Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

tuctovychlap

bavilo ma to a chlapcov Wahlergovcov mám rád..štvrtá hviezda však hlavne za atletické výkony na streche (auuu, ten skok o žrdi ma zabolel :)).. keďže "zaujímavosti" sú pre mňa nedostupné, uvediem to sem..v záverečných titulkách je pri piesni Ice Ice Baby nesprávne napísaný spoluautor John Deacon ako John Dean.. ()

warrenur

Prostoducha rodinna komedia s generickym Wahlbergom a stale shick Michelle Monaghan. Tie iste stereotypy s dospievajucimi detmi a tiez iste manzelske zastieracky. Neprekvapi vas takmer nic, ale ak nic necakate, da sa pri tom zabavit ako pri nedelnom popoludnajsom milom filmiku - teda s par nasilnymi smrtami. Pozitivne je hlavne cast so znakmi "road-tripu" napriec Amerikou, ktora predstavi zaujimave lokality a par akcnych scen v starom obrovskom kasine. Priemer. ()

gemi

Absolutně nenáročná jednohubka, která mohla být fajn akčňákem, kdyby se tolik netlačilo na komediální linku. Snaha o humor to posouvá úplně mimo realitu. Při automobilové honičce, při které Marky Mark smykuje a likviduje zabijáky, zatímco jeho rodinka poklidně spí v driftujícím autě, jsem jenom koulel očima. Škoda. Ale jako film po těžkém dnu v práci, kdy je potřeba vypnout mozek, poslouží výborně. ()

Arsenal83

Skoro ako We're the Millers, ale bez potrebnej dávky vtipu, zaujímavých postáv a scenára, ktorý by udržal pozornosť skoro dve hodiny. Na druhej strane ale jeden z mála filmov, ktorý vyšiel bez nutnosti zavádzať či až tlačiť akúkoľvek politickú korektnosť, čo je dnes už výnimočné. Film mi však prišiel ako dosť neoriginálny a v podstate žiadny vtip, scénku, či hlášku si nemôže zobrať za svoju. Takže nakoniec film o zabijakovi, keď potrebujete zabiť čas. ()

johnsnow

Príjemné prekvapenie. Je síce pravda, že u akcie mi chýbalo R-ko ale inak to bohato vynahradzuje slušný humor a fajn herecký výkonný hlavnej pätice. Hinds a Q tu majú iba také šteky, a u Hindsa cením, že ostáva vo vážnej rovine celú dobu. Prvé 2/3 fajn, ale po vyložený kariet to dostáva jedno klíše za druhým. Ale stále slušný jednohubkový nadpriemer. ()

• Krstné meno na Kyleovom (Van Crosby) falošnom pase je „Van“, čo je aj hercovo krstné meno v skutočnom živote. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa od októbra 2022 v štáte Georgia (Atlanta, Canton, Clermont). Letecké zábery, ku ktorým bola použitá helikoptéra, vznikli v novembri 2022 v centre Buffala, New York. (Arsenal83)
  • Malého Maxe Morgana hráli ve filmu dvojčata Iliana Norris a Vienna Norris. (raininface)