Od chvíle, kdy John Connor s matkou a terminátorem zabránili zkáze lidstva, uplynulo deset let. John se snaží žít tak, aby ho stroje nedokázaly najít. Vymazal o sobě všechny údaje a zničil vše, co by ho mohlo spojovat s minulostí. Jedné noci se ale objeví nejdokonalejší typ terminátora s označením T-X, který se vydá hledat cíle určené k likvidaci. John je zraněn při autonehodě, a tak se vloupe na veterinární kliniku pro léky. Přistihne ho tam Kate, která se vrátila kvůli jedné ze svých zákaznic. Ukáže se, že se oba znají ze školy, ale dřív než si cokoli stačí vysvětlit, vtrhne na stanici T-X a zabije zákaznici v domnění, že jde o Kate. Zjistí, že v budově je i její hlavní cíl John Connor, ale dřív než je stačí oba zabít, zachrání je starší typ terminátora T-101. Ten pak Johnovi řekne, že byl vyslán, aby ho chránil, a že soudný den byl jejich zásahem před deseti lety pouze oddálen a nyní zbývají do vypuknutí jaderné války pouhé tři hodiny. (TV Nova)

MartinNewman

Hodně recenzentů píše že T2 už nikdo nikdy nenatočí. No jasně že ne , když už natočený je. Ale Mostow natočil T3 a natočil to sakra dobře. Ano, Kristanna Loken nebude nikdy jako Robert Patrick, ale film jinak jede na plný koule a nemá slabé místo. Nick Stahl byla moc dobrá volba, stejně jako Claire Danes. Hlášky sype Arnold z rukávu a člověk se fakt zasměje. Akce jsou mega husté a nezadají si nic s těmi co byli v T2, zejména honička s pojízdným jeřábem je úlet. Já se královsky bavil a bavím se pokaždé když se na to mrknu. Dávám plných pět, už proto že to je poslední parádní film série a dobře navazovala na T2. Co přišlo potom je už jen slabá polívčička. ()

Skyw4lker7

Paradoxne skoro už 20 ročný Terminátor 3: Vzbura strojov (2003) zostarol o dosť viac ako Terminátor 2: Deň zúčtovania (1991) .Je to stále zábavné ale nie tak ,ako predošlé dva legendárne filmy a hlavne T2: Judgment Day ,ktorý neprekoná zrejme už žiadny film z tejto "frančízy" a myslím ,že ani sám James Cameron keby sa chcel niekedy k tejto značke vrátiť viď. Terminátor: Temný osud (2019) ,kde bol ako producent....nastavil latku príliš vysoko :). PS: až po dnešnej niekoľkej repríze som vlastne zistil ,že tu je dosť slabý soundtrack nevýrazný ...aspoň že to zachránila legendárna "Terminator theme v post credits". :) ()

futislav

Kvalit předchozích dvou filmů to nedosahuje díky absenci momentu překvapení. Je to však zdařilá vykrádačka jedničky a dvojky. Škoda výběru hlavního hrdiny, který je nemastný, neslaný. Škoda některých technických přehmatů a nic moc začátku. Na plný počet to zdaleka nedosáhne, ale poctivých 75% to má. ()

RPGman

Akční super bomba na odreagování s Arnoldem Schwarzeneggerem, u které nemusíte ani používat mozek, ale máte se bavit. ()

quinnman

Rozhodně žádné zklamání. Celý film je i přes všechny komplikace s jeho vznikem důstojným završením celé nadprůměrné trilogie. ()

martasek

Tohle neberu...Trojka je od toho aby následovala za dvojkou...Ty sebeparodující/vtipné scénky jsou asi tak promyšlené jako pointa tohoto příspěvku-všechny tři věty začínají Téčkem. ()

Honza_22

Vcelku důstojné pokračování, jen je takový "jiný" než předchozí terminátoři. Několik humorných odkazů na předešlé díly, zajímavá (ale ne moc logická) pointa a skvělé akční scény, zejména ta s jeřábem, při který mi padla čelist úžasem :) ()

dracik

Dala som tomu tri hviezdičky a to len vďaka tým efektom. Asi keď to videl Cameron tak si asi myslel že sa mu to sníva že také majstrovské dielo môže niekto pokaziť. Je to škoda lebo podľa mňa z tohto filmu cítíť že je to robené len na vytrieskanie peňazí od fanúšikov ktorí od toho filmu čakali niečo viac. Aspoň ja som to očakávala. Modlím sa ak náhodou budú natáčať štvorku tak sa jej ujme sám Cameron. Ak nie radšej nech to nenatáčajú. ()

Praso

Velmi povedený film, ketrý se však neubrání srovnání s předchozími díly, ale to si posuďte sami. Mě se film líbíl, akční scény byly někdy až moooc, ale i tak celkem zábavné, hlavně Arný a jeho neskutečný hlášky :o)). Děj je celkem jednoduchý, ale sou tam pasáže u kterých si člověk neni jist jak to bude dál a to je dobře, trocha napětí nikdy neuškodí. Pokud jste viděli předchozí díly nutno vidět i tento, to jest vše. ()

tekedozai

Cakal som horsie, ale nakoniec som sa pri tomto beckovom acku celkom zabavil, i ked uz s uchvatenim starymi castami toto nemalo moc spolocneho. Prehnane sceny posobia nerealisticky(nahanacky s policajtami atd...), obaja terminatori sa snazia byt "COOL" ale je to skor "TRAPNE" asi si arnold vycerpal svoj cool-o-meter pocas volieb, alebo co... Kristana loken je fakt sexi, ale do role terminatora sa vobec nehodi, to iste ale nasobene 100krat sa da povedat o johnovi connorovi a katherine brewsterovej. Toto ma byt akoze vodca pozostatkov ludstva? PCHE.. Pamatate si na prvy diel? TAK MAL VYZERAT JOHN CONNOR :) V dobe ked hollywoodom vladne doba pokracovani, nezmyselnych prerabok, ktore kazia svojim predchodcom kultove statusy, mozem povedat ze tento snimok ho pokazil v ramci normy, ale aj tak... Dal by som tak tri a pol ()

Mezerník

Slušný akční film, spíše ale jen variace na T1 a T2 než něco, co by celou sérii někam trochu posunulo. (Oproti sérii Planeta opic, kde každý další díl - bez ohledu na kvalitu - přinesl nějaké nové odhalení, nový pohled na celou "kauzu" :-) ()

Wlashack

Vše podstatné tu bylo již řečeno, shrnu jen své pocity. Je to důstojné pokračování všech terminátorů, sice se úplně vytratila "temnota" děje, ale je. Vytýkám hudbu, Brad Fiedel a Main Theme spolu s Bad the Bone mi chybí. Chválím posledních 15 minut děje, to bylo fenomenální. 75% !! Ale ze čtyřky mám obavu. Doufám, že se již nebudou pitvat v současnu dobře ukončeném pre-apokalyptickém ději a budou se věnovat pouze post apokalyptickým událostem. Jen to proboha nepos... ()

YuriBS

Mám zmiešané pocity z tohto tretieho pokračovania Terminátora. Všetko je tu inak, ako tomu bolo v predošlých dvoch filmoch. Ale na druhej strane je to iný pohľad na problematiku. Taktiež sa tu vynárajú niektoré súvislosti, ktoré boli ale upravené tak, aby ladili s jednotkou a dvojkou a aby trojka mala o čom byť. Podľa mňa tvorcom nešlo o nič iné, ako sa nabaliť a vyžmýkať čo sa dá z overenej klasiky. Najviac ma o tom presvedčil záver, ktorý jasne vraví, že si nechali pootvorené vrátka pre možné pokračovanie v prípade, že by zase potrebovali nejaké bubáčiky. Logicky tým celá kultovka utrpela určitú ujmu. Už to proste nebol ten klasický Terminátor. Celkovo a s odstupom na mňa film nepôsobí až tak negatívne a tiež musím vyzdvihnúť niektoré špeciálne efekty, ktoré však miestami tiež nestáli za nič. Akoby to naozaj robili len pre peniaze a niekde doma na kolene. ()

Scenáristé v akci

27.08.2008

Bruce Willis má hezčího zástupce

Bruce Willis má hezčího zástupce

21.11.2007

Minimálně v sci-fi thrilleru The Surrogates, který začne v únoru natáčet Jonathan Mostow. Tomu scénář podle stejnojmenné komiksové předlohy napsali staří kámoši Michael Ferris a John Brancato, s… (více)

Stallone básní a střílí teenagery

Stallone básní a střílí teenagery

20.11.2007

Ovšem ne v jednom filmu, i když by to bylo zajímavé (něco ve stylu dávných vikingských bardů, kteří museli umět setnout nepříteli hlavu a pak, ještě než tělo vychladlo, o tom zazpívat ve verších ;-))… (více)