Epizody(7)
-
Kurs molodogo bojca (S04E01)
-
Poslednij pričal (S04E02)
-
Vtoroje dno (S04E03)
-
Babje leto (S04E04)
-
Utrennik dlja vzroslych (S04E05)
-
Princip viny (S04E06)
-
Podzemka (S04E07)
Hrají
Konstantin Chabenskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Pavlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Brigada (2002) (seriál)
Alexej Serebrjakov
Sovětský svaz
Jelena Rufanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jefremov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Zlaté tele (2005) (seriál)
Andrej Smoljakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Boris Ščerbakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Gosťja iz buduščego (1984) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Jevgenij Ďatlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Konstantin Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Vacha
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Lepichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Toomas Kreen
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Marina Rokina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jevlanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Peregudov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Konstantinov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Cholodnyje berega (2019) (seriál)