60 minut

• Polsko 60 minut (více)

MMA borec nechce, aby mu soud odebral dceru. Odřekne proto důležitý zápas a spěchá přes celý Berlín na oslavu jejích narozenin. (Netflix)

lubosco

Vcelku solídny akčák z nemeckej produkcie. MMA borec zdrhne tesne pred dôležitým zápasom, lebo chce stihnúť 60 minútové ultimátum od bývalej, inak už dcéru neuvidí. Kôli zápasu totiž nestihol jej narodeninovú oslavu, čo naserie. Nasral však aj grázlov, ktorí na zápas vsadili kopec peňazí a tí sa ho snažia na zápas dostať späť. Naháňačka, mlátička, strielačka v nadupanom tempe, to všetko absolvuje borec s handsfree v uchu. Choreografia bitiek je fajn, až na ten záver to nie je až také prestrelené, ale to v týchto akčákoch býva. Na jedno pozretie fajn. ()

WingsLotus35

Taková divná kombinace Johna Wicka (akorát v MMA stylu) a 24 hodin (smrsklýho na 60 minut) zabalená v německým kabátě doprovázená rapovou hudbou. Jedná se o takový to klasický klišé, kdy se fotřík musí rozhodnout, jestli jsou pro něj důležitý prachy sláva a kariéra, nebo vlastní dítě. Samozřejmě si vybere to druhý, protože co by to jinak bylo za otce, že jo? Ještě do toho přilejt omáčku, že jeho dcerka nevyrůstá v kompletní rodině a mamka chce tatíkovi zatrhnout stýkání se s ní, a máme kompletní kýčovitý "rodinný" melodrama s ultimáty. Na konci se samozřejmě všichni obejmou, trochu si pobrečí a odpustí si. Jak dojemné. Neměl jsem ani jednou to nutkání si trochu zafandit hlavní postavě, protože jen zmateně pobíhá po Berlíně jako slepec v optice a všichni po něm jdou, páč díky němu přišli o prachy a jsou na něj nasraný. Jako dutá jednohubka na kterou se člověk nemusí nutně soustředit, ani na ni pořádně čumět, to jde. K nedělnímu šůrování bytu nebo baráku je to super pozadí, ale nic víc. ()

K1K0

Nápad to bol dobry, pripomína mi to crank s Jasonom Stathamom mladý zápasník čo sa ubeha na smrt parada. Ale vskutku som si to celkom užil nebolo to tak zle, je to milé vidieť zvíťaziť pokoru a to hned priamo z úvodu :) zvyšok je premna len bezhlavá mlatenica a naháňačka hovorím mohlo byt aj lepšie. ()

jara12

Film sleduje Octu, umanutého MMA bojovníka a mladého otce, který se musí rozhodnout mezi zásadním zápasem a oslavou narozenin své dcery. V důsledku překážek se Octa ocitá v nebezpečí, pronásledován mafiány a svými vlastními problémy. Berlín poskytuje kulisu pro honičky a bitevní scény, přičemž Octa bojuje o šanci být s rodinou. Herci, jako Emilio Sakraya, přinášejí věrohodnost svým fyzickým projevem, a choreografie a kamera přispívají k napětí filmu. I když příběh a postavy jsou jednoduché, film nabízí akci a zábavu, která udržuje diváka napjatého. I přes své nedostatky je 60 minut solidním příkladem žánrového filmu, který osloví široké publikum. ()