Reklama

Reklama

Policejní akademie 7: Moskevská mise

  • Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (297)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Už to není ono. Sice pěkně zakomponovali a i „vysvětlili“ fakt, že se většina hlavních hrdinů zúžila na jen několik (naštěstí ikonických), ale i přesto mi přišlo, že jediný, kdo připomínal, že se jedná stále o Policejní akademii, byl pouze Harris. Zbytek byl už doslova uvařený z vody a nikdo další z představitelů neměl významnější roli, či pozdvižený svůj původní archetyp (tedy, ještě kromě stále stejně zmateného Lassarda). Dějově jakž takž, ale také žádné terno. Rozhodně si nemyslím, že je to až taková tragédie, o které by mohlo vypovídat hodnocení, ale na žádný s předešlých dílů tento nemá ani z daleka. Vypadává z toho tedy sotva průměr, až podprůměr a s ním i uzavírka celé série, která byla už třeba. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Vaření z vody je hodně opotřebovaný výraz, který nemá šanci v opotřovanosti oproti vtipům poslední Policejní akademie. Opravdu první tři díly PA mám rád, pro jejich pohodovost a jednoduchý humor. Ale od čtvrtého dílu to jde s akademií strměji dolů, než s naším národním deficitem a sedmčika je opravdové dno vyčpělosti. Jen ze soucitu nemůžu jít s hodnocením níž. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nespadne a nezabije se. Nikdo z mého týmu se nebude zabíjet. To je rozkaz!" Policejní akademii mám rád, ale měla skončit třetím dílem a pak bych ji považoval za kult. Nicméně neskončila a lassardovci se vydali do Moskvy, což určitě měl být zábavný střet dvou světů, leč nebyl. Z této bramboračky by pořádný boršč zkrátka neuvařili ani chybějící Mahoney s Hightowerem, ale tlumočnice Káťa s padouchem Konalim měli rozhodně něco do sebe a tak zcela dobrovolně, s Tackleberryho namířeným kanónem u hlavy, tomu tu druhou hvězdu dám. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Sledujeme něco úplně jiného. Zatímco minulé díly se natáčely s roční periodou. Moskevská mise si dala trošku na čas. Bohužel, veliká škoda že vznikla. Z původního obsazení nám zůstaly jen ruiny a jako bonus jsme dostali kadeta Connorse. Scéna "Jsem na záchodě" myslím nejlépe vystihuje kam se to vlastně série dostala. 20% ()

zdepapepa odpad!

všechny recenze uživatele

Kdysi kvalitní zábava, ze které ovšem kromě kvalitních herců asi uprchl i kvalitní scénárista. Dívat se na to dá snad jedině z nostalgie, kam až se propracovali lidi, co se z dobrého jména snažili vytěžit maximum. Nezachraňuje to ani změna lokace na (pro Američany) exotické Rusko. Nezachrání to ani Christopher Lee nebo Ron Pearlman. Zachraňte se tedy aspoň vy a vyhněte se tomuhle filmu obloukem. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (11)

  • V kanceláři Aleksandra Rakova (Christopher Lee) se nachází ruská vlajka, která je vzhůru nohama. (KucC)
  • Náklady na výrobu byly přibližně 10 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • V úvodní scéně se objevuje Game Boy s barevnou obrazovkou, přestože Nintendo vydalo na trh první barevné konzole až v roce 1998. (KucC)

Související novinky

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)

Reklama

Reklama