Salsecnew

Velmi pěkné, mohlo by bavit fanoušky Domu v růžích, leč jeho kvalit tento snímek nedosahuje. Je mrzuté, že hlavních postav je málo. Nicméně představitelé celkem známí: Catherine Zeta-Jones (Zorro: Tajemná tvář), Owen Wilson (Armageddon), Liam Neeson (Batman začíná, Hvězdné války: Epizoda 1, Bounty /vedlejší role/), Lili Taylor (Výkupné). ()

bedihost

Předvidatelný klasický děj s velmi zajímavými interiéry zámku. Digitální efekty. Duchařina. Atmosféra vystižena. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Bože, ono to na mě kouká!" Liam Neeson pozval na starý zámek tři lidi trpících nespavostí, aby zkoumal jejich reakce ve vypjatých situacích. Těch je dost, protože na zámku straší. Horory zrovna moc nemusím, ale tady mě zaujaly velice známá jména ( Liam Neeson, Catherine Zeta-Jones, Owen Wilson. ), která mohla zaručovat příjemnou strašidelnou zábavu. Příjemné to celkem bylo, ač jsem doufal, že se tu objeví jedna nebo dvě scény, kde mi bude tuhnout krev v žilách a dech se na nepatrný okamžik zastaví, ale nestalo se tak. Nejemotivnější moment pak byl ten, kdy hlavní hrdinka vysvobodí ty děti, a ona odejde s něma mezi mrtvé. Jinak předvidatelný děj s velmi zajímavými interiéry zámku. A ano, výkon Owena Wilsona je chvílemi trošku stupidní, ale celková atmosféra filmu to přebije. - 60%. ()

dusanmann

nepisu recenze, asi druha po deseti letech, protoze sleduji, jak tady velmi plodni recenziste aktivne a denne, radoby vtipne prosazuji svuj vkus. Je tady neoficialni parta s patentem na rozum. Mam kamarada co studoval literarni kritiku. Jakysi nesmysl pro studenty co neprijmou na regulerni skolu.  Ted stava  na ukici s transparenty a kaze o kristovi. Takze nebudu jmenovat mistni figury co chrli radobyvtipne sracky, ale meli by si uvedomit ze ten film je jistym  zpusobem vyjmecny.  A jsem rad, ze tyhle filmy jsou. Mozna bychom mohli hodnotit ty zvratky, co mi to hazi  podle poctu bodu uzivatele., protoze to je fakt mazec. ()