Sugar

• USA Sugar

Záhadný soukromý detektiv během vyšetřování zmizení milované vnučky hollywoodského producenta svádí boj s vlastními trýznivými obavami. (Apple TV+)

AnanAss

Zdánlivě banální pátrání po zmizelé vnučce filmového magnáta se (ne)čekaně zkomplikuje a Colinův Cukrouš musí čelit nejen svým démonům. Solidní pocta noirovkám a také dalšímu žánru, který byl v padesátých a šedesátých letech dost oblíbený. A do toho všeho vhozen slušňák v uhlazeném kvádru, který si zde, mezi tou špínou a podvody, může připadat, jakoby byl z jiné planety. Vydařený seriálový počin s originálním drobným zvratem, který to posouvá úplně jinde… i když pořád je zde nejdůležitější právě ta detektivní linka. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak tyrkysová korveta, Iggy Pop a láska ke starému Hollywoodu, kde mě hrozně bavily (a hlavně tady seděly) ukázky z klasických starých filmů, převážně noirů. Náběh na další sérii tady rozhodně je a vůbec bych se toho nebál. ■ AnanAss‘s Score: 7/10 ■ ()

zahadum

Stalo sa vám, že ste si zapli nejakú operu v TV a ku koncu sa z toho stal hokej v tretej tretine ? Začnete pozerať zvláštne atmosferickú detektívku o zmiznutej dievčine a ani neviete kam to celé smeruje. Dokonalý Farrell, atmosféra seriálu priam snová až idylická a pritom ľudsky kruté prostredie Hollywoodu. Zaujímavé pasáže starých čiernobielych noir klasik. Potom príde koniec šiestej epizódy a vy a vaše očakávania dostanú facku. No, nevravím, že to bolo od autorov nepatričné ale skôr som sa pristihol, že sa bavím. Niekedy pred šiestou epizódou vás dokonca Sugar na to upozorní :) 80 % ()

Kopi1

Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, ale nečekané zvraty mi to ujasnily. I na kratší stopáž dílů tempo trochu kolísalo, ale furt tam vzadu bylo to napětí, otázky a hlavně Colin, který to táhnul. Dále také dobrý scénář a režie. Nevím, jestli je 2.řada dobrý nápad pokud teda bude, když to hlavní odhalení už máme, ale zase třeba tvůrci přijdou s něčím novým a svěžím. ()

Pawlisman

Prazvláštní dílko, které ale funguje. Naštěstí, Jinak i přes ten lacinej twist tam vidím spousty podivných nelogičností a fádních klišé. Nemluvě, že formou, kdy prostřiháváš černovílé retro snímky- tak obsahu moc nepřidáš. Ale ta atmosféra a pohrávání si s divákem trošku na intelektuálně artovou notu. Hm jakože lze doporučit, ale od 5 hvězd se lehce odečítají body dozadu. ()

Davies182

Podívejte se na první dvě epizody, a pokud nechcete zažít seriálový twist roku, který bere dosavadní temnou noir detektivku úúúplně někam jinam, tak u nich i skončete. Colin je zde sice naprosto famózní, a já kvituji s povděkem, jakým způsobem Sugar ctí tradice žánru, nedokážu mu ale prostě jen tak odpustit ten šílený dějový clusterfuck v polovině. Mohl to být super noir. Takhle zůstává detektivka s originálním zvratem, který mě místo překvapení dokonale znechutil. [Apple TV+] ()