Tommy Molto pracuje na sestavování svého případu. Raymond se rozhodne Rustyho obhajovat. (Apple TV+)

YumiOkami

konečně dostali lou blooma z nightcrawlera! ale ne, skvělý začátek, už jsem četla spoilery a vím kdo je vrah, nicméně pořád doufám, že to v tomhle seriálu změní. jake gyllenhaal opět dokonalý. jeho žena je... no řekněme, že tu nevěru chápu. těším se na další díly 😍 ()

castor

Kariéra, stabilita, respekt, milující rodina. Ale pod povrchem je jeho život složitější, stejně jako pravda bude evidentně pod vrstvením nových skutečností a s přicházejícími postavami komplikovanější. Rusty má problém. A nejeden. Postupně musí vysypat vše, co zajímá jeho rodinu i nového obhájce: Raymonda. Ten čekal coby okresní prokurátor na znovuzvolení, ve volbách ovšem čelil odporu dvou svých žalobců, pro které se smrt kolegyně stává politicky hodnotnou. A jeden z nich by navíc velmi rád uštědřil další rány proti úspěšnějšímu Sabichovi. Frustrace je holt svině. Právě jejich chemie (Gyllenhaala a Sarsgaarda) mě zatím moc baví. Nicméně prvního jmenovaného v domě někdo v osudný den viděl. Ostřílený a velice plodný David E. Kelley (mimo jiné Ally McBeal, Sedmilhářky či Mělas to vědět) vše směřuje k soudní síni, ostatně jak to má bývalý právník nejraději. ()

ddf76

Rozjezd velmi dobrý. Vypadá to na hodně povedené krimi drama. Výborný je scénář i herci. Těším se na další díly. ()