Lowlifes

všechny plakáty

Instinkty pro přežití rodiny na dovolené jsou vystaveny zkoušce, když nemají jinou možnost než přenocovat na odlehlé usedlosti. (JasonCZ)

vinducha

V rámci kontra hixploitation žánru velice slušný zářez . A vypadá to , že i v Kanadě se začíná blýskat na lepší časy. ()

carebear

Tu sa nebojím trošku prihodiť, bolo to krvavé, niekedy brutálne,inokedy nechutné ,keď na to došlo vtipné a nakoniec aj prekvapivé v rámci úvodu a záveru. Až som sa musel opakovane neveriacky uistiť že je to debut a dokonca z Kanady. ()

lubosco

Jednohubkový horror, dalo sa to pozerať. Dobrý rozjazd na pomýlenie divákov, ale pomerne skoro sa ukáže, kto je tu ten zlý. Trochu mi vadili niektorí členovia tej pošahanej rodiny aj ideológia, ktorú spoločne vyznávajú. Tá je hodne pritiahnutá za vlasy, ale dobre. Zjesť si ale vlastné oko, to je ale už riadna sprostosť. Mimochodom, tento horror strach nenaženie, viac pokrúti žalúdok. ()

Mike91

No. Prvních 15 minut jsem si říkal...Hmm, podobnou dějovou linku už jsem viděl mockrát a v podstatě mi nevadí a dokonce ji mám rád a bude to film, který neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Ovšem pozor. Po čtvrt hodině se film obrátí úplně jiným směrem a já to v tu chvíli vůbec nečekal, takže jsem byl překvapen a tím myslím překvapen velice mile. Herecky a dějově velice zdařilé, tzn. velice dobře zpracovaná dějová vyvražďovačka s nádechem kanibalistické nechutnosti a nechutnosti obecně, která je občas nechutně vtipná ---- Vyobrazená část, kdy si hlavní hrdina, který má v oku zapíchnutou vidličku a sám si tu vidličku z oka vyndá a na ní je napíchnuté oko, které následně sní, tak to mi přišlo v tu danou chvíli ultra vtipné :) Každopádně 4* z 5 si ten film určitě zaslouží a rozhodně ho doporučuji pro filmové nadšence tohoto žánru. ()

Bob69

Zbytečně přezhvědčkováno - ale zase chápu fanoušky gore, moc ho nemají, tak jsou vděční za každou uřízlou končetinu... Výbornej začátek, napětí , vidláci, herci hrajou v pohodě, všechno jak má být, a pak tomu spadne řetěz. A to úplně na zem. Z témeř A-čkové podívané tady najednou máme nějaký d-čko ? Zklamání bylo velký a tak hodnotím celkově pouze 35%, což jsou 2 stars. ()