Ženy v nesnázích

• USA Women in Trouble (více)

Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

warrenur

Hm...komedia nie je zrovna moj zaner a ked uz nejaku zacnem pozerat, mam dost prisny meter. Je tu par velmi vtipnych scen (lietadlo - WC "....but I can tell you, where the blood went" Down, boy! :), psychiatricka s par exotmi vo svojom kresle, zaverecny dotaznik, rozhovor maserky a Holly pornoherecky). Hodnotenie vsak jednoznacne zachranila filmova Holly (Adrianne Palicki) a tiez sa mi pacil vykon letusky Cory (Marley Shelton). Ostatne, az na par vynimiek tiez "serialove" krasavice sa okrem ukazky svojho sexi tela v spodnom pradle moc nepredviedli. Joseph je tu len par minutiek po zaverecnych titulkoch, v role o ktorej do ktorej by som ho v zivote netipoval, ale zvladne to vyborne. Ta zaverecna scena je za celu hviezdu, skutocne. Pre mna slabsie tri. Kedze vacsina z nas, chlapov, ma tendenciu nadhodnocovat, ked vidime par sympatickych, striedmo oblecenych sexi zien, zaujimal by ma nazor zenskeho a dievcenskeho divackeho publika. :) ()

playboxguest

Zhruba před týdnem jsem zkoukla kousek zvaný Elekra Luxx, aniž bych dopředu věděla, do čeho jdu. Několik dalších dnů jsem se nedokázala rozhodnout, zda-li jsem viděla svým způsobem zábavný a kouzelný film, nebo naopak totální pitominku o ničem. Při svém tápání jsem se, díky čsfd, náhodou dozvěděla, že Elektra je pokračováním filmu Women in trouble. To, že jsem si následně film prostě musela sehnat, už samo o sobě značí, že zmiňované pokračování zas tak zlé nebylo. A je to tak, oba dva filmy, kvalitativně zhruba na stejno, mají pospolu nepopiratelné kouzlo, kterým si mě prostě získaly jako jedna tříhodinová konverzačně-dramaticko-komediální (a kdo ví, co ještě...) jízda. ()

MickeyStuma

Je život o sexu a nebo není? Tak by se dala zhodnotit neustálá konverzace hrdinek tohoto příběhu, který takřka nemá žádný smysluplný děj. Myšlenky žen prezentované v tomto filmu jsou sice zajímavé, ale také velice nudnou záležitostí. Pro mužského diváka se tak jedná o nesmírné utrpení, neboť tu absolutně není žádná dějová akce, žádná živost, prostě nic. Jen neskutečné krafání žen o sexu. Na vyplnění televizního nočního vysílacího času by to sice mohlo stačit, ale jinak skutečně není o co stát. Nebyla to takhle náhodou původně divadelní hra? ()

uiu

Mnohem lepší než pokračování Elektra Luxx (2010). Příjemná konverzačka, v hlavní roli ženy a jejich netradiční problémy, jedny z hlavních hrdinek jsou pornoherečky (některé, co moc rozumu nepobraly). Jako první jsem viděla "dvojku", takže teprve až teď mi došly některé příběhy a spojistosti mezi postavami, zatímco ve dvojce hraje prim Electra v podání Carly Gugino, zde jsou hlavní postavy snad všechny ženy a každá má svůj čas na plátně spravedlivě vyměřený spolu s ostatními. ()

(mOnkey)

Na první pohled nesourodé typy žen se setkávají, aby mluvily o svých problémech. Místy vtipné, často absurdní, ale hlavně dost utahané. Většina hlášek se honosí sexuálním podtextem (což není na škodu) a dialogy umí být dvousečné, protože když životní moudra pronáší prostitutka, můžete se buď za břicho popadat, nebo nevěřícně kroutit hlavou. Aspoň že na ty baby se pěkně kouká. 50% ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)
  • Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 2009. (Terva)
  • Film byl natočen za deset dní s rozpočtem 50 000 amerických dolarů. (Terva)