Reklama

Reklama

Corky Romano - Noční můra mafie

  • USA Corky Romano (více)
Trailer

Obsahy(1)

Agenti FBI zase jednou zaúřadovali a mafiánská rodina Romanů je v úzkých. Hlavě gangu taťkovi Romanovi je jasné, že pokud někdo včas nezlikviduje důkazy, půjdou si všichni členové rodiny na dlouhou dobu sednout pěkně do chládku. Kdo by byl ale takový blázen, aby se v přestrojení za agenta vloudil do centrály FBI a všechny kompromitující dokumenty opravdu odstranil? A přitom je řešení tak blízko. I klan Romanů má v sobě jednu černou ovci roztomile bláznivého veterináře Corkyho. Je ale jasné, že pokud se k vyslání Corkyho odhodlají, budou muset mafiáni počítat s tím, že nic nebude podle jejich plánů. Corky je totiž zmatkář k pohledání. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

kwoky 

všechny recenze uživatele

Uz odmalicka miluju komedie s priblblym hlavnim hrdinou, ktery bud zachranuje svet nebo dela neco jineho "strasne nejvic dulezityho". Nektere situace me opravdu rozchechtaly na cele kolo (zatceny, ktery mlati hlavou o klec v aute za doprovodu hrisneho tance je opravdu neco). Bohuzel zbytek filmu neni komedie, ale spise vycpavky. Tim padem u me pada tento snimek do prumeru...ale urcite NE do odpadu. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Hodnocení je trošku nefér, místy jsem se přistihnul že i přes moře hloupých scének a fušérských hereckých výkonů jsem se několikrát solidně zasmál. Chris Kattan je jinak herec, který snad každému musí jít na nervy. Schválně se podívám jestli má nějaký fanclub. Docela bych se divil. PS: V menší roli Zach Galifianakis. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Dosti nešťastně nepovedený debut jakéhosi Roba Prittse (příznačné je, že od té doby mu nikdo nedal práci ;-), tak něco na způsob "Policejní akademie 5 etc...", pitomá story s pitomými hláškami a přehrávajícími pitvořícími se herci druhé až třetí garnitury, kterou nezachrání ani (zjevně pro své jméno obsazený) Peter Falk. Typisský zbytečný film na typické marné >prímanovácké< víkendové odpoledne. Do kategorie odpadu jej posouvá hlavně klasicky debilní český dabing, film sám o sobě však bezesporu tu jednu hvězdičku zaslouží, byť jen pro jednu >uvadající hvězdu< jménem Peter Falk... ()

Hopper odpad!

všechny recenze uživatele

Omyl vážení - Corky Romano nie je nočná mora mafie, ale všetkých ľudí, čo si sadnú k TV k tejto somarine najťažšieho kalibru, oproti ktorej je Maisner, Sobota a ostatní "bratia" dielo hodné Oscarovej nominácie. Pochvalu za odvahu by mal dostať každý, kto dokáže vydržať pri tejto ....... aspoň 10 minút. ()

Mrtvobog 

všechny recenze uživatele

Napriek nízkemu hodnoteniu musím povedať, že to nie je až taká sračka. Ba vlastne je, ale nie preto, že by sa na to nedalo pozerať, ale preto, že je to vlastne totálna jazda jednej pičoviny za druhou. A k tomu priblblý výraz Ch. Kattana, on je fakt hovado, ale sedí mi sem. Logika tu nie je, ani serióznosť, ale o to tu vôbec nejde. Tento film má pobaviť, človek má vypnúť a len sa smiať na veciach, čo by normálny človek nikdy nedokázal spraviť. Klobúk dole, slušná komédia, môže byť. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama