Lahodná komedie Jerryho Seinfelda z časů, kdy všichni snídali cereálie s mlékem. Kvůli úplně novému druhu pečiva se ale dvě velké společnosti pustily do líté bitvy. (Netflix)

Pitryx odpad!

Bože, to byla nuda. Jen občas a sem tam jsem se pousmál. Asi tento druh humoru nechápu. Nebo není pro mne. Tohle nebylo ani na usnutí. Už po dvaceti minutách jsem koukal do stropu a kontroloval, kdy už to skončí. Naštěstí je zde rychloposuv, a tak jsem ho občas použil. Po dlouhé době jsem se chtěl podívat na komedii. Jestli se nyní točí tohle, tak je tento žánr mrtvý. ()

Draconian

Docela fajn komedie, která je doslova nabouchaná známými herci.  Příběh vypráví o vzniku populární sladkosti Pop-tarts, což zní  jako nuda,ale tady je to zpracované jako totální kravinka a blbůstka pro zasmání. Plno popkulturních narážek, easter  eggů a parodie na vše možné. Není to nic extra a v hlavě to člověku nejspíš dlouho nezůstane, ale na jedno kouknutí film pobaví.  Takže vlastně pochvala pro  Jerryho Seinfelda. 65% ()

Ijanek

Nápad je za jedna minus, provedení tak za 2 minus, ale celkově to stojí za zhlédnutí. A to i s polonahým Hughem Grantem ()

Carcooli

G E N I A L N Í - hltala jsem to od začátku do konce a Hught Grant? Panebože - bezkonkurenční! Satiristická komedie plná geniálních plků, vtipných scének a excelentních hereckých výkonů. Tohle mě fakt bavilo! 10/10 ()

HeRoS.Au

Odpocinkovo-weekedova pitominka a nemyslim si, ze tu byl jakykoliv vyssi cil. Zadne protahovacky, primo k cili. Za me jo. A jde videt, ze se na tom vsichni zucastneni pobavili. ()