Tvůrci:
Rockne S. O'BannonHudba:
Guy GrossHrají:
Ben Browder, Claudia Black, Anthony Simcoe, Gigi Edgley, Wayne Pygram, Lani John Tupu, Jonathan Hardy (vypravěč), Lani John Tupu (vypravěč), Paul Goddard (více)Epizody(22)
-
Season of Death (S03E01)
-
Suns and Lovers (S03E02)
-
Self Inflicted Wounds: Part 1 - Could'a, Would'a, Should'a (S03E03)
-
Self Inflicted Wounds: Part 2 - Wait for the Wheel (S03E04)
-
...Different Destinations (S03E05)
-
Eat Me (S03E06)
-
Thanks for Sharing (S03E07)
-
Green Eyed Monster (S03E08)
-
Losing Time (S03E09)
-
Relativity (S03E10)
-
Incubator (S03E11)
-
Meltdown (S03E12)
-
Scratch 'n Sniff (S03E13)
-
Infinite Possibilities: Part 1 - Daedalus Demands (S03E14)
-
Infinite Possibilities: Part 2 - Icarus Abides (S03E15)
-
Revenging Angel (S03E16)
-
The Choice (S03E17)
-
Fractures (S03E18)
-
I-Yensch, You-Yensch (S03E19)
-
Into the Lion's Den: Part 1 - Lambs to the Slaughter (S03E20)
-
Into the Lion's Den: Part 2 - Wolf in Sheep's Clothing (S03E21)
-
Dog with Two Bones (S03E22)
Hrají
Ben Browder
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Claudia Black
Austrálie
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Final Space (2018) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Anthony Simcoe
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Ztracený svět (1999) (seriál)
Gigi Edgley
Austrálie
Nejlepší seriály:
Zlá krev (2017) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Star Trek Continues (2013) (seriál)
Wayne Pygram
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Lani John Tupu
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Kód (2014) (seriál)
Farscape (1999) (seriál) - herec, vypravěč
Nulová šance (1988) (seriál)
Jonathan Hardy (vypravěč)
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál) - herec, vypravěč
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Skippy (1992) (seriál)
Paul Goddard
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Deep Water (2016) (seriál)
Ztracený svět (1999) (seriál)
Tammy MacIntosh
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
David Franklin
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)
Farscape (1999) (seriál) - herec, a.z.
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Virginia Hey
Austrálie
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Linda Cropper
Austrálie
Matthew Newton
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Nicholas Hope
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Gallipoli (2015) (seriál)
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Ferina Lišák (2023) (seriál)
Rebecca Riggs
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál) - herec, a.z., vypravěč
Vesmír: Civilizace v ohrožení (1995) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Hugh Keays-Byrne
Indie
Nejlepší seriály:
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Leeanna Walsman
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Victoria Longley
Austrálie
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
Dan Spielman
Austrálie
Nejlepší seriály:
Kód (2014) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Deep Water (2016) (seriál)
Lucy Bell
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)