Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky. (molcan2)

drankeryth

Prvych 50 minut sa nic take nedeje, ale potom sa rozbehne sialeny rocker s gitarou na ktorej ma pripevneny obrovsky vrtak a nim sa z chuti zavrtava do vystrasenych teenagerov. Bol dost uleteny ako aj cely film a ja som sa pri nom dobre bavil,,he he. Na rockerovi bolo vidiet ze svoje remeslo miluje:))) ()

Knor

Tohle je už silnej tabák :-D Přiznávám, že jsem měl při sledování této perly smysly omámený trochou alkoholu, ale je to taková kokotina až mě to pobavilo. Vraždí tu zabiják ve stylu Freddyho Kruegera, vypadá jak Travolta z Pomády a k mordování používá červenou pekelnou kytaru s obřím vrtákem. Píčovina, ale dobrá :-) ()

drkaldj

Trošku jsem zklamaný, jakým stylem se ubírá druhý díl. Různé prostřihy na podivné sekvence, s nějakým rádoby Elvisem v černém? Courtney má najednou sny o budoucnosti? V jistých scénkách se až moc kopíruje první díl, což by nutně nemuselo být na škodu, jenže v takových případech platí hlavně jedno zásadní pravidlo. Udělat to samé, akorát větší, vtipnější, šílenější, akčnější, velkolepější, zkrátka zvýšit laťku. Vzít to co fungovalo a povýšit to. Toho se tady nedočkáte (snad jen ta vrtačka je na vyšším levelu). Jako klady hodnotím hlavně stopáž, o něco zajímavějšího záporáka a celkem svižnou druhou půlku. Lepší než první díl? Možná pro někoho, záleží jaký typ slasheru preferujete. Za mě asi na stejné úrovni. (jsem jedinej kdo úplně nepochopil ten konec, jakože jestli se jí to jen odehrálo v hlavě?). ()