Medvídek Pú: Krev a med II

• Velká Británie Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 (více)

Medvídek Pú a Prasátko jsou zpět a tentokrát se k jejich pomstě přidávají i Tygr a Sova! Od masakru ve Stokorcovém lese uplynulo pět měsíců. Kryštůfek Robin navštěvuje psychologa a snaží se vyrovnat s hrůznými událostmi. Mezitím pátrací tým marně pátrá po domnělých příšerách v lese a nic nenachází, takže Kryštůfkovi Robinovi už nikdo moc nevěří. Psycholog se během terapeutických sezení snaží vyvolat vzpomínky z dětství, kdy si Kryštůfek Robin vzpomene na své páté narozeniny, což je výchozím bodem pomsty zvířat. (Vertigo International)

RustinParr

Macko Pooh má zrejme dosť veľký fetish na trhanie ľudských hláv. Od tohto pokračovania som nečakal vôbec nič len poriadne krvavú srandu no namiesto toho som dostal hodinovú detektívku v ktorej sa Pooh objaví len na pár minút v nejakej náhodnej sekvencii aby sa nepovedalo že žiadne vraždy tam neboli. Polovicu som skoro odspal no posledná polhodina stála za to. Príbeh je celkom zaujímavý a je vidieť že sa tvorcovia snažili tento budúci universe čo najviac rozviť. Úvodná scénka s karavanom ma dosť prekvapila pretože tie vraždy tam boli naozaj brutálne a čudujem sa o aké zlepšenie ide. Nové monštrá ako je napríklad Sova alebo Tiger nemali dostatok priestoru vo filme, vlastne to nemalo žiadne. Celú hodinu a pol som pozeral len na ľudské postavy ako riešia nejaký únos a Macko Pooh sedel len na kresle. Vrážd bolo dosť ale celé to bolo hrozne nudné až na tú spomínanú poslednú tretinu filmu, tam sa toho deje náhodou dosť veľa. Od krviprelievania na párty ktoré som si doslova užil až po Pooha s ohnivou motorovou pílou. Nečakal som že to niekedy poviem ale tento horor sa podaril dotiahnuť aspoň na priemer. Od jednotky malé zlepšenie. HODNOTENIE: 5/10 ()

vinducha

Až si pan Wotrfíld bude moct dovolit zaplatit herce a ne ty dřeváky , kteří mu dělali křoví v tomhle super bitůnku , jak řikají naši východní bratři. Tak se dočkáme hororu  , na který se leckterý fanda bude dívat rád a vícekrát . Zatim je to spíš průměr , ale režiser / scenárista začiná vypadat nadějně. ()

tobin

Jednotka mi prišla ako jeden z najhorších filmov, čo som kedy videl. V pokračovaní je miera hlúposti a zábavnosti vyvážená a s lepšími hercami a trikmi, by to bola regulárna pecka. Napriek tomu si myslím, že pán Milne musí v hrobe robiť piruety. ()

Little_Sawy

Musím potvrdiť, že pokračovanie Winnie-the-Pooh: Blood and Honey II, šla celkom na vyššiu úroveň, a mňa to náramne pobavilo. Dozvedáme sa že je to len pár mesiacov od udalostí v Stoakrovom lese, z ktorých sa nedokáže dostať hlavný hrdina, tak musí absolvovať niekoľko sedení z psychotičkou. Nikto mu neverí, ľudia ho majú za blázna, podivýna a klamára. Pooh, zatiaľ nenávistne spriada plány z novými kamošmi, ako sa vrátiť a znova zabíjať nelútostne ľudí. Gore, má tú bavilo, masky boli lepšie spravené, aj keď prasa skončilo celkom rýchlo. Vrana a Tiger boli výborný, tí nesklamali, aspoň mňa teda nie. Je tam cítiť že to je stále Bčko, ale blood festival, bol za mňa super. Dúfam, že bude pokračovanie, keď nepotrebujete pri filme premýšľať a zbytočne si klásť otázky, 'čo prečo a jak' tak je toto ideál na večer s popcornom. ()

FawayitanaXX

Stydím se, že jsem to podpořil? Ano! Ale užil jsem si to? Taky ANO! Pro lidi co si pořád stěžují a nechápají ve skrze kladná až průměrná hodnocení, cožpak nebylo úplně zřejmé jak zento film dopadne? Já a sál se kterým jsem tam byl v tom měl poměrně jasno. Je to slasher jako jiný jen s nižším budgetem. Na film jdete s přáteli pod záminkou zábavy a odpočinutím od reality. Film je za mne pěkně natočený, masky příšerné, ale to tomu dává ten prvek odlehčení. Hlášky top! Příběh někdy nelogický, ale zajímavé rozuzlení. Dvojka sice už vůbec nehituje nostalgicky, to je rozdíl od jedničky a přetváří děj dle svého. Je to jenom využítí veřejně známé postavy za účelem přilákání co nejvice lidí? Ano, ale krapítko kreativity tam je a film potěší i milovníky gore hororů ()

555borac555

Největší pochvala je za zvýšení rozpočtu oproti jedničce. Film produkčně z hlediska kvalit masek, záběru lokací, kamery, praktických efektů působí většinu času jako standartní dnešní horor. Poměrně se mí líbilo zaměření filmu. Zhruba první dvě třetiny jsou takový detektivní příběh o zjištění pravdy o zvířecích monstrech. Poslední třetina je pak pro milovníky slasher hororů naprostý orgasmus brutálního zabíjení. Celkově je nový hororový medvídek Pú lepší než jednička. Scénář, práce s postavami, stupňovaní napětí, brutálnost. Film se docela polepšil i ve věcech co nedávají moc smysl. Neříkám, že je tu úplně chytře všechno promyšlené, ale opět velký posun oproti prvnímu dílu. Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového napíšu, ale už se těším až budou medvídek Pú a jeho kamarádi zase v dalším filmu zabíjet. Dávám medových 8/10. ()

jara12

Loňský nezávislý horor Medvídek Pú: Krev a med sliboval mnoho, ale nakonec z něj vyšla naprostá zbytečnost. Režisér Rhys Waterfield se pokusil využít postavy z literární klasiky A. A. Milneho, ale výsledek byl fiaskem. Marné masky herců, slabý herecký projev a absurdní logické díry dělají z druhého dílu tohoto "díla" opravdovou tragédii. Dokonce i snaha dodatečně vysvětlit příběh nedokázala zachránit film před jeho hlubokým propadem. Jediným pozitivem může být intenzivnější násilí, které však nedokáže zakrýt hrubé nedostatky. Představa třetího dílu vyvolává obavy z další katastrofy. ()

MrdDoHrnce

nechutný prasečí ksicht hnusného prasáka, myslím to prase. achjo, ten mě zaživa odpanil už jen pohledem na jeho rypák. Kámo jako sorry ale co to dopiči bylo. Jednička byla naprosto výborný filmeček který ton schytal hlavně od úchylů a unašečů dětí, kteří by zde neměli na čsfd co dělat podle mě teda. A dvoja je to odporná ale ještě lepší přesněji je to nejlepší film minimálně za posledních deset let, možná nejlepší a nejděsivější horor od sprského filmu kurva. I můj pes který mi většinou u filmu v sále jen líně líže gule a vlhkého šulina, se tentokrát díval se mnou a dával pozor. Asi ho zaujala ke konci ta nechutná hyena která mi přišla ovšem hodně hezká chrocht 10/10% ()

Sycorax80

Zaujimavy ako dejovo, tak i akcne. Cas v kine mi velmi rychlo ubehol. Masky velmi dobre zvladnute, a dokonca i herecky to slo. Kamera a hudba tiez parada.  Podla niektorych recenzii som skutocne necakal ziadny zazrak, ale bol som milo prekvapeny. Urcite je mozne si  dejovo  nieco malo domysliet i v priebehu filmu, ale niektore casti zapletky prichadzaju postupne. Na zaver vsetko krasne do seba zapada. Spoiler: Horiaca motorova pila, ktoru pozname z plagatu, pride uplne na koniec, a myslim, ze vzhladom k nadprirodzenej sile, ktoru tito zaporaci maju, je cisto na efekt. Macko Pu by to zvladol uplne v pohode i bez nej.  It's Poohing time! Urcite sa tesim na dalsi diel.  Za mna 9/10.  Pozn.: Prvy diel som nevidel. ()