Los Angeles, blízká budoucnost. Ničivé zemětřesení zdemolovalo většinu města a při záchranných pracích je potřeba každého pomocníka, včetně policistů. Pláže, které jako jediné zůstaly pohromou nedotčeny, tak zůstávají bez dozoru a stávají se rejdištěm řady brutálních gangů. Tím nejdivočejším jsou Surfoví náckové, vládci Power Beach. Jejich vůdce Adolf má jasnou vizi o sjednocení všech gangů a kompletním ovládnutí pobřeží, ale nepočítá s jedním důležitým faktorem. Mamkou Washingtonovou, které Náckové zavraždili jediného syna. Stará žena, zdrcená ztrátou jediného dítěte, se rozhoduje, že Surfoví náckové musí zemřít. A jatka začínají! (Řitka video)

latvar

Mengele, Adolf, Eva, tohle mě hodně rozsekalo :-D Tento film nelze brát jinak než s hodně velkou rezervou, náckové, co koušou lidem do krku jako nějací upíři, stará černá ženská, která se mstí za vraždu svého syna, tak že vyvraždí celý gang a spousty dalších věcí nad kterými se dá jen pousmát. Jinak já se chvílemi i bavil například hláškou "kdo to udělal?" "Byli to náckové, surfarští náckové" 32% ()

liuk

Trošku mi to připomínalo úžasné Warriors - surfařské gangy v čele Nácky Adolfem, Evou, Mengelem a Hookem se melou i vraždí na pláži a místních krčmách o nadvládu nad pláží a místními krčmami. Moc se tam nemluví, velkou část pokorné stopáže jsou romantické zaběry na moře, vlny a surfaře. Hudba je tam furt, ale je hrozně nezajímavá a dneska bych si myslel, že jí napsal nějaký algoritmus na strojové učení. Nakonec dávám slušné hodnocení, protože se vyplatí počkat na posledních 30 minut, kdy se pěkně rozjede slušná odplatová pasáž, kdy silnější, černošská babička ukáže Náckům co proto, a že si nevyplatí si vyskakovat na černochy a Japonce. ()

POciSEM

Na Tromu sem cekal vetsi masakr. Adolf s pravou rukou Mengelem(psychopatem) zabijeji surfare na svoji plazi. Porad klasicka Troma ale uz to neni takova legrace jako Toxic a spol. ()

TERRORDROME

V surferských náckoch sa naplno prejavuje jeden z typických Tromáckych syndrómov. Mám samozrejme na mysli to že na týchto filmoch je často najlepší šialený názov, za ktorým sa potom ťahá úmorne nudná chobotovina. Ja vlastne ani neviem o čom to malo byť. Pakovia v neoprénoch s hákovými krížmi a menami ako Adolf, Mengele či Brutus sedia na pláži, vedú debilné dialógy, občas si zasurfujú alebo si niekam odskočia v žraločej dodávke a takto prejde väčšina filmu. Ku koncu uvidíme pár šarvátok s konkurenčnými klanmi surferov a potom na scénu vbehne stará tučná černoška ktorá všetkých náckov postrieľa v mene pomsty za svojho syna. Jej maniakálny smiech pri jazde na motorke je spolu s obrazom Hitlera so slnečnými okuliarmi jednou z mála zábavných vecí v celom filme. Pochválil by som zaujímavú syntezátorovú hudba ktorá sa mi páčila. Inak je to o hovne a dosť veľkom! ()

Chřástal

Hvězdička za monumentální béčkový název, se kterým nelze než souhlasit. Škoda jen, že k němu bylo nutné ještě natočit ten film, což ostatně tvůrci viděli asi taky tak - jako otravnou povinnost bez snahy o cokoli, co by přebilo jejich neumětelství. I když, tlustá stará černoška coby pěst spravedlnosti (která se nejprve vzepře konvencím v domově důchodců) není moc často k vidění. Nejlíp to asi vystihují slovenští kolegové - většinu stopáže jde o „chorý film“ a často „nudnou chobotovinu“ ()

Olík

Delikventští surfaři v neoprenech ozdobených hákovými kříži říkající si Adolf (samozřejmě, že jeho milá se jmenuje Eva) nebo Mengele - sem tam proženou vlnu, sem tam zterorizují okolí, sem tam se poperou s konkurenčními ninja surfaři. Kdo je zastaví? Bude to metráková černá důchodkyně, matka jedné z jejich obětí? On už název samotný nabádá k přístupu s notnou rezervou a samotný film tento fakt jenom potvrzuje. Jde prostě o jeden z mnoha nenáročných trashu legendární společnosti Troma, ke kterému je třeba jako k nízkorozpočtovému trashi přistupovat a hlavně nečekat žádné zázraky. ()

MickeyStuma

trashový film jen pro silné nátury Kontroverzní snímek společnosti TROMA (známá svými netradičními a perverzními filmy) nevybočuje od své fantasmagorické naivity. Kupodivu s puncem nostalgie a sebezáchovy se na to koukat dá. Ale pouze s okem shovívavým a na vlastní riziko. Kostýmy jsou odfláknuté, dialogy nelogické, akční scény jakž takž. Je to film hodící se v Americe do autokin, které tak obdivoval Tarantino. ()

Mayers

Banda vyhublých nácků vyděsí k smrti mladého černouška a na souboj je vyzve jeho matka černá mamba. Chvílema docela sranda. Třeba úplně zbytečný záběr na černošku, jak seká keře křovinořezem. Nebo ty jména - Mengele - Brut - Adolf??? Škoda že to byla taková šitka. ()

Mára_egon

Neskutečná sračka ? No, vyvracet vám to nebudu, zároveň je to podle mě neskutečná jízda ! Jediná škoda je Bruta, který mohl svůj post tvrďáka využít mnohem lépe ! ()

Furry_Sheep

Surfoví náckové vs. Ropovoďáci, surfoví oldschool metrosexuálové, a po pomstě bažící černá mamba. Parta surfových nácků sice používá nacistické symboly (no, dobře, většinou se to používání omezuje na neumělé čárání svastik), tváří se krvelačně a pro ránu nejde daleko, ale Adolf je fskutčnosťy na rozdíl od ambiciózní Evy, do lidských krků se zakusujícího Mengeleho, žraločím traumatem trpícího Hooka a dalších postaviček má vyšší cíl: sjednocení plážových gangů - a když se mu to nedaří, alespoň chce zlikvidovat co nejvíc lidí. Hrubě však podceňuje schopnosti paní Washingtonové... Český dabing (a překlad), kvalitativně oscilující mezi německým pornem ze sedmdesátých a céčkovým akčňákem z devadesátých let, se zasloužil o pátou hvězdičku. ()

djbarrel

Hovadina, dalo se na to koukat, ale opravdu jen se zvýšeným úsilím. Celkově je námět hovadina, náckové nestojí za nic a o hereckých výkonech se ani bavit nebudeme. Od Odpadu! film zachránilo jen to, že jsem viděl větší shity. 19 % ()

MonarC

Za odpad ten film rozhodně nepovažuju, ale ani za to nejlepší, co Troma natočila. Je to pohodový, úsměvný film pro deštivé odpoledne. Černošská matka je okouzlující. ()

endrix odpad!

Můj první odpad. Samozřejmě, že název a popis zní sami o sobě silně šíleně, ale stále si myslím, že s trochou invence a větším rozpočtem z toho mohlo být slušné bláznivé béčko v postapo stylu. Ale ani jedno z toho se nestalo. Postavy, scénář a výprava jak z levného porna (ale ke koukání nebylo v podstatě nic). Zkrátka, ani B, ani C, ale regulérní O. ()

Leb_Halabala

Jedinej důvod proč jsem dal tu jednu hvězdičku je kvůli názvu filmu. Ten je úplně fantastickej a člověka pořádně nahypuje. Bohužel je tendle film totální nude, kterej nezachrání aní finální bitka. Nezajímavej, retardovanej, nevtipnej a otřesnej film. Ani se nepohybuje v takový tý ''je to tak špatný, až je to vtipný'' kategorii. Prostě trapnej snoozefest. ()

Fenk

Chvílema mé brakové srdce opravdu plesalo. Název, který napoví, že se nejedná o přepis Šejkspíroffky, nějaký to nude (dohromady 2 páry), řádně perverzní zlosynové (v tomto případě kovaní pravičácký pankáči) a jeden neobvyklý mstitel. Pravdou je, že šarvátek a honiček je tu zatraceně málo, ale květnaté dialogy to vynahradí. Asi v půlce mi začalo vrtat, proč tuhle látku ještě někdo nezremixoval? No a na závěr sem jen čekal, kdy z nebes sestoupí na osedlaném krokodýlu slovutný ESO"naper si nácka kamaráde!"RIMMER ...nepřišel. ()