Eddie Murphy se vrací coby lékař, který má schopnost mluvit se zvířaty. Tentokrát v roli obhájce "zvířecích práv" v první stávce uvnitř zvířecí říše. Doktor Dolittle ma tolik dvou a čtyřnohých klientů, že je nemůže ani zvládnout. Jenže oni chtějí víc než návštěvu jeho ordinace. Hájí les před bezohlednými lidskými projektanty. A kdo jiný by měl být nápomocný, než doktor Dolittle! A doktor má plán: najít ohrožené druhy, chráněné zákonem. Najde osamocenou medvědici Avu, která žije v lese odsouzeném k zániku. Ale potřebuje partnera - a Dolittle si myslí, že ho našel. V cirkuse. Archie, cirkusový medvěd, nechce nic slyšet o stěhování k nové družce. Ještě že doktor mu vysvětlí, že jeho místo je právě v přírodě a právě u Avy... (oficiální text distributora)

ostravak30

Dr. Dolittle 2 už jen využívá toho, co filmaři nakousli v jedničce. Eddie Murphy už to příliš neskrývá - mluví se zvířaty. A ti si k němu chodí pro rady. Ale taky si pro něj nechávají posílat. A doktor chodí, kam si ho zrovna zavolají, takže se z něj stává trochu taková loutka na špagátě. Ve filmu nehraje moc herců z jedničky a i zápletka není moc originální. Lidé chtějí vysekat les a zvířata jsou proti. Na režisérském postu se vyměnil člověk, ale sem tam se objeví již použitý vtip. A těch pár nových fórů k pousmání už nestačí. Eddie Murphy si zkrátka procházel obdobím slabších komedií Zamilovaného profesora (2x) a Dr. Dolittleho (také 2x). A nutno říct, že ani v dalších komediích to nevylepšil. Na druhé straně on je prostě stvořený k takovým bláznivým komediím, ale potřeboval by lepší scénář, dialogy a herce vedle sebe. ()

emilkac

Asi som fakt nenáročný divák ale mne sa to páčilo! Medveď ktorý nadáva. Goooood! Tak o.k. Pozrite si to v origináli. Čestina tam nepasuje. A Slovenčina je strašnáááá! ()

carAnthony

Ja sa vždy bavím humorom Eddieho Murphyho aj keď to bolo teda trápne - málo smiechu, hlášky zvierat oničom....ale mám rád komédie no tak /50%/ ()

LCH

Celkem fajn pokračování. Opět jsem se bavil. Oddychová komedie. (70%) Vychází to opět na 3 hvězdy. ()

Sublog

Nejdříve jsem chtěl dát ***, ale jelikož jsem toto hodnocení udělil už prvnímu dílu, který mě sice příliš nebavil, ale rozhodně více než tento druhý díl, musel jsem se přiklonit jen k **. ()

Potjoc

O něco slabší než první díl, ale pořád mnohem lepší, než ty další pokračování, které už vůbec nemají nic společného s prvním dílem. Nejvíc se mi líbila ta scéna, jak holub křičí na policajty "Černý svině! Černý svině!" a prase se rozeběhlo na holuba "Cos to řekl?!". A ta scéna, jak medvěd se vykadil na toaletě v restauraci a následný emoční řev Dollitla, mě tak rozesmála, že jsem se málem počůral smíchy - Vážně! ()

soukyd33

Pokračování slavné komedie je tady. A ani druhý díl se nedrží zpátky. Záchrana zvířecího druhu nebude tak snadná, jak se čekalo. Scény a hlášky jsou všude. Eddie Murphy opět jede, ale tentokrát to drží i dabing Petra Rychlého. Poznámka: Na konci se dozvíme zajímavou informaci o jedné z dcer. Hvězdiček 3 ()

ES13

Dobřeee... můj názor = super komedie. Skvělý hlášky a nevim jak vy, ale já Edieho Murphyho prostě žeru! Úžasně dabovanej Méďa Béďa Petrem Rychlým! Holt lidi už si libujou jenom ve sra*kách tipu Stmívání nebo horory sem tam a na talíř. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (více)