce Mathus
Nejlepší filmy:
Brian Banks (2018)
Náš přítel (2019)
Temné kouty (2015)
Bryce Romero
Nejlepší filmy:
Labyrint: Útěk (2014)
Speech & Debate (2017)
Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)
Geraldine Singer
Nejlepší filmy:
Zelená kniha (2018)
That's What I Am (2011)
Uteč (2017)
Ray Gaspard
Nejlepší filmy:
Komorník (2013)
The Iceman (2012)
God's Not Dead (2014)
Donna Duplantier
USA
Nejlepší filmy:
Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)
Klub poslední naděje (2013)
99 domovů (2014)
Summer Selby
USA
Nejlepší filmy:
Front of the Class (2008) (TV film)
Královna kvízů (2023)
Pohřeb (2023)
Sarah Fisher
Nejlepší filmy:
Máme tu ducha (2023)
Son (2021)
Lisa Frankenstein (2024)