Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Poté, co Knukles the Echidna (Idris Elba) zůstal sám jako jediný ze svého kmene a zachránil Master Emerald, tak sečkává na Zemi společně se svými novými přáteli Sonicem a Tailesem. Těžce se však přizpůsobuje novému stylu života. Aby nalezl svůj smysl na nové planetě, tak se ujímá zástupce šerifa Wadea Whipplea (Adam Pally), kterého následovně trénuje ve způsobech válečných umění svého kmene. Jsou však pronásledováni bývalým agentem Dr. Robotnika, který touží jen po Knucklesově enormní síle, jež chce získat pro sebe. (ZiGi_)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Ydrosten

všechny recenze uživatele

Seriál je úplně zbytečný v tomto případě. Měl to být film někam na Netflix na 70 - 90 minut a ne tahat nudu a prázdnotu na 6 dílů. Ve čtyřech dílech sledujeme mentálně zaostalého Wadea a zýbytečné "srandičky" ježků / ježka, které mi ani nepřišli vtipné. Ve dvou se neděje nic. Doslova nic. Animace je hezká, tady jde vidět že i podprůměrný produkční tým může zaplatit slušné CGI. Bohužel to asi bude fungovat jen na ty děti tak do 10 let kteří se budou smát hloupému šerifovi a budou se smát barevným ježkům. 1 hvězda za vizuál a za ty ježky. Nemá to co jiného nabídnout. Představoval bych si pár scének jako nějaké reklamní spoty na jídlo, nábytek, firmy a nebo takové ty upoutávky na výlety do přírody. Mám obavy že po Sonicovi 1 a 2 bude trojka propadák. ()

VojtechAllen 

všechny recenze uživatele

Seriálový Knuckles vlastně není nic až tolik převratného, a místo hraní si na něco co není, si podobně jako jeho modrý filmový kolega si uvědomuje čím chce být. Takže ano, žádný zázrak se nekoná a například postavy někomu mohou přijít otravné, ale na mě vlastně fungovaly a i jejich charakterové oblouky jsou úctyhodné. To nejlepší na Knucklesovi je jeho humor, kde vše krásně funguje a nic tu není dětinské, nebo totálně cringe. Pohodových 7,5/10 ()

Reklama

Gig 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál jsem se opravdu těšil. Po dvou filmech jsem doufal, že se bude jednat o výplň mezi dvojkou a trojkou, který pojede na stejné vlně. Začátek byl slibný. Měli jsme tu staré známé postavy, dokonce postavu “mistra” Knucklese. Máme tu odkaz na filmy i v podobě polovičky původní dvojice. Knuckles, Chvostík, Sonic tu jsou svou energií i hlasem. Dokonce ti byl odkaz o na Jimmyho tedy doktora, ale poté přišel jeden debýlek, holčička a já až téměř do konce seriálu či sezóny si marně lámal hlavu, zda koukám na plnotučnou výplň k trojce nebo něco jako na Alfa spojený se Sam doma s debilními zlodějíčky. Takový potenciál a dostali jsme Alfa - sám doma. Bohužel. ()

Frca 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Normálně bych dal 2 hvězdičky, ta třetí je tam kvůli Knucklesovi. Těšil jsem se, že to bude fajn  odpočinkový seriál a to možná i trochu byl, ale rozhodně bych uvítal MNOHEM MÉNĚ času stráveného s tupým Wadeem Whippleidiotem a jeho rodinou, více Knucklese a pokud možno více hlavního záporáka a ne jeho trapných pohůnků. Tohle se tak nějak nepovedlo. 50%  (Čtvrtá epizoda mě málem zabila. Úplná přehlídka tuposti.) Ted už chápu, proč se o tomhle seriálu nijak nemluvilo. ()

GavlaDan 

všechny recenze uživatele

První dva Sonicy považuji za naprosté skvosty ve svém žánru, a tak dává smysl, že jsem seriál o Knucklesovi nemohl minout. No… a i když jsem od toho neočekával tokovou pecku jakou byli předešlí Sonicové, tak jsem by docela zklamán. S poklesem kvality vizuálních efektů se dalo počítat. Přece jenom je to seriál, takže to mi nijak zvlášť nevadilo. Jenomže tenhle seroš je takový nemastný, neslaný. Knuckles, jakožto postava, je sám o sobě strašně fajn. Působí opravdu vtipně a hlas Idrise Elby k němu pasuje na 110 %. Ale nějaký příběh, sázky či hrozby zde prakticky neexistují. Spíš to působí jako random vtipné scénky chaoticky poslepované k sobě. Což je fakt škoda. Poněvadž pokud je vám více jak 7 let, tak to nebude většinou zas tak moc vtipné. 6/10 ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama