Lahodná komedie Jerryho Seinfelda z časů, kdy všichni snídali cereálie s mlékem. Kvůli úplně novému druhu pečiva se ale dvě velké společnosti pustily do líté bitvy. (Netflix)

Pitryx odpad!

Bože, to byla nuda. Jen občas a sem tam jsem se pousmál. Asi tento druh humoru nechápu. Nebo není pro mne. Tohle nebylo ani na usnutí. Už po dvaceti minutách jsem koukal do stropu a kontroloval, kdy už to skončí. Naštěstí je zde rychloposuv, a tak jsem ho občas použil. Po dlouhé době jsem se chtěl podívat na komedii. Jestli se nyní točí tohle, tak je tento žánr mrtvý. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Draconian

Docela fajn komedie, která je doslova nabouchaná známými herci.  Příběh vypráví o vzniku populární sladkosti Pop-tarts, což zní  jako nuda,ale tady je to zpracované jako totální kravinka a blbůstka pro zasmání. Plno popkulturních narážek, easter  eggů a parodie na vše možné. Není to nic extra a v hlavě to člověku nejspíš dlouho nezůstane, ale na jedno kouknutí film pobaví.  Takže vlastně pochvala pro  Jerryho Seinfelda. 65% ()

Ijanek

Nápad je za jedna minus, provedení tak za 2 minus, ale celkově to stojí za zhlédnutí. A to i s polonahým Hughem Grantem ()

Carcooli

G E N I A L N Í - hltala jsem to od začátku do konce a Hught Grant? Panebože - bezkonkurenční! Satiristická komedie plná geniálních plků, vtipných scének a excelentních hereckých výkonů. Tohle mě fakt bavilo! 10/10 ()

HeRoS.Au

Odpocinkovo-weekedova pitominka a nemyslim si, ze tu byl jakykoliv vyssi cil. Zadne protahovacky, primo k cili. Za me jo. A jde videt, ze se na tom vsichni zucastneni pobavili. ()