Příručka k vraždě pro hodné holky

• Velká Británie A Good Girl's Guide to Murder
Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, 2024, 4 h 17 min (Minutáž: 40–48 min)

Pět let po smrti školačky Andie Bell (India Lillie Davies) se Pippa Fitz-Amobi (Emma Myers) rozhodne zjistit, co se jí skutečně stalo. Sal Singh (Rahul Pattni), Andiein přítel, se k vraždě přiznal, než si vzal život, ale Pippa nevěří, že je vinný, a spojí se se Salovým bratrem Ravim (Zain Iqbal), aby odhalila pravdu. Pokud Sal Singh není vrah a skutečný vrah je stále někde venku, jak daleko je ochotný zajít, aby zabránil Pippě v odhalení pravdy? (mikki089)

Anka.

7/10 I přes pomalejší rozjezd, který mě vlastně do začátku celkem dost znejistil, to nakonec byla vážně příjemná podívaná. S příběhem jsem sice už byla obeznámená kvůli knížce, takže nemůžu posuzovat, jak moc bylo/nebylo všechno předvídatelné, ale myslím, že tvůrcům se podařilo postupně odhalovat pravdu i s nějakými těmi momenty překvapení. Líbilo se mi i jak se celý seriál snaží dláždit cestu na další případné série a to co by odhalily (odkaz na více rozvinutý Andiin charakter). Herci jsou pro mě vážně jedno velké plus a doufám, že se dočkáme i další řady. ()