Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

Koda

Normálně mě české filmy moc netáhnou, protože se tam opakují herci... ale tohle mě příjemně překvapilo. Dost vtipný český film, kde se smečka českých herců nebojí říct sprosté slovo a zarošťačit. ()

iXtr3m3

Na ČeskoSlovenské pomery po xy rokoch fajn komédia, ktorá miesila v sebe veci z teenegerských čias po tie súčasné. Dostali sme výber fajn hercov s drevenými, dostali sme výber fajn scén s tými trápnymi, dostali sme slušný priemer na ktorý by som síce stále nešiel do kina, ako sa toho držím už viac ako dve desaťročia, ale na pozretie doma fajn. ()

kenkaku

Sarkasmus až na dřeň (což není pochvala), kdy nutno uznat u párkrát jsem se zasmál (většinu času, ale jen nevěřícně zíral). Závěr je už lobotomie až moc. ()

Frantisek.Fu

Když jsem poprvé viděl trailer, tak jsem si říkal, že půjde o další trapnou komedii která se rychle ztratí v historii a za pár týdnů po ní pes neštěkne. O to víc jsem byl překvapen, jakou atmosféru celý snímek měl a jak mě vrátil do mých pubertálních a předpubertálních let a jak jsem měl pocit, jako bych koukal na takový neoficiální pokračování Snowborďáků a Rafťáků. Který jen tak mimochodem jsou moje srdcovky a rád se k ním jednou za čas vracím. Film rozhodně cílený na mladší publikum, už jen díky velké dávce vulgarizmu a pro současné puberťáky (12-16 let) se bude jedna o klasiku na kterou nedají dopustit. To nic nemění na tom, že si ho užijí i dospělý pro které půjde zábavnou jednohubku. 5/10 ()

Prochy38

Kdyby se bral film jen o malinko víc vážně, možná bych i * přidal, ale o nebere, nebere se vůbec vážně a byť to za mě rozhodně funguje, už to není ten můj šálek kávy. Očekávání zdejšího hodnocení (04/2024 - 47%) ještě dopomohlo tomu, že jsem byl mile překvapen, několikrát se neskutečně zasmál a pobavil, Jako celek nic moc, ale výstup individuálních obličejů prostě zabírá. ()

Terezinka198

Spoustě hodnotícím nedochází, že to má být komedie, ne pokus o velkolepé kdovíco. :) Já jsem se příjemně bavila, Kotkovi jsem tu roli věčně sjetého huliče i věřila a takové oddělení jsou v podstatě lidi z call centra s hlášky, které vám nemůžou nikdy říct do obličeje. Jasně, je to prvoplánované jak hadra, víte přesně, co od toho čekat, ale když se chcete pobavit a vypnout mozek, bohatě vám to stačí. Hlavně Češi rádi kritizují kdejaký prd, co není přesně podle jejich představ, takže mě reakce ČSFD uživatelů nepřekvapila. ()

tomik99 odpad!

Každá recenze či komentář k filmu by měla začínat alespoň trochu pozitivně, tak se o to pokusím, ale příliš dlouhé to nebude. Jedna půlhvězdička alespoň za nastínění trablí, problémů a denních úskalí asistenčních operátorů. Opravdu je to nevděčná práce, kde většina firem čelí obrovské fluktuaci, neboť nároky a chování klientů k lidem na druhé straně je dlouhodobě nesnesitelné. To je ale vše k pozitivům, zbytek byla lobotomie v přímém přenosu. Takhle špatně jsem se dlouho po odchodu z kina necítil. Styděl jsem se, že jsem v kině seděl. Styděl jsem se i za jinak dobře hrající herce, že uvěřili tomuto projektu a museli propůjčit svůj známý obličej takhle pitomému scénáři. Všichni tři scenáristi podepsaní pod tímto filmem by již nikdy neměli nic napsat. Jako komedie to nefunguje, v kině vládlo hrobové ticho a za celou hodinu a půl se povedl tak jeden vtípek. A když přidáte do rádoby komediálních scén plno nadávek, sexuálního podtextu a sprostých slov, tak ne, takhle se vtip sám neupeče a z prdu se polévka taky neuvaří. Všichni tvůrci by měli povinně nastoupit někam do „normální“ práce, nejlépe v kancelářském prostředí, ať konečně pochopí, o čem ta práce je. Pač psát scénář o něčem, čemu evidentně nerozumí (práce v kanclu, smysl teambudildingu apod.) a nikdy k tomu nepřičuchli, je profesní sebevražda. Kotka s Prachařem mám velice rád a jako televizních bavičů na Primě si jich nesmírně vážím, stejně jako zbytek herecké party. Tady jsem se za ně ale opravdu styděl a někdy nechápající výraz Prachařovy postavy Aleše byl všeříkající. Asi se mu honila hlavou stejná myšlenka jako mě – a to jak jsem se sem sakra dostal. Pokud chceme být v české kinematografii alespoň trochu průkopoví, nevybírejme peníze na takovéto projekty. Máme tady mnohem talentovanější režiséry a scenáristy. Nedávejme prachy těmto bezduchým lidem, kteří ve vás vzbudí jen ty nejotřesnější pocity. Vždyť i prezentace a reklama firem v těchto filmech jim spíše ublíží, než přinese nějaký reálný užitek. ()

mosnak

Na české poměry docela prdel. Kotek, Fero a ti chuji co hráli brňáky jsou nejvíc. Zbytek je česká klasická trapná komedie. 50% ()

Zyne

neni to buhvijaka rachanda, natozto pak inteligentni komedie, x veci je trapnych a prehnanych, ale kupodivu se to da celkem v pohode prezit ()

Ukko odpad!

V tomhle pseudofilmu ze sebe všichni dělají akorát kokoty. Aneb jak hluboko může český herec klesnout... pro prachy. ()

mira007

Strašná ubohost, navíc nenávidím, když se tvůrci prezentují, že vytvořili něco, co brzy zakážou, zcenzurujou apod. přesně ty samý debilní argumenty různých dezinfo ... prostě komedie postavená na oplzlým humoru, který je nevtipnej ale trapnej, tak se nemůže schovávat za cosi dizidentskýho, hrdinně odbojářského. Jedna hvězda za obsazení. ()

bobstock odpad!

Česko-slovenská ohavnost a hloupá přisprostlá zbytečnost o bandě firemních karikatur lidí urážející krom sebe samých vše ostatní kolem cokoliv kdekoliv pokrytecky se schovávájící za černoprdelní ´´ne´´humor ochotnických umělců, kteří si svůj distanc ohledně názorů a chování postav nezapomněli namalovat na začátku filmu. Jeden z vrcholů letošního filmového pekla s Michalem Davidem na kolotoči. Obávám se, že se po tomto podělu paní Marianková s Péťou Polnišovou vítězoslavně řadí hned vedle Laňky, Markvarta a Zity Marinovové. Zároveň se mi nechce věřit, že to doslova ukradlo lidem z peněženek skoro 100 milionů korun? Nastává dekáda temna v podobě Prachařova a Čermákova ksichtu, maďarských Slováků tancující kozáčka?  :o ()