Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

iz67

Neskutečná blbina. Chtěl jsem se koukat na něco jednoduchýho, ale tohle je tak blbý a předvídatelný, že jsem neměl šanci vydržet... ()

Kebabkony odpad!

Jediná dobrá věc na tomto snímku je Jessica Alba a ani ona nepředvádí bůhvíjak dobrý výkon. Akční scény jsou nudné a ničím nepřekvapí. Doslova i hlavní záporák přijde v druhé půlce filmu a za 10 min je mrtvý v sekundovém souboji. Tenhle druh filmu jsem viděl už tolikrát, ale tady to zkrátka nefunguje, takže se tomu vyhněte jak jen můžete, nestojí to za váš čas. 2/10 ()

cerdax2

Pred final bych dal i dve hvezdicky, ale jen nekdo z iq tykve muze nechat v podzemnich chodbach nechat odpalit raketu, vybuchnout ji a jeste k tomu hromadu zbrani a munice a tvarit se, ze podzemi je ok, hlavni hrdinka, co byla par metru od epicentra jen lehce pomackana. Vse ostatni o tomhle Cecku tu bylo jim konstatovano mnohymi. 20% za Jess :). ()

AndrewNewman

Jessice by v jej zrelom veku pristala rola MILF-ky v nejakej pikantnej komédií, kde by už aj voľačo zo svojho stále fantastického tela ukázala, ale ona nie. Musí sa pchať do úlohy drsnej agentky, špiónky a pomstiteľky z nejakého západákova, v naskrz gýčovej a príbehovo prah biednej zlátanine. Jedna hviezda odzrkadľuje kvality tohto braku, tá druhá je za Jess, na ktorú sa stále pozerá veľmi dobre. ()

Pitryx

No že by tam té akce bylo nějak moc. Asi se muselo šetřit. Takto nemohu jít s hodnocením do nadprůměru, protože se nekonal. Jessicu nějak moc nemusím, ale budiž. Celkově je to vlastně něco, co už se blíží kategorii B. Ale zase na druhou stranu, zase tak moc velká nuda to není. A akce, pokud byla tak ušla. ()

xxmurphyxx

Čakal som takú tu klasickú povestnú Netflix sračku a dostal som.....presne to, čo som čakal. Tupý príbeh napísaný za nedeľné dopoludnie, bandu priemerných noname hercov s jednou pomaly vyhorenou, ale stále sexi sympatickou krásavicou a tou najpriemernejšou akciou, aká sa dá natočiť bez choreografa. Celé to mdlé, plné logických dier a wtf chovania postáv... jednoducho klasika. Ale bolo fajn vidieť po dlhej dobe Jessicu, zreje ako víno. ()

MrFarmer odpad!

Jessica Alba sice vypadá na svůj věk stále skvěle, ale jinak je to naprosto zapomenutelné a utahané béčko, s nezajímavou zápletkou, kde "strong female character + latina" kosí neohroženě jednoho bílého chlápka za druhým v tím pádem naprosto plochých bojových scénách... ()

mdf

Členka speciálních jednotek,pomstí smrt svého otce.Podpruměrná,ale koukatelná záležitost.Alba jako drsňačka docela ušla a k mému překvapení i docela uvěřitelná. ()

Jemes odpad!

další zbytečný film, který neměl vzniknout. Ten kdo dal tomuto filmu 3 hvězdy by měl přestat hodnotit filmy a seriály, protože opravdu neví, co to znamená nějaká kvalita. už po 5 minutách my bylo jasné, že to bude špatný film, kde scénář je otřesný, nic tam nedává logiku ( pokud tedy režisér nezamýšlel, že jsou všichni retardovaný, pak by to smysl dávalo ), všechno je v zajetých kolejích každého druhého akčního filmu. Jessica Alba asi na tom s penězi musí být opravdu špatně, když šla do takového hmmm " hovna "já tomu ani film říct nemůžu. ()

TesterX

Je to slabé, byť zkouknutelné akční béčko, kde se na rozdávajícíkopy a v mezičase vykuřující, hulící a neustále chlastající mrštnou Jessicu dobře kouká. Toť ale vše - dokonce jsem čekal trochu rozmáchlejší příběh, ale nakonec se jedná o balíkovskou jednoduchost o čtyřech hercích, která ani nemá potenciál něčím alespoň překvapit. ()

Mukade

z popisu k filmu: " A skilled Special Forces commando (Jessica Alba) ..." - - - ♥, môžem to nestiahnuť?  ... NOPE!! xD ....................... Škoda že nebola blond, to by bola ešte neuveriteľnejšia (dvojzmysel) komando badass girl, čo by bolo super xD ........ Akčné scény nic moc (najlepšie bolo ako nebol schopný ani od chrbta a so samopalom niekoho zastreliť, z pár metrov LMAO). Jedna či dve hviezdy sú za Jess .............  Až teraz som zistil (v polke filmu), po tom čo som si to prečítal tu v reckách, že 5 rokov mala prázdniny. Od Mechanic Resurrection je už 8 rokov, vaaau, ako by to bolo včera. Btw škoda že tento film nenatočila pred tými napríklad 8 rokmiaj keď ani teraz to ešte nie je vôbec zlé ... ()

Polux

4/10 | Před čtvrtstoletím by si v něčem takovém hlavní roli střihnul Seagal nebo Van Damme, putovalo by to v tichosti rovnou na video a uviděla by to jen nejvěrnější skupina mistrových fanoušků. Doba pokročila a trendy hovoří jasně, tudíž macho svalovce vystřídaly "holky s bouchačkama" (tenhle v poslední době populární podžánr se neustále potácí v kvalitativním i finančním (pod)průměru a přesto to studia zkouší znovu a znovu … se stejným výsledkem:-)), hlavní role připadne Lopez nebo jako v tomto případě Alba, skončí to na streamu a uvidí to hromada lidí, protože propagovaná nová katalogovka. | Základ ale zůstává stále stejný, tj. laciné akční béčko, na které se zapomene obratem po premiéře. Jen ty nahotinky už nejsou tolik v módě jako bývaly (velká chyba:-)). Prostinký příběh, který byl k vidění už tolikrát, že divák v jeho průběhu jen odškrtává jedno klišé za druhým, nenabízí navíc zhola nic (kdo je záporák je jasné hned po nástupu postav na scénu, kdo se ne/dožije závěrečných titulků totéž, pátrání po podstatě případu v podstatě neexistuje), pokus o jakousi romantickou linku vůbec nefunguje a samotná akce je naprostá rutina, kterou Alba posouvá ještě o level níže, protože se celý film nachází v nezastavitelném "seagalovském" režimu, tzn. kosí záporáky jako na běžícím páse bez sebemenšího náznaku námahy, výzvy nebo napětí, což z jejích protivníků dělá neschopné idioty a z její maličkosti ukázkovou Mary Sue. | PeZet ()

shidersh

Jedna hviezda za Jessicu Alba. Inak odpad, strata casu.Necudujem sa, ze ludia povazuju film Hit Man za vyborny, ked Netflix tlaci same sracky. Nasledne aj podpriemerny film je super. ()